Sąd Okręgowy w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

912
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący Status
II K 769/20 2021-02-09
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 210/20 2021-02-15
11:45
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 710/20 2021-01-18
11:15
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ko 442/20 2021-01-18
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 81/20 2021-02-08
09:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1428/19 2021-02-02
13:30
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Kw 163/20 2021-02-09
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 9/18 2021-02-12
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 717/20 2021-02-04
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Pen 155/20 2021-01-18
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 538/18 2021-02-04
10:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kz 13/21 2021-02-10
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 913/19 2021-02-11
11:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 1322/20 2021-01-21
10:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 1318/18 2021-01-26
09:15
X I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kz 22/21 2021-01-20
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 547/20 2021-02-09
11:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 768/20 2021-02-02
10:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 478/20 2021-01-22
13:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 1254/20 2021-01-21
08:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1111/18 2021-01-22
12:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1317/18 2021-01-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1285/19 2021-01-26
13:00
XI I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Kw 153/20 2021-01-19
13:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 186/19 2021-01-28
13:30
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 713/20 2021-02-09
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 593/20 2021-02-16
08:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 331/20 2021-01-28
10:30
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 336/19 2021-02-08
08:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 794/20 2021-02-16
11:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 9/21 2021-01-21
13:20
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kp 1292/20 2021-01-19
08:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 707/20 2021-01-18
12:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kz 17/21 2021-02-10
08:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1082/20 2021-02-11
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
IV U 1016/19 2021-01-20
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kow 1460/20 2021-01-26
10:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 740/20 2021-01-20
12:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 710/20 2021-02-01
12:15
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 804/19 2021-02-01
13:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 646/20 2021-02-09
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I Ns 160/20 2021-01-20
10:00
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 889/19 2021-01-26
14:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 636/20 2021-01-26
12:00
XI I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 1170/20 2021-02-05
08:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1574/20 2021-01-21
09:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 788/20 2021-02-03
12:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1230/16 2021-02-02
11:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 957/20 2021-02-03
14:15
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ko 473/20 2021-01-28
13:30
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 708/20 2021-01-18
09:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1280/19 2021-01-27
15:15
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kzw 415/20 2021-01-19
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 973/19 2021-02-08
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kz 473/20 2021-01-28
13:30
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 646/20 2021-02-04
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1258/20 2021-01-29
13:50
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 743/20 2021-01-20
10:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1106/19 2021-02-08
14:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 1466/20 2021-01-20
08:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1042/20 2021-01-18
11:15
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 572/20 2021-01-21
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I C 1060/17 2021-02-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 758/20 2021-02-02
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kzw 421/20 2021-01-26
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 763/20 2021-01-29
10:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kp 1252/20 2021-01-21
08:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 9/20 2021-02-12
10:00
10 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 1060/19 2021-01-18
10:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko 22/21 2021-01-20
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 745/19 2021-02-04
11:05
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 672/19 2021-02-03
13:30
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 646/20 2021-02-04
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 1512/20 2021-01-21
09:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1153/19 2021-01-29
08:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 1025/19 2021-01-20
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kz 8/21 2021-02-02
13:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 469/20 2021-02-12
10:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 823/19 2021-01-29
08:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 15/21 2021-01-28
12:40
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ko 33/20 2021-01-28
11:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 566/20 2021-02-12
12:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kop 2/21 2021-01-27
08:30
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 461/20 2021-01-19
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 795/20 2021-02-16
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 637/20 2021-02-16
09:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 503/20 2021-01-19
09:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 17/21 2021-01-21
14:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 749/20 2021-01-20
13:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
II K 701/20 2021-01-26
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 329/20 2021-02-08
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 767/20 2021-02-12
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 513/19 2021-01-26
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
I C 365/19 2021-02-08
09:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 4/21 2021-01-18
14:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 773/20 2021-02-16
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 120/20 2021-02-15
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 646/20 2021-02-15
13:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Ca 877/19 2021-02-09
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
IV U 536/20 2021-02-04
09:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1193/19 2021-01-29
09:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 46/19 2021-02-11
09:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 497/20 2021-01-26
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 781/20 2021-01-28
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 1030/19 2021-02-01
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 1465/20 2021-01-19
12:45
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 547/20 2021-02-09
11:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
V Ca 647/20 2021-02-11
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 401/19 2021-01-19
14:30
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 138/19 2021-02-11
12:45
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 759/20 2021-02-02
11:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1304/20 2021-01-19
12:40
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II K 731/20 2021-02-11
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kz 491/20 2021-01-27
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1278/20 2021-02-09
08:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 477/20 2021-01-19
08:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kow 1480/20 2021-01-20
12:45
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 775/20 2021-02-12
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 565/20 2021-01-19
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 1393/19 2021-01-22
14:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 486/20 2021-01-22
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1167/20 2021-02-03
10:00
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kz 474/20 2021-01-22
13:00
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 742/20 2021-02-16
09:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 54/20 2021-02-16
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 716/20 2021-01-20
08:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 771/20 2021-02-11
08:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kz 477/20 2021-01-19
08:30
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV Pa 19/20 2021-02-11
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 18/21 2021-01-21
14:10
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 801/20 2021-02-12
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Kw 565/20 2021-01-19
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 743/20 2021-01-20
10:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 12/21 2021-01-18
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1149/19 2021-01-28
10:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 329/20 2021-02-11
13:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 710/20 2021-01-18
11:15
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 177/20 2021-02-09
09:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 549/19 2021-02-02
08:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 1407/20 2021-02-15
10:05
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ka 746/20 2021-01-20
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 708/20 2021-01-18
09:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
V Ca 598/20 2021-02-16
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 733/20 2021-02-11
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 693/20 2021-02-02
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 653/20 2021-02-09
12:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 48/21 2021-01-20
11:15
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1013/19 2021-01-21
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1464/16 2021-02-02
09:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 529/20 2021-01-18
12:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I Ns 180/20 2021-02-10
09:20
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 805/20 2021-01-18
09:45
- II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 697/20 2021-01-20
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1360/20 2021-02-15
11:25
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ka 435/20 2021-02-04
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1029/19 2021-01-25
08:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 519/19 2021-02-03
08:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 727/20 2021-01-26
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 723/20 2021-02-05
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 676/20 2021-02-02
12:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 742/20 2021-01-26
14:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 761/20 2021-02-02
08:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 87/20 2021-01-27
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 196/20 2021-02-16
13:30
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
IV U 483/20 2021-01-28
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 956/20 2021-01-18
10:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kp 6/21 2021-01-19
12:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 733/20 2021-02-11
12:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1373/20 2021-01-26
10:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
V Kw 609/20 2021-02-16
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II K 688/20 2021-01-20
11:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 513/19 2021-01-26
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
II Ka 772/20 2021-02-09
11:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV Pa 21/20 2021-02-11
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 769/20 2021-02-09
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 775/20 2021-02-12
13:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Kw 647/20 2021-02-11
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kp 1283/20 2021-01-28
08:10
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ka 688/20 2021-01-20
11:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 681/20 2021-01-18
11:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kzw 428/20 2021-02-09
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1329/20 2021-02-04
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 795/20 2021-02-16
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 1577/20 2021-01-20
09:10
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kzw 5/21 2021-02-09
10:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 682/20 2021-01-18
09:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kow 1263/20 2021-01-21
09:10
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 824/19 2021-02-03
08:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1316/20 2021-02-04
13:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kp 1284/20 2021-01-28
08:15
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ka 731/20 2021-02-11
10:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 75/20 2021-02-10
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 987/19 2021-02-03
15:20
- I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ko 488/20 2021-01-27
09:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 153/20 2021-01-19
13:30
B V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V Kw 572/20 2021-01-21
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
IV U 1078/19 2021-02-15
