Sąd Okręgowy w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

954
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący Status
II K 124/20 2020-09-24
10:00
- II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ko2 108/20 2020-09-24
11:15
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 515/20 2020-10-20
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 549/20 2020-10-15
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 266/19 2020-10-21
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 609/20 2020-10-05
13:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 882/20 2020-10-15
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 286/20 2020-10-20
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 310/20 2020-10-15
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 514/20 2020-10-22
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 683/20 2020-09-28
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ko 301/20 2020-10-01
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 212/20 2020-10-12
10:30
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 260/20 2020-10-02
12:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kow 871/20 2020-10-02
11:30
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 261/19 2020-10-20
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 141/19 2020-10-13
09:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 564/20 2020-10-23
12:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 303/19 2020-10-08
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Ca 844/19 2020-10-08
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kzw 276/20 2020-10-02
11:00
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kp 968/20 2020-09-24
09:10
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 572/20 2020-10-13
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1068/18 2020-10-13
11:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Ca 123/20 2020-10-15
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 1288/19 2020-10-08
13:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 205/20 2020-10-12
09:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 501/20 2020-10-22
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 559/20 2020-10-14
11:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 842/20 2020-09-24
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1283/18 2020-10-19
11:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1301/11 2020-10-16
15:10
B I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 324/20 2020-10-05
10:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 976/20 2020-09-30
13:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 853/20 2020-10-15
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 565/20 2020-09-29
14:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 71/20 2020-10-23
09:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
V Ca 759/19 2020-10-20
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Ka 542/20 2020-09-29
12:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 525/20 2020-10-13
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 887/20 2020-10-23
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 1540/17 2020-09-30
14:55
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 461/20 2020-10-20
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 510/17 2020-10-13
12:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 578/20 2020-10-23
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 271/20 2020-10-22
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I C 970/16 2020-10-01
09:00
2/c I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kp 988/20 2020-09-24
10:40
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 889/20 2020-10-15
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1009/20 2020-09-30
13:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 957/19 2020-10-12
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 506/20 2020-10-08
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I Ns 132/20 2020-10-14
13:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 571/20 2020-10-13
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 778/20 2020-09-28
13:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kp 983/20 2020-09-24
10:10
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 371/19 2020-09-30
13:00
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 220/20 2020-10-09
10:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 785/19 2020-10-15
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kzw 220/20 2020-09-29
13:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 162/20 2020-10-08
13:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 910/20 2020-10-02
09:00
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II K 55/20 2020-10-02
09:00
A II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV P 9/19 2020-10-23
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 99/20 2020-09-28
15:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ko2 95/20 2020-10-20
14:00
- II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1361/19 2020-10-07
10:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 1/20 2020-10-07
10:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kow 902/20 2020-09-24
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 501/20 2020-10-16
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 802/20 2020-10-12
12:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1038/19 2020-09-30
14:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kzw 305/20 2020-10-02
15:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 581/20 2020-10-22
13:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 565/20 2020-09-29
14:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 761/19 2020-10-08
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 296/19 2020-10-22
13:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 1156/19 2020-10-21
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 847/20 2020-10-02
10:35
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Ka 502/20 2020-09-24
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 919/20 2020-10-22
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 731/19 2020-09-28
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 74/20 2020-10-08
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 1/19 2020-10-14
10:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1335/19 2020-09-25
11:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 425/20 2020-10-09
09:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 745/19 2020-10-05
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1266/19 2020-10-08
11:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 487/20 2020-10-22
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 697/18 2020-10-21
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 593/19 2020-09-24
10:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I C 426/16 2020-10-02
15:55
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 538/20 2020-10-08
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 211/19 2020-10-16
11:00
B I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1465/18 2020-10-15
13:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 103/19 2020-10-05
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1161/19 2020-10-02
11:45
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 32/20 2020-09-28
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 882/18 2020-10-20
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I Ns 95/20 2020-10-14
15:10
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 262/20 2020-10-12
09:00
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek zmieniono termin
II Kow 951/20 2020-10-13
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 420/18 2020-10-16
10:00
B I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I Ns 41/20 2020-10-14
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 905/20 2020-09-24
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 234/20 2020-10-02
10:40
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 8/20 2020-10-01
15:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 479/19 2020-10-07
09:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 737/19 2020-10-05
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 479/20 2020-10-16
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 1176/19 2020-10-08
12:45
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 562/20 2020-09-28
14:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 1233/19 2020-10-02
14:45
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 175/20 2020-10-06
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ka 519/20 2020-10-22
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 1010/20 2020-10-05
15:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 271/20 2020-09-29
12:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 155/20 2020-10-13
09:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 461/20 2020-10-20
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 994/19 2020-10-21
10:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 521/19 2020-09-30
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko 91/20 2020-10-08
12:30
- II Wydział Karny Karol Troć
IV U 167/20 2020-09-25
10:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 903/20 2020-10-02
13:00
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
IV U 760/19 2020-10-08
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 873/20 2020-10-02
08:30
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II K 55/19 2020-10-21
11:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 491/20 2020-10-16
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 752/20 2020-10-05
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 517/20 2020-10-22
14:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kz 340/20 2020-09-24
11:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 560/20 2020-10-20
12:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I Ns 45/20 2020-10-14
11:40
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 481/20 2020-10-16
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 539/20 2020-09-29
13:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 717/19 2020-10-12
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 490/20 2020-10-08
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 405/17 2020-10-06
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 546/20 2020-10-15
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 855/20 2020-10-20
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1015/20 2020-09-30
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 557/20 2020-09-28
14:45
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ko 343/20 2020-09-25
09:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 141/20 2020-10-07
10:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 86/15 2020-10-20
09:00
A II Wydział Karny Karol Troć
II K 18/18 2020-10-01
09:00
A II Wydział Karny Karol Troć
I C 14/20 2020-10-05
12:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Ca 308/20 2020-10-06
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Kw 256/19 2020-10-01
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 529/20 2020-09-29
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 332/19 2020-10-09
14:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Ka 494/20 2020-10-22
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 1058/20 2020-09-30
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ko2 174/19 2020-10-06
10:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 648/19 2020-10-05
15:30
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 404/17 2020-10-06
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 501/20 2020-10-16
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 560/20 2020-10-20
12:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 259/19 2020-10-08
09:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 153/20 2020-10-12
10:30
B I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 528/20 2020-09-28
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ko 147/19 2020-10-12
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
I C 1023/18 2020-10-15
14:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Ca 244/20 2020-10-01
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 1224/19 2020-10-19
12:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 136/20 2020-10-01
12:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 972/20 2020-10-12
10:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 503/20 2020-10-06
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 49/20 2020-10-14
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 981/19 2020-09-24
09:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 61/13 2020-10-21
10:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 534/20 2020-10-14
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 881/19 2020-10-12
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 826/20 2020-10-22
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 517/20 2020-10-22
14:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 74/14 2020-09-28
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 40/20 2020-10-06
09:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 52/20 2020-10-15
14:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 905/17 2020-10-06
15:30
- I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 896/20 2020-09-29
14:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 933/19 2020-10-12
09:05
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 98/20 2020-09-29
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 998/18 2020-10-05
14:30
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 993/20 2020-10-13
13:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 801/20 2020-10-13
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 108/20 2020-09-24
11:15
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko2 51/20 2020-09-30
10:30
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Kzw 157/20 2020-10-05
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 945/19 2020-10-12
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1145/19 2020-09-30
10:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 851/19 2020-10-07
12:15
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 926/20 2020-10-02
12:20
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
IV U 772/19 2020-09-28
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 416/20 2020-09-29
13:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 587/19 2020-09-24
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV P 3/17 2020-10-22
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1256/19 2020-10-15
13:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 747/20 2020-09-29
14:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 263/20 2020-10-13
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 540/20 2020-09-28
11:50
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 563/20 2020-10-23
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 718/19 2020-10-20
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ko 311/20 2020-10-01
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ko 344/20 2020-09-25
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 817/20 2020-10-05
09:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 533/20 2020-09-29
10:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 440/20 2020-10-13
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 76/20 2020-10-08
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 288/20 2020-10-20
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 813/19 2020-10-15
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1015/17 2020-09-29
10:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 435/20 2020-10-19
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 518/20 2020-10-22
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 979/20 2020-10-13
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 996/19 2020-10-21
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 668/19 2020-10-09
13:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ko2 147/19 2020-10-12
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 532/20 2020-09-28
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II S 12/20 2020-10-01
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 856/20 2020-09-29
12:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 520/20 2020-10-22
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kzw 279/20 2020-10-13
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 123/20 2020-10-15
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 806/20 2020-10-22
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 401/20 2020-10-01
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kp 974/20 2020-10-12
11:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 274/20 2020-10-13
08:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 252/20 2020-09-24
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 502/20 2020-10-09
11:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kow 594/20 2020-10-15
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 535/20 2020-10-19
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 252/20 2020-09-24
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
IV U 233/19 2020-09-24
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 564/20 2020-10-16
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 1092/18 2020-10-21
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 98/19 2020-09-24
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1424/19 2020-10-06
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 129/19 2020-09-24
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 173/20 2020-10-07
14:45
