Sąd Okręgowy w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

722
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący Status
I C 1253/18 2020-07-08
14:45
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
I C 135/20 2020-07-16
10:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko zmieniono termin
II K 383/20 2020-07-17
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 359/20 2020-07-10
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 886/17 2020-07-09
14:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 440/20 2020-07-28
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 416/20 2020-07-31
13:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ko 201/20 2020-07-08
14:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1351/18 2020-07-14
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kp 726/20 2020-07-10
15:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 110/20 2020-07-14
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 759/20 2020-07-30
13:15
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kow 669/20 2020-07-08
11:00
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 381/20 2020-07-15
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 676/20 2020-07-08
14:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 805/19 2020-07-17
15:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 620/20 2020-08-04
10:05
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 397/20 2020-07-14
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 360/20 2020-07-17
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 180/20 2020-07-08
14:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 294/20 2020-08-04
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 112/20 2020-07-09
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 537/20 2020-08-04
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 283/19 2020-07-13
13:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kp 744/20 2020-07-30
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1427/19 2020-07-16
13:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 18/20 2020-07-08
09:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 791/19 2020-07-14
12:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 2/20 2020-07-17
09:00
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 809/19 2020-07-14
14:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 294/20 2020-08-04
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 996/19 2020-07-09
11:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ko 226/20 2020-07-10
14:30
- II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kp 767/20 2020-07-13
14:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 291/20 2020-07-14
13:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kz 224/20 2020-07-10
12:30
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1169/19 2020-07-10
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 698/20 2020-07-09
14:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 187/20 2020-07-08
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 486/20 2020-08-04
14:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kzw 199/20 2020-07-14
08:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 841/19 2020-07-09
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
IV U 703/19 2020-07-09
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 391/20 2020-07-14
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 401/17 2020-07-16
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Ca 909/19 2020-07-09
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 1319/19 2020-07-28
12:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 223/20 2020-07-10
13:40
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 384/20 2020-07-15
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 194/20 2020-07-14
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński odwołano termin
II K 251/20 2020-07-13
13:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ko 147/19 2020-07-16
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Kow 489/20 2020-07-21
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 470/20 2020-07-10
13:45
- II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 710/18 2020-07-09
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 131/20 2020-07-09
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 715/20 2020-07-10
13:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 148/20 2020-07-10
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kz 228/20 2020-07-13
10:00
A II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 742/20 2020-07-30
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Ka 431/20 2020-07-28
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 409/20 2020-07-22
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 890/19 2020-07-16
15:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1500/18 2020-07-08
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
II Kow 684/20 2020-07-23
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 310/20 2020-07-27
10:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 527/19 2020-07-20
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 684/20 2020-07-08
15:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 24/20 2020-07-10
09:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 506/20 2020-08-04
11:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 372/20 2020-07-14
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 210/20 2020-07-09
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kz 221/20 2020-07-09
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I Ns 63/20 2020-07-29
11:40
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 337/20 2020-07-08
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kp 681/20 2020-07-08
15:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 12/19 2020-08-04
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
IV U 752/19 2020-07-23
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 157/20 2020-07-14
14:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 297/20 2020-08-04
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 736/20 2020-07-13
09:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 311/20 2020-07-17
12:10
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I Ns 32/20 2020-07-29
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kp 727/20 2020-07-10
15:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 70/20 2020-07-13
12:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 514/18 2020-07-20
10:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 18/18 2020-08-05
09:00
D II Wydział Karny Karol Troć
IV U 96/19 2020-07-22
13:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 293/20 2020-07-10
10:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 437/20 2020-07-13
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 443/20 2020-07-22
14:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 1126/19 2020-07-15
14:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 331/20 2020-07-24
12:30
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 391/20 2020-07-14
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 708/20 2020-07-30
11:00
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kz 37/20 2020-07-14
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 382/20 2020-07-28
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 116/20 2020-07-10
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 284/20 2020-07-08
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 247/19 2020-07-22
14:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I Ns 83/20 2020-07-29
13:40
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kp 699/20 2020-07-09
14:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 228/20 2020-08-04
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 805/19 2020-07-17
15:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 404/20 2020-07-28
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 53/19 2020-07-20
13:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
IV U 602/19 2020-07-14
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 325/20 2020-07-23
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 434/20 2020-07-15
14:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 210/20 2020-07-09
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kp 724/20 2020-07-10
14:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 440/20 2020-07-28
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 994/19 2020-07-09
12:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 625/20 2020-08-06
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 752/20 2020-07-23
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kp 730/20 2020-07-10
15:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 612/19 2020-07-22
10:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 741/20 2020-07-30
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 862/18 2020-07-13
14:30
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II K 61/13 2020-08-06
10:00
D II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Kw 830/19 2020-07-10
08:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 484/19 2020-07-15
09:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kzw 152/20 2020-07-28
09:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 388/20 2020-07-31
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 364/20 2020-07-23
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 153/20 2020-07-09
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1333/19 2020-07-14
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 405/20 2020-07-31
12:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 489/19 2020-07-20
14:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 411/20 2020-07-13
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 140/20 2020-07-09
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 383/20 2020-07-17
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1195/18 2020-07-14
13:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Kw 123/20 2020-07-10
08:50
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 580/19 2020-07-14
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 711/19 2020-07-09
10:45
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ko 74/20 2020-07-13
13:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Ka 371/20 2020-07-23
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 436/20 2020-07-28
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I Ns 52/20 2020-07-29
12:15
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 267/20 2020-07-14
11:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 390/20 2020-07-15
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 682/20 2020-07-08
15:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 421/20 2020-07-10
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 694/20 2020-07-09
13:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 12/20 2020-07-22
14:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 414/20 2020-07-24
13:15
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ko2 74/20 2020-07-13
13:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II S 7/20 2020-07-10
13:30
- II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 433/19 2020-07-22
15:15
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 500/15 2020-07-20
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kz 212/20 2020-07-10
11:30
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 364/20 2020-07-23
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 329/20 2020-07-10
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 691/20 2020-07-09
13:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 677/20 2020-07-08
09:20
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 714/19 2020-07-15
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 364/20 2020-07-30
09:00
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kz 229/20 2020-07-13
10:30
A II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 317/19 2020-07-27
15:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 709/20 2020-07-10
12:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 693/20 2020-07-09
13:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 51/20 2020-07-27
12:45
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 72/20 2020-07-14
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kz 223/20 2020-07-10
12:00
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 691/20 2020-07-08
10:20
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 455/20 2020-08-04
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 350/20 2020-07-10
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 341/20 2020-07-17
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 776/19 2020-07-30
11:30
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II K 128/20 2020-07-17
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 708/19 2020-07-13
12:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 508/20 2020-07-28
11:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 572/19 2020-07-21
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV Uo 3/20 2020-07-20
14:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 27/20 2020-07-09
09:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 371/20 2020-07-23
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 628/20 2020-07-16
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 411/20 2020-07-13
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 373/20 2020-07-23
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 882/18 2020-07-21
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kzw 85/20 2020-07-28
14:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 212/20 2020-07-10
11:30
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 716/20 2020-07-10
13:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 437/20 2020-07-13
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 273/19 2020-07-13
11:30
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 575/20 2020-07-24
10:40
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 113/20 2020-07-13
09:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 289/20 2020-07-20
09:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 496/19 2020-07-22
10:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 139/20 2020-07-22
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 606/19 2020-08-06
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 515/20 2020-07-24
10:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 666/19 2020-07-09
15:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko 78/20 2020-07-10
13:30
- II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 346/20 2020-07-16
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 705/20 2020-07-09
15:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 738/17 2020-07-16
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ko 214/20 2020-08-06
09:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
V Kw 35/20 2020-07-09
15:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 155/20 2020-07-16
10:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 376/20 2020-07-13
10:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kp 707/20 2020-07-10
12:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 748/19 2020-07-09
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 369/20 2020-07-21