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kz 486/20 2021-01-26
11:15
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 21/21 2021-01-27
08:50
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 801/20 2021-02-12
14:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 716/20 2021-01-20
08:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 1291/20 2021-01-28
08:35
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 1007/19 2021-01-21
13:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kz 15/21 2021-02-11
08:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 764/20 2021-02-09
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 778/20 2021-02-16
08:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 1035/19 2021-02-03
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 391/20 2021-02-04
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Kow 9/21 2021-01-18
11:40
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I Ns 176/20 2021-02-10
09:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 1290/20 2021-02-11
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ka 4/21 2021-02-02
13:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 721/20 2021-02-09
08:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 755/20 2021-02-09
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1125/20 2021-02-09
11:15
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 626/20 2021-01-28
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 576/19 2021-01-26
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 1308/20 2021-01-28
11:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
IV U 1011/19 2021-02-01
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 101/20 2021-01-21
12:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 17/21 2021-01-18
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 589/20 2021-02-04
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV Ua 44/20 2021-02-11
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 71/20 2021-02-05
10:00
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 1050/19 2021-01-21
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 781/20 2021-01-28
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 188/19 2021-01-22
12:00
IX I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
V Kw 54/20 2021-02-16
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
I C 828/20 2021-02-11
10:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 729/20 2021-01-18
08:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
I Ns 145/20 2021-02-15
14:45
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Ca 431/20 2021-02-16
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 845/20 2021-01-18
12:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 111/20 2021-02-03
08:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1536/20 2021-01-21
09:20
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1445/20 2021-01-18
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 582/20 2021-02-12
13:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 581/20 2021-01-21
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
IV Ua 25/20 2021-02-11
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 144/20 2021-02-05
13:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I Ns 210/19 2021-02-10
13:15
IX I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
II Kp 1237/20 2021-01-19
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
V Kw 275/20 2021-02-04
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II K 55/20 2021-02-05
09:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V Kw 192/20 2021-01-26
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
V Ca 681/20 2021-02-09
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II K 679/20 2021-01-18
10:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1115/19 2021-01-18
09:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 701/20 2021-01-26
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 275/20 2021-02-04
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 1491/20 2021-01-20
11:45
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1067/19 2021-01-28
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1259/16 2021-02-12
14:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 761/20 2021-02-02
08:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Kop 32/20 2021-01-22
09:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 333/17 2021-02-08
08:30
- I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Ca 178/19 2021-02-09
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kp 1281/20 2021-01-28
08:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ko 7/21 2021-02-16
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 159/20 2021-02-01
14:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 516/20 2021-02-15
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 582/20 2021-01-19
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
IV U 455/20 2021-01-19
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 1426/20 2021-01-19
11:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 16/21 2021-01-21
13:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 435/20 2021-02-04
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 765/20 2021-02-09
08:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 88/20 2021-02-09
08:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1310/20 2021-01-21
09:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 1123/19 2021-02-11
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 771/20 2021-02-09
12:15
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 748/20 2021-01-27
11:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1064/20 2021-02-16
11:00
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 709/20 2021-01-18
10:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 32/21 2021-01-21
09:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 722/17 2021-01-26
08:30
X I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kz 16/21 2021-01-25
10:00
- II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 984/20 2021-02-12
14:40
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1358/20 2021-02-04
14:35
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ko 15/21 2021-02-11
08:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kz 442/20 2021-01-18
10:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kz 20/21 2021-02-10
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 313/19 2021-01-28
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 697/20 2021-01-20
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1029/20 2021-02-03
14:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 944/20 2021-02-12
14:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ko 443/20 2021-01-26
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 73/20 2021-01-18
14:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 460/20 2021-02-11
14:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kp 11/21 2021-01-21
13:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 996/19 2021-01-18
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 977/19 2021-01-28
12:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kz 475/20 2021-01-28
08:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 705/20 2021-01-18
08:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 740/20 2021-01-20
12:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 722/20 2021-02-09
10:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 587/19 2021-01-20