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1004/20 2020-10-15
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 985/20 2020-09-24
10:20
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 870/18 2020-09-28
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 239/20 2020-10-12
14:45
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 571/20 2020-10-13
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 820/20 2020-10-15
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 219/19 2020-10-15
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1430/19 2020-09-30
12:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 244/20 2020-10-01
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Ka 554/20 2020-10-15
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 468/20 2020-10-13
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 844/19 2020-10-08
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 1118/19 2020-10-23
14:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 732/20 2020-09-28
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 535/20 2020-09-28
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 70/20 2020-09-28
12:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 885/19 2020-10-13
10:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Ca 165/20 2020-10-22
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ka 510/20 2020-10-08
14:00
- II Wydział Karny Paweł Mądry odwołano
I C 809/19 2020-09-25
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 771/19 2020-09-28
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 159/20 2020-10-21
11:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 1017/20 2020-10-20
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 13/18 2020-09-25
09:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska odwołana
II Kow 913/20 2020-10-22
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 76/20 2020-10-08
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1077/19 2020-10-22
14:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 759/20 2020-10-02
10:10
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kp 989/20 2020-09-24
10:50
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1500/18 2020-09-29
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 666/17 2020-10-22
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 520/20 2020-10-22
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 305/20 2020-10-21
13:45
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 738/19 2020-10-05
12:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kzw 282/20 2020-10-05
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kp 993/20 2020-10-09
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kp 1006/20 2020-10-09
12:20
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1251/19 2020-09-24
13:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 870/20 2020-09-24
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 934/19 2020-10-12
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kzw 304/20 2020-10-07
13:50
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 583/20 2020-10-13
11:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 914/19 2020-10-13
10:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 708/20 2020-09-28
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 582/20 2020-10-22
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 27/20 2020-10-02
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1224/18 2020-10-22
11:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 280/20 2020-10-05
12:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 23/20 2020-10-23
14:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kzw 277/20 2020-10-13
09:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 899/19 2020-10-08
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 568/20 2020-10-22
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 125/20 2020-10-05
13:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I Ns 106/20 2020-10-14
12:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 709/19 2020-10-20
14:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 13/20 2020-09-30
14:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 991/20 2020-10-20
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 900/19 2020-10-08
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 279/18 2020-10-02
09:00
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 344/20 2020-10-20
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1419/19 2020-10-12
09:00
B I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ko 333/20 2020-10-09
10:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Kzw 251/20 2020-09-29
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 19/20 2020-10-06
12:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 914/19 2020-10-12
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 147/20 2020-09-28
10:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I Ns 108/20 2020-10-14
13:20
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 558/20 2020-09-28
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 867/19 2020-10-15
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 76/20 2020-10-01
14:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 12/19 2020-10-16
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Kow 935/20 2020-10-13
12:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 567/20 2020-10-01
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 841/20 2020-10-22
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 873/19 2020-10-21
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 57/20 2020-10-23
09:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 345/20 2020-09-28
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 794/19 2020-10-08
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 468/20 2020-10-13
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 492/20 2020-10-13
10:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 694/20 2020-09-28
10:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 1079/20 2020-10-02
14:50
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 679/17 2020-10-08
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 449/20 2020-10-15
14:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 338/20 2020-10-13
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kp 990/20 2020-09-24
11:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 175/20 2020-10-20
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 435/20 2020-10-19
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 809/20 2020-09-29
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 265/20 2020-09-29
11:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 569/20 2020-10-14
14:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 638/19 2020-10-01
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 858/20 2020-10-15
10:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 559/20 2020-10-14
11:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 435/20 2020-09-28
10:15
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 268/19 2020-09-24
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 66/19 2020-10-13
11:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Ca 285/20 2020-10-13
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 931/19 2020-09-29
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 671/19 2020-10-06
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 966/20 2020-10-12
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 884/19 2020-10-08
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 718/19 2020-10-20
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kp 980/20 2020-09-24
09:40
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 573/20 2020-10-14
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kzw 290/20 2020-10-12
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Kw 120/20 2020-10-15
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Kow 947/20 2020-10-20
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 416/20 2020-09-29
14:30
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 199/20 2020-10-20
11:15
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 569/19 2020-10-15
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 538/20 2020-10-08
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 278/20 2020-10-05
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 344/20 2020-10-20
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1107/18 2020-09-29
09:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 906/20 2020-10-23
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kow 580/20 2020-09-28
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1026/18 2020-10-07
13:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I Ns 70/20 2020-10-19
09:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 924/20 2020-09-29
14:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko2 91/20 2020-10-08