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 898/19 2020-07-20
15:15
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 228/20 2020-07-13
10:00
A II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 675/20 2020-07-08
14:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ko 229/20 2020-07-13
10:30
A II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 155/20 2020-07-09
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II S 6/20 2020-07-09
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 653/19 2020-07-09
09:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kop 15/20 2020-07-22
09:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 341/20 2020-07-17
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ko 196/20 2020-07-15
15:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 454/19 2020-07-13
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 700/20 2020-07-23
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 154/20 2020-07-28
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1274/16 2020-07-16
10:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kp 690/20 2020-07-09
12:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Ca 841/19 2020-07-09
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 143/20 2020-07-27
13:45
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 721/19 2020-07-21
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 109/19 2020-07-20
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 830/19 2020-07-10
08:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 722/20 2020-07-23
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 919/19 2020-07-09
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 758/20 2020-07-30
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1519/18 2020-07-28
10:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 85/19 2020-07-13
09:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 870/18 2020-07-16
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 344/20 2020-07-27
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1338/16 2020-07-16
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 586/20 2020-07-24
11:20
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kp 696/20 2020-07-09
13:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 523/20 2020-07-16
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 221/20 2020-07-14
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 28/20 2020-07-27
09:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 743/19 2020-07-30
12:30
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ko 227/20 2020-07-08
14:45
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 195/20 2020-07-14
15:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 698/20 2020-07-08
09:30
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 682/19 2020-07-20
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 38/20 2020-07-10
13:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 315/20 2020-07-08
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 703/20 2020-07-14
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 92/15 2020-07-22
09:30
A II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 443/20 2020-07-22
14:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 311/20 2020-07-21
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 216/20 2020-07-09
09:10
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kp 678/20 2020-07-08
14:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 617/19 2020-07-08
13:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
II K 1/20 2020-07-20
10:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 483/19 2020-07-22
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 702/20 2020-08-04
11:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 9/20 2020-07-15
10:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kow 560/20 2020-08-04
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 183/20 2020-07-10
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 137/20 2020-07-10
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 335/20 2020-07-15
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 395/20 2020-07-14
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 517/20 2020-07-21
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I Ns 37/20 2020-07-29
10:15
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kow 292/20 2020-07-21
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 414/20 2020-07-22
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ko 221/20 2020-07-09
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 908/19 2020-07-23
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 936/19 2020-07-23
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 722/20 2020-07-10
14:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Ca 636/18 2020-07-09
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I Ns 235/19 2020-07-08
11:40
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1193/18 2020-07-21
14:00
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 305/20 2020-07-08
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 349/20 2020-07-15
10:40
B I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 605/19 2020-07-14
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 382/20 2020-07-28
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 955/19 2020-07-23
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 263/20 2020-07-14
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 722/19 2020-07-21
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I Ns 105/20 2020-07-27
14:30
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 480/19 2020-07-22
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I Ns 30/20 2020-07-08
14:20
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 415/20 2020-07-31
15:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 450/20 2020-07-21
12:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 328/20 2020-07-16
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 579/19 2020-07-14
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 470/20 2020-07-10
13:45
- II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 216/20 2020-07-09
09:10
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 365/20 2020-07-10
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 267/20 2020-07-14
11:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 593/20 2020-07-22
09:20
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 608/18 2020-07-09
13:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 107/20 2020-07-09
10:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 182/20 2020-07-10
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 394/20 2020-07-14
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 140/20 2020-07-09
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 321/20 2020-07-23
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 720/19 2020-07-09
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kp 743/20 2020-07-30
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kp 700/20 2020-07-09
14:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 686/20 2020-07-09
12:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 31/18 2020-07-17
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 402/17 2020-07-16
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 248/20 2020-07-14
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 355/20 2020-07-16
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 386/20 2020-07-31
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1189/19 2020-07-22
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 683/19 2020-07-09
09:45
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 25/20 2020-07-16
13:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 660/19 2020-07-09
15:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 134/20 2020-07-15
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 486/20 2020-07-16
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 368/20 2020-07-21
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 395/20 2020-07-14
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 655/20 2020-07-30
10:15
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kow 536/20 2020-07-28
12:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko2 178/19 2020-08-04
10:00
- II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 334/20 2020-07-09
12:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 381/20 2020-07-15
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 302/20 2020-07-09
11:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ko2 147/19 2020-07-16
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Kz 103/20 2020-07-09
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 127/20 2020-07-09
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 881/19 2020-07-16
14:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 728/20 2020-07-10
15:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 290/20 2020-07-08
09:20
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kp 714/20 2020-07-10
13:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1372/19 2020-07-27
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kz 183/20 2020-07-10
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 409/20 2020-07-22
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 756/19 2020-07-09
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 729/20 2020-07-10
15:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 410/20 2020-07-15
12:30
B I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kow 529/20 2020-07-21
13:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 425/19 2020-07-21
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 1435/19 2020-07-28
14:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 113/20 2020-07-13
09:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 289/20 2020-07-20
09:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kp 677/20 2020-07-08
14:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 723/20 2020-07-10
14:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 685/20 2020-07-14
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 571/20 2020-07-28
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I Ns 82/20 2020-07-29
14:20
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 167/20 2020-07-28
09:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 131/20 2020-07-09
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 720/19 2020-07-09
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kow 363/20 2020-07-16
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 155/20 2020-07-09
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 595/19 2020-07-14
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 488/19 2020-07-23
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 279/20 2020-07-14
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 224/20 2020-07-10
12:30
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I Ns 228/19 2020-07-08
12:20
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I Co 78/19 2020-07-08
15:40
- I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 185/20 2020-07-20
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1386/19 2020-07-28
14:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 405/17 2020-07-16
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 881/19 2020-07-13
12:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 701/20 2020-07-09
14:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 673/20 2020-07-08
13:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 630/17 2020-07-20
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 735/20 2020-07-13
09:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 282/20 2020-07-16
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kzw 178/20 2020-08-04
12:05
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 732/20 2020-07-13
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 295/19 2020-07-27
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 608/19 2020-07-09
11:55
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 300/20 2020-07-31
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 740/20 2020-07-30
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV U 706/19 2020-07-09
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 757/20 2020-07-30
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kp 704/20 2020-07-09
15:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 1019/19 2020-08-06
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 672/19 2020-07-14
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 760/20 2020-07-30
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1418/19 2020-07-22
12:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 23/20 2020-07-21
09:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ko 37/20 2020-07-14
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 339/20 2020-07-08
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 110/20 2020-07-28
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 658/20 2020-07-23
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 675/20 2020-07-23
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 262/20 2020-07-17
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 282/20 2020-07-16
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 336/20 2020-07-08
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 636/18 2020-07-09
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 284/20 2020-07-08
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 337/20 2020-07-08
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I Ns 20/20 2020-07-08
15:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 455/20 2020-08-04
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kp 685/20 2020-07-09
12:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 754/20 2020-07-23
09:20
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 76/19 2020-07-10
09:00
2 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
V Kw 190/19 2020-07-10
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 951/19 2020-07-23
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 710/18 2020-07-09
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 431/20 2020-07-28
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 719/20 2020-07-10
14:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 251/20 2020-07-13
13:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1096/19 2020-07-08
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
I C 1226/18 2020-07-16
14:00
- I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 494/19 2020-07-15
10:30
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 1288/19 2020-07-08
12:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
II Kow 651/20 2020-07-08
09:40
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 649/20 2020-08-04
14:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I Ns 225/19 2020-07-08
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 121/20 2020-07-28
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 314/20 2020-07-08
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 394/20 2020-07-14
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I Ns 28/20 2020-07-29
09:40
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I Ns 21/20 2020-07-29
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 116/20 2020-07-10
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 342/20 2020-07-17
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ko 194/20 2020-07-22
15:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 29/20 2020-07-09
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kp 688/20 2020-07-09
12:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 421/20 2020-07-10
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 408/17 2020-07-16
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 630/20 2020-07-23
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 221/20 2020-07-14
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko2 78/20 2020-07-10
13:30
- II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 713/20 2020-07-10
13:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 325/20 2020-07-23
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1248/19 2020-07-08
14:45
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
II Kow 637/20 2020-08-04
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 311/20 2020-07-10
11:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 671/19 2020-07-21
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 3/20 2020-07-10
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 435/20 2020-08-04
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 271/20 2020-07-21
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 210/20 2020-07-09
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 890/19 2020-07-21
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1266/19 2020-07-08
11:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk odwołano termin
II Ka 353/20 2020-07-10
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 183/20 2020-07-16
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 563/20 2020-08-04
10:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 296/20 2020-07-23
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 850/19 2020-07-14
10:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 11/20 2020-07-08
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 781/19 2020-08-06
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 640/20 2020-07-28
11:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 339/20 2020-07-08
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 408/20 2020-07-27
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 937/19 2020-07-23
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 434/20 2020-07-15
14:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 1005/19 2020-07-22
14:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 893/19 2020-07-23
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 710/20 2020-07-10
12:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 414/20 2020-07-22
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 270/20 2020-07-09
12:30
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II K 314/20 2020-07-08
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 697/20 2020-07-09
14:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 724/19 2020-07-15
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 133/20 2020-07-22
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 425/19 2020-07-21
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ka 128/20 2020-07-17
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 345/20 2020-07-15
09:30
B I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kp 711/20 2020-07-10
12:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 29/20 2020-08-04
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kz 201/20 2020-07-08
14:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 151/20 2020-07-09
14:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 272/20 2020-07-08
08:45
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 180/20 2020-07-08
14:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 700/19 2020-07-09
10:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 404/20 2020-07-28
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 350/20 2020-07-10
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 296/20 2020-07-23
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 263/20 2020-07-14
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 248/20 2020-07-10
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 33/20 2020-07-17
11:00
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 353/20 2020-07-10
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I Ns 51/20 2020-07-08
11:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 170/20 2020-07-09
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I Ns 58/20 2020-07-29
11:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I Ns 7/20 2020-07-08
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1336/19 2020-07-16
12:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 409/17 2020-07-16
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kzw 186/20 2020-08-04
13:25
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 404/17 2020-07-16
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 386/20 2020-07-31
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 720/20 2020-07-10
14:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 999/19 2020-07-08
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 607/19 2020-07-09
11:45
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 335/20 2020-07-15
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 170/20 2020-07-09
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 210/20 2020-07-09
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 413/20 2020-07-15
13:40
B I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 41/20 2020-07-27
10:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 19/19 2020-07-23
11:00
- II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 405/20 2020-07-31
12:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 310/20 2020-07-27
10:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 133/20 2020-07-22
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 151/20 2020-07-09
14:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 328/20 2020-07-16
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 137/20 2020-07-10
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 134/20 2020-07-14
11:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 204/20 2020-07-17
15:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kz 194/20 2020-07-22
15:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 594/20 2020-07-16
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 70/20 2020-07-13
12:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 681/19 2020-07-14
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 734/20 2020-07-13
09:20
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 690/20 2020-07-23
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 346/20 2020-07-16
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 687/20 2020-07-09
12:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 105/20 2020-07-27
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 183/20 2020-07-16
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 309/20 2020-07-08
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 175/20 2020-07-14
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 603/19 2020-07-14
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 725/20 2020-07-10
15:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 305/20 2020-07-08
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 365/20 2020-07-10
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 427/20 2020-07-28
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 721/20 2020-07-10
14:20
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 105/20 2020-07-27