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 754/20 2021-02-05
11:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 955/19 2021-01-27
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
IV U 1012/19 2021-01-18
12:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1427/20 2021-01-21
11:15
X I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ko 491/20 2021-01-27
09:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 665/20 2021-01-25
12:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 1014/19 2021-02-01
08:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1222/20 2021-02-11
11:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 1290/20 2021-01-28
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 443/20 2021-02-15
09:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ko 386/20 2021-02-04
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1192/20 2021-02-16
14:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 296/20 2021-02-02
13:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ko 21/21 2021-01-20
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 588/20 2021-02-09
12:20
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 89/20 2021-02-05
09:00
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 750/20 2021-02-04
14:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 767/20 2021-02-12
11:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 507/20 2021-01-25
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 734/20 2021-01-25
13:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 814/20 2021-02-16
12:45
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV Ua 42/20 2021-02-11
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 1236/20 2021-01-19
10:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 569/20 2021-01-20
13:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 1280/20 2021-01-28
08:25
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 744/20 2021-01-26
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 776/20 2021-02-09
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 346/20 2021-02-08
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 1285/20 2021-01-28
08:20
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 787/18 2021-01-18
10:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 1111/20 2021-01-22
13:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1513/20 2021-01-21
08:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 431/20 2021-02-16
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 563/20 2021-02-11
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 750/20 2021-02-04
14:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 4/21 2021-02-02
13:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 771/20 2021-02-11
08:30
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kz 492/20 2021-01-26
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II K 704/20 2021-01-20
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk odwołano
I C 561/20 2021-02-12
11:15
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 12/21 2021-01-28
12:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 778/20 2021-02-16
08:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 497/20 2021-01-26
14:00
X I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ko 17/21 2021-02-10
08:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
I Ns 181/20 2021-02-10
09:50
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 558/20 2021-01-21
12:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
IV U 738/19 2021-02-08
11:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I Ns 4/21 2021-02-10
11:20
IX I Wydział Cywilny Elżbieta Nowacka
II K 754/20 2021-02-05
11:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Ka 653/20 2021-02-09
12:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 773/20 2021-02-16
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 770/20 2021-01-25
14:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 719/18 2021-02-15
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I Ns 234/19 2021-02-10
13:40
IX I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 1107/18 2021-02-12
12:15
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1310/20 2021-01-18
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk odwołano termin
I C 577/20 2021-02-05
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Ca 609/20 2021-02-16
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 1537/20 2021-01-19
14:15
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 735/20 2021-02-12
11:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kp 10/21 2021-01-21
13:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 757/20 2021-01-20
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1305/20 2021-01-19
09:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
IV U 864/19 2021-01-28
12:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1402/19 2021-01-18
13:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1318/20 2021-01-27
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 739/20 2021-01-20
09:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 639/20 2021-02-16
10:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 807/18 2021-01-19
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kow 20/21 2021-01-18
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1208/19 2021-02-11
12:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 825/20 2021-02-01
08:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 1261/20 2021-01-21
09:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 195/20 2021-01-19
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 761/20 2021-02-01
09:45
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 768/20 2021-02-02
10:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
V Ca 582/20 2021-01-19
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 1242/17 2021-01-19
12:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 1/21 2021-02-12
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1224/18 2021-02-04
12:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 847/20 2021-02-05
08:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 3/21 2021-02-09
10:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 20/21 2021-02-10
10:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 1410/20 2021-01-28
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 1058/19 2021-02-15
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 792/20 2021-02-09
14:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 485/20 2021-01-28
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kzw 429/20 2021-02-01
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1017/19 2021-02-01
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ko2 128/20 2021-01-28
10:20
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kow 1415/20 2021-01-19
13:45
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 1260/20 2021-01-21
09:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 1051/19 2021-01-28
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1285/20 2021-02-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 1430/20 2021-01-28
09:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kow 1435/20 2021-01-27
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 1438/20 2021-01-26
12:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 679/20 2021-01-18
10:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV U 499/20 2021-01-27
10:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 446/20 2021-02-12
08:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 744/20 2021-01-26
11:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 1120/19 2021-01-20
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1107/20 2021-01-26
08:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 559/20 2021-01-21
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
IV U 1136/19 2021-01-20
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1483/17 2021-01-26
13:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 1193/20 2021-01-28
10:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 1317/20 2021-01-19
09:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
V Ca 568/20 2021-02-04
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Kz 490/20 2021-01-26
11:45
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 991/19 2021-01-21
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 704/20 2021-01-20
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk odwołano
V Kw 621/20 2021-02-02
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Ka 805/20 2021-01-18
09:45
- II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1207/16 2021-01-18
11:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 857/20 2021-01-29
14:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kp 4/21 2021-01-21
13:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kzw 2/21 2021-02-09
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kow 1427/20 2021-01-18
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Kw 681/20 2021-02-09
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Ca 256/19 2021-02-04
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Kow 1484/20 2021-01-21
08:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV U 470/20 2021-01-19
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1104/20 2021-02-12
13:45
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 1504/20 2021-01-19
11:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 707/20 2021-01-18
12:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 777/20 2021-02-05
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kow 1490/20 2021-01-20
12:15
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
V Ca 258/20 2021-02-04
14:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ko 475/20 2021-01-28
08:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 80/20 2021-02-10
10:30
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 1096/20 2021-02-03
13:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 621/20 2021-02-02
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II K 746/20 2021-01-20
09:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 1207/20 2021-01-18
11:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kzw 423/20 2021-01-26
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
IV Ua 41/20 2021-02-11
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 18/18 2021-01-26
14:50
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 247/19 2021-01-28
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 21/21 2021-01-20
10:50
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 706/20 2021-01-18
14:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ka 752/20 2021-02-04
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kz 443/20 2021-01-26
14:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 741/20 2021-02-01
10:45
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 756/20 2021-01-20
08:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 1548/20 2021-01-25
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 796/20 2021-02-16
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 762/20 2021-02-09
13:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 1475/20 2021-01-20
09:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1155/18 2021-01-19
12:50
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 858/19 2021-01-28
12:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko 141/20 2021-01-29
14:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
II K 563/20 2021-02-11
11:00
1 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 717/20 2021-02-04
10:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 774/20 2021-02-12
08:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 373/19 2021-01-28
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1038/19 2021-01-22
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1135/19 2021-01-28
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II K 718/20 2021-02-05
08:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
V Kw 591/20 2021-02-11
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I Ns 165/20 2021-01-20
14:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 866/19 2021-02-11
08:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 853/20 2021-01-29
13:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 816/19 2021-02-12
14:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 732/20 2021-02-12
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II Kp 1/21 2021-01-21
12:40
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 1015/19 2021-01-20
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 1441/19 2021-02-05
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 993/20 2021-02-02
10:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 332/20 2021-02-16
09:30
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 1578/20 2021-01-18
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 758/20 2021-02-02
09:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 97/20 2021-01-28
09:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kp 20/21 2021-01-27
08:40
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 698/20 2021-01-18
13:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
II K 72/12 2021-02-08
09:00
2 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Ko 486/20 2021-01-26
11:15
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 459/20 2021-01-19
14:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska odwołano termin rozprawy
I C 713/18 2021-01-22
10:45
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV P 7/20 2021-02-04
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 1535/20 2021-01-25
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 745/20 2021-01-27
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 839/20 2021-01-29
12:00
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kz 488/20 2021-01-27
09:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kow 1492/20 2021-01-18
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 94/20 2021-01-26
14:30
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Kow 1514/20 2021-01-21
08:50
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 757/20 2021-01-20
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 785/20 2021-02-16
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 763/20 2021-01-26
08:40
- II Wydział Karny Paweł Mądry
V Ca 525/20 2021-02-16
00:00
wok.6 V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 1180/20 2021-02-05
12:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 32/19 2021-02-05
08:30
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
II Ko2 141/20 2021-01-29
14:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk Makuła
I C 398/20 2021-02-15
10:45
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I Ns 168/20 2021-01-20
14:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kow 1439/20 2021-01-18
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1283/19 2021-02-09
13:00
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
V Ca 581/20 2021-01-21
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kzw 416/20 2021-01-19
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 738/20 2021-01-27
08:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 599/19 2021-02-08
13:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kop 1/21 2021-01-28
11:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 698/20 2021-01-18
13:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 966/20 2021-02-11
12:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ko 13/21 2021-02-10
11:00
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 68/20 2021-02-11
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ko 1/21 2021-01-26
11:45
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kp 1264/20 2021-01-21
09:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1171/18 2021-02-11
08:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ko 490/20 2021-01-26
11:45
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 741/20 2021-01-27
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1402/18 2021-01-28
12:30
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kp 1270/20 2021-01-19
09:00
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 1549/20 2021-01-20
08:50
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 622/19 2021-02-08
11:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kp 1258/20 2021-01-21
09:20
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 718/19 2021-02-01
13:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Ka 681/20 2021-01-18
11:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 1209/20 2021-02-11
14:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 518/15 2021-01-27
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 796/20 2021-02-16
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 591/20 2021-02-11
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Kz 487/20 2021-01-26
11:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 869/19 2021-01-20
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Kz 7/21 2021-02-16
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 780/20 2021-02-09
14:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ka 745/20 2021-01-27
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1318/20 2021-02-15
10:35
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
V Cz 271/20 2021-01-19
09:40
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Ka 760/20 2021-02-12
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 485/20 2021-01-27
10:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ka 727/20 2021-01-26
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 1131/19 2021-02-08
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 705/20 2021-01-18
08:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
V Ca 698/19 2021-02-04
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Ka 497/20 2021-01-26
10:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1288/20 2021-02-12
11:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 196/20 2021-01-19
11:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Ca 706/20 2021-02-08
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
V Kw 258/20 2021-02-04
14:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II Ka 763/20 2021-01-26
08:40
- II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 512/20 2021-01-19
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 559/20 2021-02-09
08:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 772/20 2021-02-09
11:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Ca 807/18 2021-01-19
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
II Kow 1416/20 2021-01-18
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II K 706/20 2021-01-18
14:00
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Kow 11/21 2021-01-19
12:20
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kz 485/20 2021-01-28
09:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 765/20 2021-02-09
08:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 647/20 2021-02-16
13:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
V Kw 568/20 2021-02-04
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 1390/20 2021-01-28
10:20
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kz 19/21 2021-01-19
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 306/20 2021-02-05
08:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1275/20 2021-01-18
10:45
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 868/19 2021-01-20
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko2 33/20 2021-01-28
11:30
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
V Ca 693/20 2021-02-02
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 881/19 2021-02-16
13:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
IV U 537/20 2021-02-04
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 710/19 2021-02-09
14:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 1255/20 2021-01-21
08:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 709/20 2021-01-18
10:30
1 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 698/19 2021-02-03
14:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 785/20 2021-02-16
10:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 1467/20 2021-01-28
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kp 5/21 2021-01-21
13:10
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 794/20 2021-02-16
11:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 493/20 2021-01-22
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kp 1288/20 2021-01-28
08:00
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 1123/18 2021-02-01
13:00
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I Ns 179/20 2021-02-10
14:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
V Kw 877/19 2021-02-09
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
IV U 460/20 2021-01-27
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 1313/20 2021-01-26
12:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ka 735/20 2021-02-12
11:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
V Ca 196/20 2021-02-16
13:30
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
V Kw 706/20 2021-02-08
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
I C 599/20 2021-02-16
14:15
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1457/20 2021-01-20
13:15
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kow 1506/20 2021-01-25
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 34/20 2021-02-05
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 19/21 2021-01-19
08:40
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 1155/19 2021-01-28
09:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
I C 630/20 2021-02-09
10:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kzw 430/20 2021-02-01
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1446/19 2021-01-22
09:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
V Kw 698/19 2021-02-04
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
II Kow 1542/20 2021-01-26
11:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
V Kw 576/19 2021-01-26
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I Ns 177/20 2021-02-10
10:40
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
V Ca 622/20 2021-01-20
13:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
II Kow 1418/20 2021-01-27
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kz 18/21 2021-01-22
12:00
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kow 1386/20 2021-01-18
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 1018/19 2021-02-08
14:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1263/16 2021-02-03
10:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 739/19 2021-02-08
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 851/19 2021-01-20
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 1086/19 2021-02-15
13:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kow 1487/20 2021-01-25
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 534/20 2021-02-04
10:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
V Kw 178/19 2021-02-09
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Agnieszka Pasikowska
II Kzw 418/20 2021-01-26
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 683/20 2021-01-18
09:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 1301/20 2021-02-15
12:05
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 1554/18 2021-02-01
11:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 57/20 2021-02-16
11:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I Ns 159/20 2021-02-10
12:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ko 128/20 2021-01-28
10:20
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 777/20 2021-02-05
10:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 713/20 2021-02-09
10:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 8/21 2021-01-19
12:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Kzw 402/20 2021-02-02
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II Ko 19/21 2021-01-19
13:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 762/20 2021-02-09
13:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kz 386/20 2021-02-04
09:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 622/20 2021-01-20
13:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Elżbieta Wojtczuk
I C 795/20 2021-02-16
08:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 1/21 2021-02-12
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1172/20 2021-01-18
13:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II Ka 738/20 2021-01-27
08:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 748/20 2021-01-27
11:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Ka 739/20 2021-01-20
09:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Ko 474/20 2021-01-22
13:00
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1381/20 2021-02-04
15:05
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
IV U 1127/19 2021-02-15
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1309/20 2021-02-04
13:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
V Kw 629/20 2021-01-19
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
II Kz 21/21 2021-01-20
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
V Kw 256/19 2021-02-04
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
II Ko 492/20 2021-01-26
15:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Ka 723/20 2021-02-05
09:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
II K 760/20 2021-02-12
10:00
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kp 1256/20 2021-01-21
09:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
V Ca 163/20 2021-02-09
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hanna Grzybek
V RNsm 271/20 2021-01-19
09:40
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Jolanta Hryciuk
II Kp 1266/20 2021-01-21
12:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 816/20 2021-02-09
10:00
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 729/20 2021-01-18
08:30
4 II Wydział Karny Karol Troć
II Kp 1257/20 2021-01-21
09:10
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 724/20 2021-01-26
12:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
II Kzw 426/20 2021-01-26
11:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 527/20 2021-02-04
13:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 44/21 2021-01-20
10:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1360/19 2021-02-05
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV P 10/19 2021-02-04
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ka 732/20 2021-02-12
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 305/20 2021-02-09
11:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 1029/19 2021-02-01
12:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 598/20 2021-02-16
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
IV U 727/19 2021-02-08
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Kw 646/20 2021-02-09
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Mirosław Sokólski
I C 623/19 2021-01-28
09:00
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 752/20 2021-02-04
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 56/18 2021-01-22
08:50
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 370/19 2021-01-19
13:40
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I Ns 198/20 2021-02-10
12:00
IX I Wydział Cywilny Elżbieta Nowacka
II K 724/20 2021-01-26
12:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 812/20 2021-02-02
09:15
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
IV U 1055/19 2021-01-18
10:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak odwołano termin rozprawy
I C 644/20 2021-02-16
12:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1031/20 2021-01-18
08:30
IX I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 535/20 2021-02-15
10:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 63/19 2021-02-16
09:30
VI II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 82/20 2021-02-12
09:15
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 569/20 2021-01-20
13:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
II K 759/20 2021-02-02
11:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
I C 1320/18 2021-02-16
10:15
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1398/20 2021-02-04
08:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kow 1527/20 2021-01-20
08:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV Pa 17/20 2021-02-11
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 391/20 2021-02-04
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
I C 396/19 2021-01-18
12:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 764/20 2021-02-09
09:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
V Kw 559/20 2021-01-21
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
II Kz 476/20 2021-01-20
14:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 747/20 2021-02-03
11:15
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 539/18 2021-02-04
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II K 755/20 2021-02-09
12:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
IV U 879/19 2021-01-20
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
II Ko2 1/21 2021-01-26
11:45
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 815/20 2021-02-01
09:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1346/20 2021-01-26
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ka 718/20 2021-02-05
08:30
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 392/20 2021-02-04
09:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 741/20 2021-01-27
09:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 969/19 2021-02-15
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 1036/19 2021-02-01