12:30
- II Wydział Karny Karol Troć
I C 207/20 2020-10-12
12:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 782/20 2020-10-02
10:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 1059/19 2020-10-20
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 557/20 2020-10-06
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 614/19 2020-10-01
10:45
2/c I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 505/20 2020-10-08
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 581/20 2020-10-22
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 860/18 2020-10-05
13:15
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 518/20 2020-10-22
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 951/19 2020-10-20
09:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 761/19 2020-10-05
11:15
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 266/20 2020-10-21
13:00
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 963/20 2020-09-24
10:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 218/19 2020-09-24
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 1092/14 2020-10-01
09:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 180/20 2020-10-12
15:30
B I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I Ns 90/20 2020-10-14
12:30
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 292/20 2020-09-29
14:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 697/19 2020-09-30
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 148/20 2020-10-06
13:45
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Kw 211/20 2020-09-24
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 719/19 2020-10-05
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 302/20 2020-10-21
12:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek zmieniono termin
I C 762/20 2020-10-01
14:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 484/20 2020-10-08
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch odwołano termin
II Ka 532/20 2020-09-28
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 591/20 2020-10-23
14:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 479/20 2020-10-16
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kzw 263/20 2020-09-29
10:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 986/20 2020-09-30
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kp 1003/20 2020-10-02
12:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 604/18 2020-10-12
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 809/19 2020-10-15
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kp 999/20 2020-09-24
11:20
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ko 51/20 2020-09-30
10:30
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 17/20 2020-10-05
15:45
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 561/20 2020-10-15
13:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 328/20 2020-10-13
13:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 541/20 2020-09-29
11:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 927/20 2020-10-20
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 551/20 2020-10-15
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 938/19 2020-10-12
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 127/20 2020-10-05
14:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 584/20 2020-10-22
11:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 940/20 2020-10-22
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 626/20 2020-10-12
10:15
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 941/20 2020-10-22
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 265/20 2020-10-06
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II K 60/20 2020-10-07
09:00
A II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kzw 59/20 2020-10-05
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 817/18 2020-10-13
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 424/20 2020-10-15
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1295/19 2020-10-08
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 889/19 2020-09-29
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 420/20 2020-10-12
13:00
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek zmieniono termin
IV U 247/20 2020-10-05
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 311/20 2020-10-06
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kow 810/20 2020-09-28
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 625/20 2020-10-01
11:45
2/c I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 898/20 2020-09-29
13:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 29/20 2020-10-05
10:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 299/20 2020-10-23
10:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Pen 108/20 2020-09-30
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 1002/20 2020-09-30
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 811/20 2020-10-05
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 547/20 2020-10-15
12:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 605/19 2020-09-30
14:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 320/20 2020-10-12
11:00
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek zmieniono termin
II Kow 486/20 2020-09-24
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I Ns 56/20 2020-10-14
09:40
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1066/20 2020-10-07
11:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 504/20 2020-10-20
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I Ns 218/19 2020-10-14
14:10
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 766/20 2020-09-28
09:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 529/20 2020-09-29
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 650/20 2020-10-05
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 945/20 2020-10-22
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 670/20 2020-10-05
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Kw 819/19 2020-09-29
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I C 470/20 2020-10-07
10:30
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Ca 303/19 2020-10-08
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 1039/20 2020-10-05
14:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 405/19 2020-09-30
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 952/20 2020-10-13
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 545/20 2020-10-15
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 561/20 2020-10-15
13:45
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1331/19 2020-10-05
10:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 725/19 2020-09-24
13:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 872/20 2020-10-02
12:40
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II K 316/20 2020-10-23
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 915/20 2020-09-29
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 380/20 2020-10-06
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Ko 92/20 2020-10-08
14:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1443/19 2020-10-07
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 301/20 2020-10-12
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 424/20 2020-10-20
14:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 295/20 2020-10-12
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 57/20 2020-10-06
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 878/19 2020-10-21
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 744/19 2020-10-08
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 436/20 2020-10-22
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Ka 128/20 2020-09-24
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 201/19 2020-10-07
13:45
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 562/19 2020-09-29
14:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1211/12 2020-10-21
12:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 51/20 2020-09-30
11:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1382/19 2020-09-25
10:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 177/20 2020-10-07
11:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 60/19 2020-10-15
12:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
V Kw 310/20 2020-10-15
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 746/20 2020-10-09
12:30
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV Uo 10/20 2020-10-15
13:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 241/20 2020-10-19
10:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Ca 335/19 2020-10-15
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 400/19 2020-09-28
14:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1511/17 2020-10-13
15:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko wysłuchanie
II K 528/20 2020-09-28
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 491/20 2020-10-16
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 504/19 2020-10-13
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 987/20 2020-09-24
10:40
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 28/20 2020-09-30
11:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1253/18 2020-10-06
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 262/20 2020-10-02
09:30
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kow 1001/20 2020-09-30
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I Ns 92/20 2020-10-14
14:30
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 787/20 2020-10-05
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ko 42/19 2020-09-30
14:00
4 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 574/20 2020-10-14
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 964/17 2020-10-19
10:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 22/20 2020-09-30
11:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć odwołano termin
II Ko 342/20 2020-09-24
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Pen 98/20 2020-10-15
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1078/20 2020-10-22
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1033/20 2020-10-15
11:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 552/20 2020-09-28
13:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek odwołano termin
I C 181/20 2020-10-09
12:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
IV U 350/19 2020-09-24
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Kw 410/20 2020-10-06
15:15
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
IV U 923/19 2020-10-08
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 771/20 2020-09-28
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 228/20 2020-10-12
12:45
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kz 338/20 2020-10-19
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 1062/19 2020-09-24
14:15
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 756/20 2020-10-05
09:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 506/20 2020-10-08
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 652/20 2020-09-28
12:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 372/20 2020-10-16
09:00
B I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 401/20 2020-10-01
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 507/20 2020-10-16
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 418/20 2020-10-22
13:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 140/20 2020-10-05
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 247/20 2020-10-09
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 378/19 2020-10-06
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 322/19 2020-09-24
15:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kz 342/20 2020-09-24
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 917/20 2020-09-24
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 998/20 2020-09-24
11:10
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV Pa 32/19 2020-09-24
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 777/20 2020-09-28
09:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 978/19 2020-10-13
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Ca 175/20 2020-10-06
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 521/20 2020-09-24
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 521/20 2020-09-24
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
V Kw 348/18 2020-10-08
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ka 449/20 2020-10-15
14:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 953/19 2020-10-09
11:00
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Ka 526/20 2020-09-28
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 125/20 2020-09-24
12:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ko 315/20 2020-10-06
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 792/20 2020-10-05
09:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 212/19 2020-09-29
15:45
- I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1045/20 2020-09-30
10:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 265/20 2020-10-19
13:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 592/20 2020-09-28
11:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 136/20 2020-10-06
14:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 535/20 2020-10-19
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 3/20 2020-10-15
09:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 575/19 2020-10-15
12:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 914/20 2020-10-02
14:30
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Ka 591/20 2020-10-23
14:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 514/20 2020-10-22
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 923/20 2020-10-02
08:40
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
IV U 518/19 2020-10-06
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ko 174/19 2020-10-06
10:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II K 511/20 2020-10-20
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ko2 110/20 2020-09-28
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1601/17 2020-10-08
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 339/20 2020-10-22
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II K 155/20 2020-10-13
09:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 345/20 2020-09-28
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 984/19 2020-10-15
11:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1486/17 2020-10-05
09:00
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 547/20 2020-10-15
12:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 195/20 2020-10-20
12:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 563/20 2020-10-23
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 946/20 2020-10-02
12:50
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 387/20 2020-09-28
09:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I Ns 76/20 2020-10-14
11:20
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 124/20 2020-09-24
10:00
- II Wydział Karny Agata Kowalska
V Kw 593/19 2020-09-24
10:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Ka 567/20 2020-10-01
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 401/17 2020-10-06
09:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 861/19 2020-10-15
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Ca 299/20 2020-10-06
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
IV U 2/20 2020-10-01
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 938/20 2020-10-13
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1351/19 2020-10-02
15:45
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 476/20 2020-10-08
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 988/19 2020-10-05
12:15
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 573/20 2020-10-14
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 335/19 2020-10-15
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 1132/18 2020-10-08
14:45
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 739/19 2020-10-23
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 942/20 2020-10-02
12:10
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 53/20 2020-09-28
10:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 677/20 2020-10-01
13:30
2/c I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 295/20 2020-10-15
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 888/20 2020-09-24
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 800/20 2020-09-30
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 1020/20 2020-09-30
09:45
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Ca 120/20 2020-10-15
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 357/20 2020-10-07
12:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 831/20 2020-10-13
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1272/19 2020-10-19
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ko2 92/20 2020-10-08
14:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 544/20 2020-10-15
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kz 344/20 2020-09-25
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 763/18 2020-10-08
15:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 568/20 2020-10-01
12:30
2/c I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 264/19 2020-10-09
09:00
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kp 1002/20 2020-10-09
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kow 893/20 2020-10-02
12:00
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 663/20 2020-10-05
12:10
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 129/20 2020-10-01
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 746/19 2020-10-05
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 781/20 2020-09-28
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 791/19 2020-09-25
14:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 161/20 2020-10-06
15:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 524/20 2020-10-06
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 180/19 2020-10-21
14:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 866/19 2020-10-15
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 293/20 2020-10-12
14:45
B I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Ca 436/20 2020-10-22
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
IV U 874/19 2020-10-21
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 545/19 2020-09-30
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 1025/20 2020-10-20
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1050/20 2020-09-30
11:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Ca 410/20 2020-10-06
15:15
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 490/20 2020-10-08
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 562/20 2020-10-06
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ko 293/20 2020-10-01
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 230/20 2020-10-12
14:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 527/20 2020-10-19
10:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kzw 261/20 2020-09-29
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 734/18 2020-10-16
14:10
B I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 444/19 2020-10-01
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 69/20 2020-10-06
13:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 26/20 2020-09-25
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 208/20 2020-09-28
15:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 128/20 2020-09-24
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 679/20 2020-09-24
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 9/20 2020-10-12
10:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ka 424/20 2020-10-15
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 518/20 2020-10-05
11:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I Ns 122/20 2020-10-14
14:50
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 527/19 2020-10-22
12:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 572/18 2020-09-24
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 18/20 2020-10-15
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 507/20 2020-10-16
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I Ns 9/20 2020-10-14
11:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kp 1001/20 2020-09-24
11:30
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 537/20 2020-10-14
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 842/16 2020-10-20
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV P 7/17 2020-10-15
09:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kz 343/20 2020-09-25
09:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Ko 340/20 2020-09-24
11:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 981/20 2020-09-24
09:50
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 556/20 2020-10-15
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 343/20 2020-10-21
12:15
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Ca 235/20 2020-10-15
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Kw 563/19 2020-10-01
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Iwona Pawlukowska
V Ca 563/19 2020-10-01
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Iwona Pawlukowska
I C 1055/19 2020-10-02
10:30
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 109/20 2020-09-28
14:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 967/20 2020-09-24
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 425/20 2020-10-09
09:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 664/20 2020-09-28
13:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 303/20 2020-10-07
14:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 328/20 2020-10-13
13:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1132/19 2020-09-24
10:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 911/20 2020-10-13
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 325/17 2020-09-25
15:40
- I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I Ns 53/20 2020-10-14
10:20
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 410/20 2020-09-29
12:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 235/20 2020-10-15
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Ca 211/20 2020-09-24
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 827/20 2020-10-22
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1024/20 2020-10-20
15:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 981/20 2020-10-15
10:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 1164/19 2020-10-01
13:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 720/20 2020-10-20
13:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Kw 224/20 2020-10-22
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kow 760/20 2020-09-28
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Kw 339/20 2020-10-22
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I C 760/17 2020-10-05
10:15
B I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 725/20 2020-09-24
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 252/20 2020-09-29
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 1000/20 2020-10-02
09:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 935/18 2020-10-12
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Kw 703/19 2020-10-20
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 345/20 2020-10-02
12:30
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Kow 1032/20 2020-10-15
11:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 519/20 2020-10-22
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 186/20 2020-10-02
14:00
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 718/20 2020-09-25
14:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 266/19 2020-09-24
12:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 345/20 2020-09-28
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ko 294/20 2020-10-08
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 973/20 2020-10-05
15:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 76/19 2020-09-25
13:00
4 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
I C 1111/18 2020-10-20
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 508/20 2020-10-16
14:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 862/20 2020-10-02
10:10
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kow 886/20 2020-10-13
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 1157/19 2020-10-21
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 380/20 2020-10-06
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kow 876/20 2020-09-29
13:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 928/20 2020-10-23
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
V Kw 308/20 2020-10-06
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
IV U 588/19 2020-09-24
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 602/20 2020-09-28
12:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 864/20 2020-10-23
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kzw 281/20 2020-10-05
12:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kz 293/20 2020-10-01
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 378/19 2020-10-20
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kz 333/20 2020-10-09
10:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1006/19 2020-10-08
09:50
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 537/18 2020-10-15
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1371/19 2020-10-05
15:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I Ns 62/20 2020-10-14
10:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 210/19 2020-09-29
12:30
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1087/20 2020-10-07
13:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Ca 98/20 2020-09-29
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kow 900/20 2020-10-15
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 442/20 2020-10-12
13:30
B I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 125/19 2020-09-24
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 28/20 2020-09-30
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1217/19 2020-10-21
09:00
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 883/20 2020-10-15
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 923/19 2020-10-12
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 237/16 2020-10-06
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kz 294/20 2020-10-08
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 544/20 2020-10-15
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 409/20 2020-09-29
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 885/20 2020-10-20
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 901/20 2020-09-24
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 685/20 2020-10-02
11:40
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I Ns 134/20 2020-10-15
15:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 892/20 2020-09-24
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 348/18 2020-10-08
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 476/20 2020-10-08
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1377/19 2020-10-21
11:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 508/20 2020-10-16
14:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 25/20 2020-10-08
13:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Ca 638/19 2020-10-01
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 270/20 2020-09-28
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Ca 170/20 2020-10-15
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 585/20 2020-10-13
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 277/20 2020-10-05
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kp 529/20 2020-09-24
10:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 742/20 2020-09-28
11:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 657/19 2020-09-30
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Ca 703/19 2020-10-20
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 140/20 2020-10-05
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 245/19 2020-10-08
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 753/19 2020-09-28
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 558/20 2020-09-28
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 55/20 2020-10-06
12:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 526/20 2020-09-28
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 92/15 2020-10-22
09:30
1 II Wydział Karny Agata Kowalska zmieniono termin rozprawy
I C 1189/19 2020-10-12
13:45
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 969/20 2020-09-24
09:20
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 379/20 2020-10-13
13:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 78/20 2020-10-07
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 557/20 2020-10-06
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 552/20 2020-10-23
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kz 345/20 2020-09-28
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 503/20 2020-10-06
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Pen 111/20 2020-09-24
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 487/20 2020-10-22
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 992/20 2020-10-09
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 720/18 2020-10-22
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I Ns 97/20 2020-10-14
13:50
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 525/20 2020-10-13
13:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 782/20 2020-09-28
11:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 982/19 2020-09-24
09:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1082/19 2020-09-25
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko odwołano termin
IV U 974/19 2020-10-12
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 588/20 2020-10-08
10:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 542/20 2020-09-29
12:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 378/19 2020-10-20
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 382/20 2020-09-30
11:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 15/18 2020-09-29
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 300/20 2020-10-23
10:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Ka 583/20 2020-10-13
11:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 990/20 2020-09-30
12:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 438/17 2020-09-25
08:50
- I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Ka 524/20 2020-10-06
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Ca 265/20 2020-10-06
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kz 311/20 2020-10-01
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 585/20 2020-10-13
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 987/20 2020-10-22
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 930/20 2020-09-24
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1249/19 2020-10-08
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 1046/19 2020-10-07
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko odwołano termin
II Ko 338/20 2020-10-19
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 730/19 2020-09-24
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 793/20 2020-10-07
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 848/20 2020-09-29
08:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kop 21/20 2020-09-30
12:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 319/20 2020-10-21
11:00
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 545/20 2020-10-15
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 299/20 2020-10-06
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Ko 95/20 2020-10-20
14:00
- II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 179/19 2020-10-08
14:10
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 433/19 2020-09-30
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko 321/20 2020-10-08
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 948/20 2020-10-02
12:30
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 105/20 2020-09-25
12:15
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ko 109/20 2020-09-24
11:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 43/20 2020-10-07
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1302/18 2020-09-30
09:00
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kzw 285/20 2020-10-05
13:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 155/20 2020-09-30
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1383/19 2020-09-30
13:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 505/20 2020-10-08
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 103/20 2020-09-24
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 176/20 2020-10-20
10:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 409/17 2020-10-06
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV P 4/20 2020-10-15
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 170/20 2020-10-15
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 73/20 2020-10-23
09:00
2 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kzw 289/20 2020-10-20
09:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kz 312/20 2020-10-01
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 759/19 2020-10-20
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kzw 255/20 2020-09-29
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 68/18 2020-09-29
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 510/20 2020-10-08
14:00
- II Wydział Karny Paweł Mądry odwołano
II K 33/20 2020-10-07
11:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kzw 268/20 2020-10-02
09:50
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kow 1014/20 2020-10-07
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 978/20 2020-10-05
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 19/20 2020-10-16
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 310/20 2020-10-07
13:40
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 866/20 2020-10-15
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 980/20 2020-10-15
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 267/20 2020-09-29
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1344/19 2020-10-16
12:30
B I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 295/20 2020-10-15
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 32/19 2020-10-12
14:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
I C 79/20 2020-10-07
11:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 534/20 2020-10-14
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 546/20 2020-10-15
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 473/20 2020-10-05
10:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 511/20 2020-10-20
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 530/20 2020-10-06
10:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 574/20 2020-10-14
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 190/20 2020-10-07
13:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 62/20 2020-10-09
09:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 258/20 2020-10-21
15:00
B I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 554/20 2020-10-15
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 582/20 2020-10-22
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I Ns 23/20 2020-10-14
13:40
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 779/19 2020-10-08
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 537/20 2020-10-13
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 650/20 2020-10-08
11:45
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ko2 103/20 2020-09-24
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 562/20 2020-10-06
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 31/20 2020-10-06
11:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 584/20 2020-10-22
11:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 761/20 2020-10-07
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 541/20 2020-09-29
11:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 879/20 2020-09-24
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 89/20 2020-09-30
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kzw 292/20 2020-10-20
08:05
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 297/20 2020-10-20
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 617/19 2020-10-08
12:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 476/20 2020-10-20
14:45
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 13/14 2020-09-28
09:30
A II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 741/18 2020-09-28
15:30
- I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 954/20 2020-09-30
12:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 1008/20 2020-10-22
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 657/20 2020-10-20
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1190/19 2020-09-30
15:30
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 982/20 2020-09-24
10:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 253/19 2020-10-13
12:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 822/17 2020-10-13
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 67/20 2020-10-19
09:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 936/20 2020-10-02
13:15
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kow 969/20 2020-10-15
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 539/20 2020-09-29
13:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 616/20 2020-10-08
13:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 312/20 2020-10-01
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 976/19 2020-10-23
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 449/20 2020-09-28
11:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 494/20 2020-10-22
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 976/20 2020-09-24
09:30
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kz 315/20 2020-10-06
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ko 110/20 2020-09-28
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 242/20 2020-10-02
14:40
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
IV U 137/19 2020-09-29
09:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 564/20 2020-10-23
12:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 913/19 2020-10-12
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 477/20 2020-10-07
11:15
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 942/14 2020-10-12
15:30
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 1004/20 2020-10-02
12:10
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kow 1012/20 2020-10-20
15:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 409/18 2020-09-28
13:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 25/20 2020-09-30
10:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko odwołano termin
II Kow 562/20 2020-10-20
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 787/17 2020-09-30
10:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
V Ca 819/19 2020-09-29
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
IV U 727/19 2020-10-05
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 527/20 2020-10-19
10:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 111/20 2020-09-29
10:30
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 335/20 2020-10-15
12:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1142/18 2020-09-24
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 14/20 2020-10-13
09:30
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 481/20 2020-10-16
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 1061/20 2020-09-30
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Kw 165/20 2020-10-22
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ka 884/19 2020-10-08
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 537/20 2020-10-14
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 974/20 2020-10-22
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 551/20 2020-10-15
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 691/20 2020-10-02
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 264/20 2020-10-19
12:15
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 408/20 2020-10-13
14:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kp 1007/20 2020-10-09
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V Ca 256/19 2020-10-01
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Kw 864/19 2020-09-29
12:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 985/19 2020-10-01
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 874/20 2020-10-02
14:00
6 i ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 642/20 2020-09-30
12:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Kw 237/16 2020-10-06
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kz 301/20 2020-10-01
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 24/20 2020-10-06
12:00
A II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 509/20 2020-10-22
10:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 572/20 2020-10-13
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 931/20 2020-10-22
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 285/20 2020-10-13
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kp 1005/20 2020-10-09
12:10
4 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Ka 533/20 2020-09-29
10:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 1065/20 2020-09-30
10:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1092/19 2020-10-13
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 311/20 2020-10-06
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 250/20 2020-10-15
11:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 691/19 2020-10-07
10:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 502/20 2020-09-24
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 263/20 2020-10-13
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 773/19 2020-09-28
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko2 109/20 2020-09-24
11:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 578/20 2020-10-23
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 492/20 2020-10-13
10:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 973/20 2020-10-12
10:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Ca 338/20 2020-10-13
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 205/19 2020-09-30
15:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 679/19 2020-10-01
14:30
2/c I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Ca 224/20 2020-10-22
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 39/20 2020-10-06
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 569/20 2020-10-14
14:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 549/20 2020-10-15
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 763/19 2020-10-13
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1069/19 2020-10-20
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 361/20 2020-10-05
12:40
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ko2 42/19 2020-09-30
14:00
4 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
V Ca 864/19 2020-09-29
12:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II K 581/20 2020-10-22
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 171/20 2020-10-12
12:00
B I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kz 321/20 2020-10-08
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 316/20 2020-10-23
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 418/20 2020-10-22
13:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 568/20 2020-10-22
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 552/20 2020-10-23
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 556/20 2020-10-15
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 617/20 2020-10-05
11:40
2 I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Ca 271/20 2020-10-22
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Ka 440/20 2020-10-13
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 904/20 2020-09-24
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 240/20 2020-10-07
12:45
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 984/17 2020-10-16
13:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 530/20 2020-10-06
10:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 504/19 2020-10-13
12:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 73/19 2020-09-29
09:00
- II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
do góry