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 413/20 2020-07-27
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 297/20 2020-08-04
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 896/19 2020-07-23
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 692/20 2020-07-09
13:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 68/18 2020-07-17
10:00
A II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ko2 53/19 2020-07-20
13:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Kp 703/20 2020-07-09
15:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 34/20 2020-07-14
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 29/20 2020-07-09
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kz 195/20 2020-07-14
15:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 756/20 2020-07-23
09:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V Ca 123/20 2020-07-10
08:50
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 318/20 2020-07-14
15:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 739/20 2020-07-14
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kz 226/20 2020-07-10
14:30
- II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kp 679/20 2020-07-08
14:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 415/20 2020-07-31
15:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 134/20 2020-07-24
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 425/19 2020-07-13
10:30
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kow 716/20 2020-07-16
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 112/20 2020-07-09
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 460/20 2020-07-09
09:20
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 45/19 2020-07-16
09:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 223/20 2020-07-10
13:40
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 260/19 2020-07-13
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 672/20 2020-07-08
09:10
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 112/20 2020-07-22
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 293/20 2020-07-10
10:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 428/20 2020-07-22
09:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 403/17 2020-07-16
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 42/19 2020-07-20
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Kow 986/19 2020-07-08
11:10
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 292/20 2020-07-14
14:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 291/20 2020-07-10
12:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 460/20 2020-07-09
09:20
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 586/20 2020-07-16
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 637/19 2020-07-22
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 290/20 2020-07-08
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 209/20 2020-07-22
15:15
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 757/19 2020-07-09
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 326/20 2020-08-04
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 249/20 2020-07-16
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 453/20 2020-07-21
12:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 743/19 2020-07-21
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 275/20 2020-07-16
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 712/20 2020-07-10
12:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 413/20 2020-07-27
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 679/20 2020-08-04
14:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 680/20 2020-07-08
15:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 672/20 2020-07-08
13:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 435/20 2020-08-04
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kp 689/20 2020-07-09
12:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 717/20 2020-07-10
13:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I Ns 80/20 2020-07-08
13:40
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II K 154/20 2020-07-22
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 275/20 2020-07-16
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 671/20 2020-07-08
13:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kz 214/20 2020-08-06
09:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 64/20 2020-07-10
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 68/19 2020-07-10
12:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1306/19 2020-07-16
14:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1311/19 2020-07-09
10:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 397/20 2020-07-14
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 326/20 2020-08-04
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 15/18 2020-07-21
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 72/12 2020-07-10
12:00
2 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 336/20 2020-07-08
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 321/20 2020-07-23
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 228/20 2020-08-04
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 429/20 2020-07-31
14:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kz 227/20 2020-07-08
14:45
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 708/20 2020-07-10
12:10
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 731/20 2020-07-10
16:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 568/19 2020-08-06
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 780/19 2020-08-06
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 400/20 2020-07-14
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I Ns 174/19 2020-07-08
09:40
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 359/20 2020-07-10
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 153/20 2020-07-09
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 507/19 2020-08-06
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 400/20 2020-07-14
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 209/20 2020-07-22
15:15
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 300/20 2020-07-31
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 309/20 2020-07-08
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 82/19 2020-07-16
10:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 732/19 2020-07-21
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 360/20 2020-07-17
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 690/19 2020-07-15
10:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko 178/19 2020-08-04
10:00
- II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 428/20 2020-07-31
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 91/20 2020-07-17
14:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 1132/15 2020-07-13
09:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 317/20 2020-07-10
15:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 371/20 2020-07-15
12:00
B I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 1138/18 2020-07-16
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 213/20 2020-07-10
11:30
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 803/18 2020-07-20
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 699/19 2020-07-09
10:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 592/20 2020-07-22
09:10
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 788/19 2020-08-06
11:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 436/20 2020-07-28
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 438/19 2020-07-16
10:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 44/20 2020-07-27
11:45
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 680/20 2020-08-04
13:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 428/20 2020-07-31
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 34/20 2020-07-17
14:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kow 641/20 2020-07-16
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 239/20 2020-07-14
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 706/20 2020-07-09
15:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 693/20 2020-07-08
10:00
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kp 737/20 2020-07-13
09:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 567/19 2020-08-06
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I Ns 29/20 2020-07-08
10:20
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 702/20 2020-07-09
14:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 43/20 2020-07-27
10:45
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 290/20 2020-07-08
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 733/20 2020-07-13
09:10
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 204/20 2020-07-17
15:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
V Kw 909/19 2020-07-09
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 429/20 2020-07-31
14:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 311/20 2020-07-10
11:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 696/20 2020-07-23
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 671/20 2020-07-08
09:50
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 162/20 2020-07-28
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 787/19 2020-08-06
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Ca 127/20 2020-07-09
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 341/20 2020-07-15
09:00
B I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II K 390/20 2020-07-15
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 36/17 2020-07-08
13:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 344/20 2020-07-27
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 514/18 2020-07-20
10:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 416/20 2020-07-31
13:00
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 291/20 2020-07-10
12:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 329/20 2020-07-17
12:40
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 498/19 2020-07-22
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 641/19 2020-07-09
11:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 248/20 2020-07-10
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 981/16 2020-07-15
13:30
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kow 657/20 2020-07-28
14:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 380/20 2020-07-31
15:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 384/20 2020-07-15
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 541/20 2020-07-23
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 511/20 2020-07-28
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1404/19 2020-07-27
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 486/16 2020-07-15
10:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 427/20 2020-07-28
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 712/19 2020-07-09
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1339/19 2020-07-14
13:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 279/20 2020-07-14
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 388/20 2020-07-31
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kz 196/20 2020-07-15
15:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1198/19 2020-07-16
11:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 380/20 2020-07-31
15:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 355/20 2020-07-16
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 786/19 2020-08-06
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 376/20 2020-07-13
10:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1432/19 2020-07-09
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 134/20 2020-07-15
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 262/20 2020-07-17
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kzw 183/20 2020-08-04
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 562/20 2020-07-28
11:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 408/20 2020-07-27
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 373/20 2020-07-23
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 103/20 2020-07-09
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 292/20 2020-07-14
14:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 34/20 2020-07-17
14:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kp 739/20 2020-07-23
09:10
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Ka 342/20 2020-07-17
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 139/20 2020-07-22
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 777/19 2020-07-13
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 329/20 2020-07-10
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 190/19 2020-07-10
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Ca 302/20 2020-07-09
11:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 278/20 2020-07-14
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 718/20 2020-07-10
13:50
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ko 223/20 2020-07-10
12:00
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 35/20 2020-07-09
15:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ka 148/20 2020-07-10
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kp 695/20 2020-07-09
13:40
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 315/20 2020-07-08
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 11/20 2020-07-08
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
V Kw 78/20 2020-07-09
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 154/20 2020-07-22
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 78/20 2020-07-09
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 486/20 2020-08-04
14:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 122/20 2020-07-14
15:45
- I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II S 8/20 2020-07-10
13:00
- II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 145/19 2020-07-17
10:30
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 187/20 2020-07-08
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 253/20 2020-07-09
10:40
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kz 213/20 2020-07-10
11:30
A II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 73/20 2020-07-20
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 344/18 2020-07-15
12:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Ka 278/20 2020-07-14
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I Ns 55/20 2020-07-29
11:20
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 455/19 2020-07-13
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 626/20 2020-07-08
09:00
ZK i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 517/19 2020-07-22
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 253/20 2020-07-09
10:40
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kp 674/20 2020-07-08
14:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 683/20 2020-07-08
15:30
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 476/19 2020-07-13
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 123/20 2020-07-27
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 73/19 2020-07-24
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Ka 735/19 2020-07-20
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 735/19 2020-07-20
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
do góry