Biuletyn Informacji Publicznej Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - Aktualności - Sąd Okręgowy w Siedlcach

Sąd Okręgowy w Siedlcach
Ostatnia aktualizacja strony: 14.06.2019, 15:24

Aktualności

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach od 19 do 25 lutego 2018 r. obchodzimy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, którego koordynatorem – jak w ubiegłych latach - jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Podstawowym celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. W trakcie obchodów będą udzielane bezpłatne porady prawne w różnych lokalizacjach, w tym w sądach, prokuraturach, komendach policji oraz siedzibach prawniczych samorządów zawodowych oraz organizacji pozarządowych, a pomoc materialną i niematerialną finansowaną z Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej będą świadczyć organizacje, których lista jest dostępna pod adresem: http://funduszsprawiedliwosci.gov.pl.

W dniach 19-23 lutego 2018 r. w godzinach 10.00-12.00 w pomieszczeniu zlokalizowanym w korytarzu za pokojami nr 122 i 123  (I piętro korytarz budynku Sądu Okręgowego w Siedlcach) będą pełnione dyżury, w trakcie których osoby pokrzywdzone przestępstwem uzyskają fachową pomoc prawną.

Metadane

Data publikacji 16.02.2018
Data modyfikacji 16.02.2018
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Okręgowy w Siedlcach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Ewa Cabaj Oddział Administracyjny
Osoba modyfikująca informację:
Ewa Cabaj
©1999-2019 Sąd Okręgowy w Siedlcach. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL