Sąd Okręgowy w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

978
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący Status
II Ka 265/20 2020-06-08
13:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 115/20 2020-06-08
10:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 206/20 2020-06-08
10:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 78/20 2020-06-08
09:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1353/19 2020-06-08
09:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 212/20 2020-06-08
12:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 901/19 2020-06-08
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 95/20 2020-06-08
15:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1453/19 2020-06-08
13:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 265/20 2020-06-08
13:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 124/20 2020-06-08
10:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 841/19 2020-06-08
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 32/20 2020-06-08
09:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 901/19 2020-06-08
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 220/20 2020-06-08
12:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1293/19 2020-06-08
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kz 70/20 2020-06-08
15:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 732/19 2020-06-08
09:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kzw 28/20 2020-06-08
10:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 59/20 2020-06-08
09:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 841/19 2020-06-08
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 181/20 2020-06-08
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 32/20 2020-06-08
09:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 46/20 2020-06-08
10:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ko 95/20 2020-06-08
15:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 114/20 2020-06-08
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 106/20 2020-06-08
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 220/20 2020-06-08
12:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1398/19 2020-06-08
14:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 552/20 2020-06-08
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 61/20 2020-06-08
12:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 61/20 2020-06-08
09:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1326/19 2020-06-08
14:30
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 156/20 2020-06-08
14:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kz 182/20 2020-06-08
11:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 107/20 2020-06-08
10:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 77/20 2020-06-08
09:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kz 181/20 2020-06-08
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 70/20 2020-06-08
15:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kzw 94/20 2020-06-08
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 137/20 2020-06-08
13:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 232/20 2020-06-08
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 109/20 2020-06-08
09:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 222/20 2020-06-08
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 156/20 2020-06-08
14:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 232/20 2020-06-08
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 206/20 2020-06-08
10:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1404/19 2020-06-08
11:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 212/20 2020-06-08
12:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 646/20 2020-06-08
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 732/19 2020-06-08
09:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 193/20 2020-06-08
13:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 109/20 2020-06-08
09:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 222/20 2020-06-08
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 193/20 2020-06-08
13:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 182/20 2020-06-08
11:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 74/20 2020-06-08
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 91/20 2020-06-09
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1063/19 2020-06-09
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 434/19 2020-06-09
13:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kp 339/20 2020-06-09
09:20
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 516/20 2020-06-09
13:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 604/19 2020-06-09
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 164/20 2020-06-09
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Kw 333/19 2020-06-09
10:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ko 148/20 2020-06-09
14:45
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 164/20 2020-06-09
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kp 513/20 2020-06-09
13:20
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kz 184/20 2020-06-09
08:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kz 37/20 2020-06-09
14:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 890/19 2020-06-09
11:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kp 427/20 2020-06-09
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 510/20 2020-06-09
13:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 153/20 2020-06-09
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 237/20 2020-06-09
10:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 247/20 2020-06-09
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kzw 113/20 2020-06-09
10:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 508/20 2020-06-09
12:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 509/20 2020-06-09
12:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 104/20 2020-06-09
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 27/20 2020-06-09
14:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 122/20 2020-06-09
10:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 599/20 2020-06-09
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 890/19 2020-06-09
11:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Ca 333/19 2020-06-09
10:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Kw 800/19 2020-06-09
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 191/20 2020-06-09
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 184/20 2020-06-09
08:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Ca 165/20 2020-06-09
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska odwołano
II Kp 340/20 2020-06-09
10:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 98/20 2020-06-09
09:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 358/20 2020-06-09
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 263/20 2020-06-09
11:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk zmieniono termin rozprawy
V Kw 689/19 2020-06-09
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kz 103/20 2020-06-09
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 97/20 2020-06-09
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 104/20 2020-06-09
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 337/20 2020-06-09
11:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Ca 188/20 2020-06-09
15:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kzw 96/20 2020-06-09
09:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 111/20 2020-06-09
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 37/20 2020-06-09
14:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 191/20 2020-06-09
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 980/19 2020-06-09
11:30
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 370/20 2020-06-09
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 370/20 2020-06-09
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 188/20 2020-06-09
15:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kzw 104/20 2020-06-09
09:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kz 85/20 2020-06-09
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 512/20 2020-06-09
13:10
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 784/19 2020-06-09
10:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 604/19 2020-06-09
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 1071/19 2020-06-09
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kzw 119/20 2020-06-09
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 263/20 2020-06-09
11:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk zmieniono termin rozprawy
II Kzw 99/20 2020-06-09
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 828/19 2020-06-09
13:30
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek odwołano termin
V Ca 434/19 2020-06-09
13:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kzw 95/20 2020-06-09
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 517/20 2020-06-09
13:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 253/20 2020-06-09
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1153/19 2020-06-09
15:15
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 55/20 2020-06-09
15:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kz 148/20 2020-06-09
14:45
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 765/19 2020-06-09
12:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II K 153/20 2020-06-09
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1440/19 2020-06-09
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kp 518/20 2020-06-09
13:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Kw 165/20 2020-06-09
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska odwołano
II Kzw 110/20 2020-06-09
09:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 689/19 2020-06-09
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kp 338/20 2020-06-09
09:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 531/20 2020-06-09
14:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Kw 765/19 2020-06-09
12:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ko 103/20 2020-06-09
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 38/20 2020-06-09
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1105/18 2020-06-09
10:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 278/20 2020-06-09
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk zmieniono termin rozprawy
II Kow 593/20 2020-06-09
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 800/19 2020-06-09
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ko 85/20 2020-06-09
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 278/20 2020-06-09
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk zmieniono termin rozprawy
IV U 987/19 2020-06-09
15:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1124/19 2020-06-10
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko2 65/20 2020-06-10
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 209/20 2020-06-10
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1358/19 2020-06-10
13:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 240/20 2020-06-10
12:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 611/20 2020-06-10
09:50
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 585/20 2020-06-10
09:20
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 520/20 2020-06-10
09:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 272/20 2020-06-10
12:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 422/20 2020-06-10
09:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1412/19 2020-06-10
11:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 102/20 2020-06-10
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 1068/19 2020-06-10
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 238/20 2020-06-10
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 515/20 2020-06-10
11:00
- II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 76/20 2020-06-10
13:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 129/20 2020-06-10
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 566/20 2020-06-10
10:10
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 387/20 2020-06-10
10:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 179/20 2020-06-10
11:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 1106/19 2020-06-10
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 480/20 2020-06-10
10:20
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 93/20 2020-06-10
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 304/20 2020-06-10
15:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 63/20 2020-06-10
14:30
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 93/20 2020-06-10
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ko 62/20 2020-06-10
13:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 129/20 2020-06-10
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1372/19 2020-06-10
11:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 525/20 2020-06-10
09:10
- II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ko 65/20 2020-06-10
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 588/20 2020-06-10
10:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 118/20 2020-06-10
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 295/19 2020-06-10
09:00
2 I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 567/20 2020-06-10
10:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 118/20 2020-06-10
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 513/20 2020-06-10
11:10
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1103/19 2020-06-10
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 304/20 2020-06-10
15:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 60/20 2020-06-10
15:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 59/20 2020-06-10
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 1082/19 2020-06-10
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 158/20 2020-06-10
10:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 158/20 2020-06-10
10:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 200/20 2020-06-10
10:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 179/20 2020-06-10
11:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 612/20 2020-06-10
09:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 200/20 2020-06-10
10:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 209/20 2020-06-10
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 1403/19 2020-06-10
11:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 240/20 2020-06-10
12:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 523/20 2020-06-10
09:00
- II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 1135/19 2020-06-10
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kz 11/20 2020-06-10
15:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1436/19 2020-06-10
14:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 238/20 2020-06-10
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 59/20 2020-06-10
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 1145/19 2020-06-10
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko 11/20 2020-06-10
15:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
V S 65/20 2020-06-10
00:00
wok.10 V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
IV U 1104/19 2020-06-10
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 442/20 2020-06-10
09:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 273/20 2020-06-10
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ko2 62/20 2020-06-10
13:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 273/20 2020-06-10
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 590/20 2020-06-10
10:50
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 272/20 2020-06-10
12:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 139/20 2020-06-12
11:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 34/20 2020-06-12
14:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 106/20 2020-06-12
10:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1219/19 2020-06-12
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1327/19 2020-06-12
12:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 797/19 2020-06-12
09:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Ca 797/19 2020-06-12
09:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Kw 690/19 2020-06-15
15:20
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
V Kw 851/19 2020-06-15
09:00
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
V Ca 549/18 2020-06-15
10:00
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 1180/19 2020-06-15
13:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 820/19 2020-06-15
15:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 420/17 2020-06-15
12:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kow 322/20 2020-06-15
10:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 444/20 2020-06-15
10:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1305/18 2020-06-15
14:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 1136/19 2020-06-15
09:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 774/19 2020-06-15
15:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 135/20 2020-06-15
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 260/20 2020-06-15
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kzw 97/20 2020-06-15
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 186/20 2020-06-15
10:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 100/20 2020-06-15
09:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 653/18 2020-06-15
10:30
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
V Ca 70/20 2020-06-15
11:30
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Ca 100/20 2020-06-15
14:45
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Kw 70/20 2020-06-15
11:30
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Kzw 163/20 2020-06-15
13:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 127/20 2020-06-15
12:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 186/20 2020-06-15
10:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 125/20 2020-06-15
09:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Ca 774/19 2020-06-15
15:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ko 130/20 2020-06-15
14:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 630/19 2020-06-15
14:15
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
IV U 265/20 2020-06-15
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 135/20 2020-06-15
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 974/17 2020-06-15
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Ca 851/19 2020-06-15
09:00
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
V Kw 549/18 2020-06-15
10:00
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kzw 117/20 2020-06-15
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1356/19 2020-06-15
11:30
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 727/19 2020-06-15
13:45
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Kw 905/19 2020-06-15
12:30
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Kw 118/20 2020-06-15
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Ca 905/19 2020-06-15
12:30
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ka 120/20 2020-06-15
08:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 820/19 2020-06-15
15:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 196/20 2020-06-15
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 196/20 2020-06-15
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 127/20 2020-06-15
12:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 1455/19 2020-06-15
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kz 130/20 2020-06-15
14:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 888/19 2020-06-15
13:00
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II K 130/20 2020-06-15
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 253/20 2020-06-15
09:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1173/19 2020-06-15
10:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Ca 118/20 2020-06-15
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kzw 118/20 2020-06-15
09:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Kw 888/19 2020-06-15
13:00
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II K 253/20 2020-06-15
09:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 220/20 2020-06-15
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II K 120/20 2020-06-15
08:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 116/20 2020-06-15
09:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 995/19 2020-06-15
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 630/19 2020-06-15
14:15
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
I C 213/20 2020-06-15
09:15
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 328/20 2020-06-15
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 113/20 2020-06-15
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 727/19 2020-06-15
13:45
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
IV U 206/20 2020-06-15
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1510/18 2020-06-15
10:30
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Ca 690/19 2020-06-15
15:20
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kow 261/20 2020-06-15
10:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 130/20 2020-06-15
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 418/20 2020-06-15
12:00
C I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 352/20 2020-06-15
09:00
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
V Kw 100/20 2020-06-15
14:45
1 V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Ca 220/20 2020-06-15
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Ka 805/19 2020-06-16
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 198/20 2020-06-16
14:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 281/20 2020-06-16
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 73/20 2020-06-16
16:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 864/18 2020-06-16
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Ca 59/20 2020-06-16
15:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Ca 885/19 2020-06-16
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 281/20 2020-06-16
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 218/20 2020-06-16
14:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 149/20 2020-06-16
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ko 159/20 2020-06-16
15:15
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 102/20 2020-06-16
12:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 270/20 2020-06-16
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 109/20 2020-06-16
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 24/20 2020-06-16
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 249/20 2020-06-16
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 12/19 2020-06-16
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 102/20 2020-06-16
12:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Ca 161/20 2020-06-16
13:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Kw 73/20 2020-06-16
16:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II K 805/19 2020-06-16
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Kw 18/20 2020-06-16
15:35
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Ca 18/20 2020-06-16
15:35
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kow 260/20 2020-06-16
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 218/20 2020-06-16
14:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 161/20 2020-06-16
13:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Kw 59/20 2020-06-16
15:40
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kow 183/20 2020-06-16
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 147/20 2020-06-16
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ko 112/20 2020-06-16
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 885/19 2020-06-16
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 270/20 2020-06-16
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 13/20 2020-06-16
10:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 249/20 2020-06-16
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 250/20 2020-06-16
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 149/20 2020-06-16
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 333/20 2020-06-16
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Ca 863/19 2020-06-16
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Ka 227/20 2020-06-16
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 84/20 2020-06-16
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Kw 557/19 2020-06-16
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kow 138/20 2020-06-16
12:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 140/20 2020-06-16
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 24/20 2020-06-16
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 233/20 2020-06-16
09:00
B I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Ka 243/20 2020-06-16
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1132/19 2020-06-16
12:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 503/19 2020-06-16
13:45
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 195/20 2020-06-16
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1110/17 2020-06-16
10:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Kw 863/19 2020-06-16
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 1091/18 2020-06-16
14:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko zmieniono termin
II K 243/20 2020-06-16
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 198/20 2020-06-16
14:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 227/20 2020-06-16
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 333/17 2020-06-16
14:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 144/20 2020-06-16
09:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 695/19 2020-06-16
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 1213/19 2020-06-16
11:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 147/20 2020-06-16
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Ca 695/19 2020-06-16
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 1416/19 2020-06-16
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 18/20 2020-06-16
13:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 833/19 2020-06-16
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Kw 84/20 2020-06-16
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Kw 833/19 2020-06-16
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kz 112/20 2020-06-16
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 12/20 2020-06-16
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 557/19 2020-06-16
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 250/20 2020-06-16
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 159/20 2020-06-16
15:15
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 333/20 2020-06-16
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1296/17 2020-06-16
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko zmieniono termin
II K 320/20 2020-06-17
13:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 73/20 2020-06-17
12:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 185/19 2020-06-17
13:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kow 614/20 2020-06-17
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 553/20 2020-06-17
11:10
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 898/19 2020-06-17
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 914/19 2020-06-17
11:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 289/20 2020-06-17
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 251/19 2020-06-17
14:30
- II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 98/20 2020-06-17
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 58/20 2020-06-17
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 320/20 2020-06-17
13:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 300/20 2020-06-17
12:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 82/20 2020-06-17
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 215/20 2020-06-17
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 921/19 2020-06-17
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 377/20 2020-06-17
10:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 62/20 2020-06-17
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 447/20 2020-06-17
09:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 1121/19 2020-06-17
10:30
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 259/20 2020-06-17
10:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek odwołano termin
II K 1/20 2020-06-17
10:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 68/20 2020-06-17
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1236/19 2020-06-17
13:30
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 199/20 2020-06-17
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 656/20 2020-06-17
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 199/20 2020-06-17
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 215/20 2020-06-17
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 251/19 2020-06-17
14:30
- II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 98/20 2020-06-17
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 258/19 2020-06-17
09:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II K 225/20 2020-06-17
14:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 635/20 2020-06-17
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 110/20 2020-06-17
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 73/20 2020-06-17
12:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 868/19 2020-06-17
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 27/19 2020-06-17
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 224/20 2020-06-17
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kp 428/20 2020-06-17
09:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 1048/18 2020-06-17
12:00
B I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 347/20 2020-06-17
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 347/20 2020-06-17
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 224/20 2020-06-17
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 82/20 2020-06-17
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1369/19 2020-06-17
12:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 7/20 2020-06-17
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 868/19 2020-06-17
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 7/20 2020-06-17
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 110/20 2020-06-17
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 627/20 2020-06-17
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 629/20 2020-06-17
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 344/18 2020-06-17
11:00
C I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Ka 225/20 2020-06-17
14:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 827/19 2020-06-17
09:00
2 I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 58/20 2020-06-17
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 604/20 2020-06-17
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 607/20 2020-06-17
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 410/20 2020-06-17
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 194/20 2020-06-18
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 764/19 2020-06-18
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 197/20 2020-06-18
10:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 18/20 2020-06-18
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 654/20 2020-06-18
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 235/20 2020-06-18
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kz 80/20 2020-06-18
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 606/20 2020-06-18
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 592/20 2020-06-18
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko2 174/19 2020-06-18
13:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 1305/19 2020-06-18
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 601/20 2020-06-18
11:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 228/20 2020-06-18
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 764/19 2020-06-18
15:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kow 543/20 2020-06-18
11:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 804/19 2020-06-18
15:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Kw 229/20 2020-06-18
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Ca 229/20 2020-06-18
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Ca 235/20 2020-06-18
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
IV U 435/19 2020-06-18
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1200/19 2020-06-18
09:00
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Kw 804/19 2020-06-18
15:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II K 194/20 2020-06-18
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ko2 165/19 2020-06-18
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 58/20 2020-06-18
11:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Kw 784/19 2020-06-18
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kow 121/20 2020-06-18
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 252/20 2020-06-18
11:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 838/19 2020-06-18
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 363/20 2020-06-18
10:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 551/19 2020-06-18
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ko 171/19 2020-06-18
10:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Kow 519/20 2020-06-18
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 174/19 2020-06-18
13:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II K 266/20 2020-06-18
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 101/20 2020-06-18
12:15
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 26/20 2020-06-18
13:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Kw 551/19 2020-06-18
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ka 197/20 2020-06-18
10:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 177/20 2020-06-18
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 42/19 2020-06-18
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Ko 165/19 2020-06-18
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Kow 249/20 2020-06-18
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 228/20 2020-06-18
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV Uo 6/20 2020-06-18
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 252/20 2020-06-18
11:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 266/20 2020-06-18
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 86/20 2020-06-18
13:45
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ko2 171/19 2020-06-18
10:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 1291/19 2020-06-18
10:30
2 I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kow 549/20 2020-06-18
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Pen 64/20 2020-06-18
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 784/19 2020-06-18
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
V Ca 273/20 2020-06-18
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I Co 17/20 2020-06-18
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 80/20 2020-06-18
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 273/20 2020-06-18
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kow 495/20 2020-06-18
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 459/18 2020-06-18
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 342/19 2020-06-18
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 839/19 2020-06-18
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 595/20 2020-06-18
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 586/19 2020-06-18
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 177/20 2020-06-18
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 538/20 2020-06-18
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 274/20 2020-06-19
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 153/20 2020-06-19
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 189/20 2020-06-19
14:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 84/20 2020-06-19
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 207/20 2020-06-19
15:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 813/19 2020-06-19
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 853/19 2020-06-19
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 75/20 2020-06-19
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 185/20 2020-06-19
14:15
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 52/20 2020-06-19
12:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Ka 853/19 2020-06-19
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 895/19 2020-06-19
14:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 221/20 2020-06-19
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 666/19 2020-06-19
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 189/20 2020-06-19
14:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 833/19 2020-06-19
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 274/20 2020-06-19
12:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 153/20 2020-06-19
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 510/18 2020-06-19
12:00
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 143/20 2020-06-19
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1416/18 2020-06-19
10:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ko 83/20 2020-06-19
11:45
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 23/20 2020-06-19
09:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ka 264/20 2020-06-19
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 221/20 2020-06-19
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 264/20 2020-06-19
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kz 83/20 2020-06-19
11:45
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 192/20 2020-06-19
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1128/19 2020-06-19
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I Ns 67/20 2020-06-19
14:00
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 192/20 2020-06-19
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 207/20 2020-06-19
15:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 833/19 2020-06-19
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 75/20 2020-06-19
12:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 666/19 2020-06-19
10:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 457/18 2020-06-19
10:30
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II K 813/19 2020-06-19
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 185/20 2020-06-19
14:15
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 84/20 2020-06-19
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 869/19 2020-06-19
12:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 143/20 2020-06-19
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko2 52/20 2020-06-19
12:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 1295/17 2020-06-19
09:00
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 993/19 2020-06-22
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 174/20 2020-06-22
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 432/20 2020-06-22
15:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 184/20 2020-06-22
09:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 219/20 2020-06-22
10:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ko 344/19 2020-06-22
09:00
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1452/19 2020-06-22
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 103/20 2020-06-22
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 21/20 2020-06-22
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1141/19 2020-06-22
13:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 117/20 2020-06-22
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 1034/19 2020-06-22
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 308/20 2020-06-22
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 117/20 2020-06-22
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 21/20 2020-06-22
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1140/19 2020-06-22
15:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 208/20 2020-06-22
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 705/19 2020-06-22
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 877/19 2020-06-22
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 60/20 2020-06-22
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 254/20 2020-06-22
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 22/20 2020-06-22
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 432/20 2020-06-22
15:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 602/20 2020-06-22
14:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 254/20 2020-06-22
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 57/20 2020-06-22
11:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 740/19 2020-06-22
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 827/18 2020-06-22
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 219/20 2020-06-22
10:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 287/20 2020-06-22
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 168/20 2020-06-22
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 184/20 2020-06-22
11:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 114/20 2020-06-22
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 8/20 2020-06-22
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 114/20 2020-06-22
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kzw 75/20 2020-06-22
12:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 14/20 2020-06-22
11:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 11/20 2020-06-22
13:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kz 344/19 2020-06-22
09:00
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 242/20 2020-06-22
12:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 188/20 2020-06-22
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 728/19 2020-06-22
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 63/20 2020-06-22
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 63/20 2020-06-22
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 287/20 2020-06-22
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 308/20 2020-06-22
13:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 726/19 2020-06-22
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 710/19 2020-06-22
10:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 184/20 2020-06-22
09:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 85/20 2020-06-22
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kz 8/20 2020-06-22
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 200/20 2020-06-22
13:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 877/19 2020-06-22
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1315/18 2020-06-22
10:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 242/20 2020-06-22
12:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1166/19 2020-06-22
12:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 241/20 2020-06-23
12:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kzw 145/20 2020-06-23
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kz 74/20 2020-06-23
13:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 319/20 2020-06-23
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 236/20 2020-06-23
09:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 356/20 2020-06-23
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
V Ca 823/19 2020-06-23
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 322/20 2020-06-23
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 348/20 2020-06-23
15:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 105/20 2020-06-23
13:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Ca 658/19 2020-06-23
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ko 74/20 2020-06-23
13:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 356/20 2020-06-23
13:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 351/20 2020-06-23
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 53/20 2020-06-23
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 259/20 2020-06-23
11:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 185/20 2020-06-23
13:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 283/20 2020-06-23
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 584/19 2020-06-23
10:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 348/20 2020-06-23
15:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 351/20 2020-06-23
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ko 61/20 2020-06-23
12:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 76/20 2020-06-23
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 237/16 2020-06-23
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 33/19 2020-06-23
13:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 110/20 2020-06-23
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1257/19 2020-06-23
11:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 319/20 2020-06-23
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 237/16 2020-06-23
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ko2 61/20 2020-06-23
12:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 239/20 2020-06-23
09:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
V Kw 105/20 2020-06-23
13:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 584/19 2020-06-23
10:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 236/20 2020-06-23
09:30
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 241/20 2020-06-23
12:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 239/20 2020-06-23
09:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
V Kw 904/19 2020-06-23
15:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Ca 904/19 2020-06-23
15:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kow 191/20 2020-06-23
11:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 855/19 2020-06-23
15:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 322/20 2020-06-23
09:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 893/19 2020-06-23
14:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
V Kw 658/19 2020-06-23
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II K 444/20 2020-06-23
11:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 22/18 2020-06-23
10:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 196/20 2020-06-23
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 893/19 2020-06-23
14:15
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ka 444/20 2020-06-23
11:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1150/19 2020-06-23
09:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 259/20 2020-06-23
11:00
1 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
V Kw 823/19 2020-06-23
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 1052/19 2020-06-23
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 305/20 2020-06-23
09:10
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 108/20 2020-06-23
14:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 152/20 2020-06-23
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 317/20 2020-06-24
13:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 363/20 2020-06-24
09:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1223/19 2020-06-24
11:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 310/20 2020-06-24
12:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 514/18 2020-06-24
15:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 317/20 2020-06-24
13:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 550/17 2020-06-24
12:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko odwołano termin
II Ka 289/20 2020-06-24
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 283/20 2020-06-24
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 303/20 2020-06-24
10:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 1001/19 2020-06-24
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 9/20 2020-06-24
10:00
A II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 64/19 2020-06-24
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 1010/19 2020-06-24
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 283/20 2020-06-24
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 289/20 2020-06-24
11:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 363/20 2020-06-24
09:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 42/17 2020-06-24
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 400/19 2020-06-24
13:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1195/19 2020-06-24
12:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 999/19 2020-06-24
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 310/20 2020-06-24
12:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 922/19 2020-06-24
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko 50/20 2020-06-24
14:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 1184/19 2020-06-24
14:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 187/19 2020-06-24
09:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1387/19 2020-06-24
14:15
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 858/18 2020-06-24
10:30
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 524/19 2020-06-24
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1032/19 2020-06-24
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 514/18 2020-06-24
15:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 808/19 2020-06-24
12:00
C I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 707/19 2020-06-24
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko2 50/20 2020-06-24
14:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 1201/19 2020-06-24
10:30
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 303/20 2020-06-24
10:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 468/19 2020-06-25
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 328/18 2020-06-25
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 608/20 2020-06-25
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 537/18 2020-06-25
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 634/20 2020-06-25
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 822/19 2020-06-25
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1192/19 2020-06-25
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ko 40/20 2020-06-25
13:00
- II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 22/20 2020-06-25
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kz 40/20 2020-06-25
13:00
- II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 783/19 2020-06-25
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Ca 829/19 2020-06-25
13:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II K 64/20 2020-06-25
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 815/19 2020-06-25
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Kw 829/19 2020-06-25
13:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
IV U 799/19 2020-06-25
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Ca 47/20 2020-06-25
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kow 642/20 2020-06-25
10:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1410/19 2020-06-25
15:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 825/19 2020-06-25
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Kw 35/20 2020-06-25
12:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kow 575/20 2020-06-25
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 126/20 2020-06-25
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 1067/19 2020-06-25
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1351/19 2020-06-25
13:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 92/15 2020-06-25
09:30
A II Wydział Karny Agata Kowalska
V Kw 177/20 2020-06-25
10:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II K 126/20 2020-06-25
13:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 703/19 2020-06-25
11:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 234/20 2020-06-25
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1310/19 2020-06-25
10:30
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 626/18 2020-06-25
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Kw 720/19 2020-06-25
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
V Kw 47/20 2020-06-25
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II K 174/20 2020-06-25
10:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 659/20 2020-06-25
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 720/19 2020-06-25
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ka 234/20 2020-06-25
14:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 577/20 2020-06-25
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 68/20 2020-06-25
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 583/20 2020-06-25
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 624/20 2020-06-25
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 876/19 2020-06-25
11:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 632/20 2020-06-25
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 876/19 2020-06-25
11:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ko2 33/20 2020-06-25
11:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
V Kw 3/20 2020-06-25
15:20
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Kw 783/19 2020-06-25
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Ca 177/20 2020-06-25
10:45
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Ka 68/20 2020-06-25
09:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 633/20 2020-06-25
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Ca 3/20 2020-06-25
15:20
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 22/20 2020-06-25
12:00
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 224/20 2020-06-25
09:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kow 615/20 2020-06-25
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 174/20 2020-06-25
10:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 64/20 2020-06-25
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 319/20 2020-06-25
10:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
V Kw 703/19 2020-06-25
11:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Ca 35/20 2020-06-25
12:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ko 33/20 2020-06-25
11:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kz 178/20 2020-06-26
13:00
A II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 150/20 2020-06-26
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 83/19 2020-06-26
10:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 77/19 2020-06-26
09:00
1 II Wydział Karny Wojciech Michalak zmieniono termin rozprawy
I C 1093/19 2020-06-26
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 255/20 2020-06-26
13:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 622/19 2020-06-26
12:30
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
I C 1193/18 2020-06-26
09:00
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 313/20 2020-06-26
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 349/19 2020-06-26
10:30
2 I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 176/20 2020-06-26
10:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 201/20 2020-06-26
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 84/19 2020-06-26
14:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kow 448/20 2020-06-26
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
I C 705/17 2020-06-26
13:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 178/20 2020-06-26
13:00
A II Wydział Karny Karol Troć
I C 1388/19 2020-06-26
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 176/20 2020-06-26
10:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 19/19 2020-06-26
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 29/19 2020-06-26
14:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 70/19 2020-06-26
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 128/20 2020-06-26
11:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 313/20 2020-06-26
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 201/20 2020-06-26
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 302/20 2020-06-26
11:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 391/20 2020-06-26
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Marek Manowiec
II Kp 336/20 2020-06-26
12:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 167/20 2020-06-26
14:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 302/20 2020-06-26
11:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 150/20 2020-06-26
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 255/20 2020-06-26
13:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 167/20 2020-06-26
14:00
1 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 403/20 2020-06-29
15:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 403/20 2020-06-29
15:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 173/20 2020-06-29
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 167/20 2020-06-29
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 208/20 2020-06-29
12:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 146/20 2020-06-29
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 195/20 2020-06-29
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 222/20 2020-06-29
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 86/15 2020-06-29
09:00
A II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 216/20 2020-06-29
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 56/20 2020-06-29
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 385/20 2020-06-29
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 334/20 2020-06-29
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 173/20 2020-06-29
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 907/19 2020-06-29
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 127/20 2020-06-29
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 246/20 2020-06-29
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 208/20 2020-06-29
12:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 246/20 2020-06-29
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 334/20 2020-06-29
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1342/19 2020-06-29
09:00
C I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 187/20 2020-06-29
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 3/20 2020-06-29
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 290/20 2020-06-29
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 136/20 2020-06-29
09:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 310/20 2020-06-29
11:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 3/20 2020-06-29
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 258/20 2020-06-29
09:45
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 272/20 2020-06-29
11:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 248/20 2020-06-29
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 307/20 2020-06-29
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 710/19 2020-06-29
11:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 136/20 2020-06-29
09:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 258/20 2020-06-29
09:45
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 307/20 2020-06-29
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 214/20 2020-06-29
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 710/19 2020-06-29
11:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
IV U 971/19 2020-06-29
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 930/19 2020-06-29
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 939/19 2020-06-29
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 741/19 2020-06-29
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 385/20 2020-06-29
14:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 248/20 2020-06-29
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Kow 108/20 2020-06-29
13:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 241/20 2020-06-29
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 146/20 2020-06-29
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 195/20 2020-06-29
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 1253/18 2020-06-30
13:30
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 80/19 2020-06-30
12:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Kw 42/20 2020-06-30
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 716/19 2020-06-30
12:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 1185/19 2020-06-30
09:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 856/19 2020-06-30
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 859/19 2020-06-30
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 857/19 2020-06-30
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Ca 42/20 2020-06-30
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
IV U 871/19 2020-06-30
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Kw 303/19 2020-06-30
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Ca 303/19 2020-06-30
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Kw 190/19 2020-06-30
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 1325/19 2020-06-30
10:00
C I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 16/20 2020-06-30
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 29/18 2020-06-30
10:00
A II Wydział Karny Daniel Kędzia
IV U 854/19 2020-06-30
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 72/19 2020-06-30
13:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II K 72/12 2020-06-30
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
IV P 12/19 2020-06-30
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 872/19 2020-06-30
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
V Ca 190/19 2020-06-30
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kp 498/20 2020-07-01
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kz 54/20 2020-07-01
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1313/18 2020-07-01
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 666/19 2020-07-01
13:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko 58/20 2020-07-01
10:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Ko2 58/20 2020-07-01
10:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II Ko 54/20 2020-07-01
14:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1226/18 2020-07-01
12:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
IV U 694/19 2020-07-01
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 216/19 2020-07-01
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 49/19 2020-07-01
10:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 35/19 2020-07-01
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 691/19 2020-07-01
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 859/19 2020-07-02
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Kw 75/20 2020-07-02
15:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Iwona Pawlukowska
IV U 661/19 2020-07-02
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 81/20 2020-07-02
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 349/20 2020-07-02
12:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kz 125/20 2020-07-02
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 830/19 2020-07-02
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Kw 123/20 2020-07-02
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II K 417/20 2020-07-02
15:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 83/20 2020-07-02
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 257/20 2020-07-02
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 81/20 2020-07-02
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 859/19 2020-07-02
14:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
IV U 463/19 2020-07-02
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 760/19 2020-07-02
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Ko 125/20 2020-07-02
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 830/19 2020-07-02
13:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
V Kw 857/19 2020-07-02
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
IV U 520/19 2020-07-02
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 175/20 2020-07-02
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 257/20 2020-07-02
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 331/20 2020-07-02
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 760/19 2020-07-02
09:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II K 338/20 2020-07-02
12:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 692/19 2020-07-02
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Ca 692/19 2020-07-02
14:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 316/20 2020-07-02
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 417/20 2020-07-02
15:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1071/19 2020-07-02
09:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 461/19 2020-07-02
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 175/20 2020-07-02
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 172/20 2020-07-02
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 331/20 2020-07-02
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 62/20 2020-07-02
14:45
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 83/20 2020-07-02
13:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1229/19 2020-07-02
11:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 172/20 2020-07-02
09:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 338/20 2020-07-02
12:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 857/19 2020-07-02
10:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 165/20 2020-07-02
13:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 354/20 2020-07-02
10:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 123/20 2020-07-02
11:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV U 487/19 2020-07-02
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 165/20 2020-07-02
13:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 354/20 2020-07-02
10:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 349/20 2020-07-02
12:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 518/19 2020-07-02
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 352/20 2020-07-02
11:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 299/20 2020-07-02
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 75/20 2020-07-02
15:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Iwona Pawlukowska
IV U 522/19 2020-07-02
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 299/20 2020-07-02
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1235/19 2020-07-02
13:00
2 I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 495/19 2020-07-02
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 78/20 2020-07-02
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
V Ca 78/20 2020-07-02
12:00
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 62/20 2020-07-02
14:45
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 352/20 2020-07-02
11:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 316/20 2020-07-02
12:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 276/20 2020-07-03
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 73/19 2020-07-03
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Ka 71/20 2020-07-03
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 271/20 2020-07-03
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 237/20 2020-07-03
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 438/20 2020-07-03
15:15
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 923/19 2020-07-03
14:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 267/20 2020-07-03
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 345/20 2020-07-03
13:45
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 202/20 2020-07-03
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
I C 356/19 2020-07-03
12:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 202/20 2020-07-03
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 237/20 2020-07-03
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 244/20 2020-07-03
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 276/20 2020-07-03
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 267/20 2020-07-03
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 149/20 2020-07-03
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 279/20 2020-07-03
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 332/20 2020-07-03
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 149/20 2020-07-03
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 286/20 2020-07-03
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 27/17 2020-07-03
13:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 271/20 2020-07-03
11:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 178/20 2020-07-03
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 345/20 2020-07-03
13:45
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 438/20 2020-07-03
15:15
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 178/20 2020-07-03
13:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 430/20 2020-07-03
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 87/20 2020-07-03
09:00
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 100/20 2020-07-03
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 100/20 2020-07-03
09:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1146/19 2020-07-03
10:30
C I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 332/20 2020-07-03
13:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 430/20 2020-07-03
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 244/20 2020-07-03
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 279/20 2020-07-03
11:00
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 286/20 2020-07-03
12:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II K 71/20 2020-07-03
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Orzechowska
II Ka 288/20 2020-07-06
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 306/20 2020-07-06
09:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 258/20 2020-07-06
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 339/20 2020-07-06
13:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 704/19 2020-07-06
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 539/18 2020-07-06
09:00
C I Wydział Cywilny Urszula Szymańska
II Ka 358/20 2020-07-06
11:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 720/19 2020-07-06
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 144/20 2020-07-06
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 44/19 2020-07-06
08:45
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
IV U 272/20 2020-07-06
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 206/20 2020-07-06
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 288/20 2020-07-06
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 306/20 2020-07-06
09:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 312/20 2020-07-06
10:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 152/20 2020-07-06
14:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 636/19 2020-07-06
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 274/20 2020-07-06
12:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 349/20 2020-07-06
13:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 284/20 2020-07-06
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1133/19 2020-07-06
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 253/20 2020-07-06
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 152/20 2020-07-06
14:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 568/20 2020-07-06
11:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 144/20 2020-07-06
09:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 358/20 2020-07-06
11:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 67/18 2020-07-06
09:00
A II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Ka 323/20 2020-07-06
13:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 323/20 2020-07-06
13:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 965/19 2020-07-06
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 312/20 2020-07-06
10:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 351/20 2020-07-06
14:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
do góry