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
IV U 993/19 2021-01-21
14:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
V Ca 192/20 2021-01-26
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
II Ko 18/21 2021-01-22
12:00
- II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Ka 721/20 2021-02-09
08:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 410/20 2021-01-27
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Ko 8/21 2021-02-02
13:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II Ka 742/20 2021-01-26
14:30
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Kow 1498/20 2021-01-25
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 68/20 2021-01-29
09:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kzw 432/20 2021-02-09
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 949/20 2021-02-16
10:45
- I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
V Kw 525/20 2021-02-16
00:00
wok.6 V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko
II K 13/18 2021-01-22
09:00
10 II Wydział Karny Paweł Mądry
I C 1172/19 2021-02-05
11:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kp 1267/20 2021-01-21
10:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Kow 10/21 2021-01-18
11:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Ka 749/20 2021-01-20
13:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
II Ko 476/20 2021-01-20
14:00
2 II Wydział Karny Karol Troć
V Kw 780/20 2021-02-09
14:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Michał Przeworski
I C 801/20 2021-02-01
08:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 555/20 2021-02-05
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kp 1290/20 2021-01-28
08:05
4 II Wydział Karny Wojciech Michalak
V Ca 629/20 2021-01-19
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Zofia Onisko odwołano
II Ka 682/20 2021-01-18
09:00
4 II Wydział Karny Agata Kowalska
II Ko 16/21 2021-01-25
10:00
- II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ka 589/20 2021-02-04
12:00
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II Kow 1344/20 2021-01-19
10:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 722/20 2021-02-09
10:30
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II Kzw 8/21 2021-02-08
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
II Kp 2/21 2021-01-21
12:50
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
IV U 1102/19 2021-02-08
11:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 776/20 2021-02-09
13:30
1 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II Ko 487/20 2021-01-26
11:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 756/20 2021-01-20
08:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
I C 378/19 2021-01-18
15:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 672/20 2021-01-27
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 898/19 2021-01-29
11:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 260/20 2021-01-26
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 47/20 2021-01-21
10:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1220/20 2021-01-26
14:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 773/18 2021-01-29
09:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1352/20 2021-01-25
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 401/20 2021-01-29
12:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 606/20 2021-02-02
12:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
I Ns 71/19 2021-01-20
12:40
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 436/20 2021-01-25
09:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 232/20 2021-01-27
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1108/20 2021-01-19
10:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II K 62/20 2021-01-28
09:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II Ka 531/20 2021-01-18
12:15
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 6/20 2021-01-21
09:00
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV P 9/19 2021-01-25
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 345/20 2021-01-19
10:45
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 1175/19 2021-01-21
15:15
- I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 375/20 2021-01-19
14:30
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 3/20 2021-01-22
11:30
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 112/20 2021-01-26
09:15
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 130/17 2021-02-12
10:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 817/18 2021-02-05
14:30
X I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 834/19 2021-01-27
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I Ns 156/20 2021-01-20
10:40
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 482/20 2021-01-26
11:45
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz zmieniono termin rozprawy
II K 87/20 2021-01-29
09:00
2 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 38/20 2021-02-03
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 821/20 2021-01-26
10:00
X I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 356/20 2021-01-21
13:40
X I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 384/20 2021-01-19
13:00
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 394/20 2021-01-19
10:00
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 482/20 2021-01-26
11:45
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz zmieniono termin rozprawy
I Ns 129/20 2021-01-18
15:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Ka 543/20 2021-01-18
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
IV U 972/19 2021-01-25
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 86/15 2021-01-29
15:00
- II Wydział Karny Karol Troć
I C 453/20 2021-01-21
10:45
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 606/20 2021-02-02
12:30
1 II Wydział Karny Karol Troć
II K 55/19 2021-01-22
10:00
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 543/20 2021-01-18
13:00
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
I C 1241/20 2021-01-19
13:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kzw 353/20 2021-02-02
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 22/18 2021-02-08
12:00
VI II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 537/20 2021-02-02
12:30
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I Ns 163/20 2021-01-20
11:20
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 886/16 2021-01-22
14:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II K 78/20 2021-01-25
11:00
2 II Wydział Karny Wojciech Michalak
IV U 422/20 2021-01-22
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 1015/17 2021-01-22
11:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kow 1402/20 2021-01-19
10:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 493/20 2021-02-03
09:45
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1390/20 2021-01-19
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1023/18 2021-01-19
09:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV P 4/20 2021-02-02
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 400/19 2021-01-19
10:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko odwołano termin
IV U 906/19 2021-01-25
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 298/20 2021-01-21
09:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 374/20 2021-01-29
10:15
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 23/20 2021-01-25
09:00
VI II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Ka 346/20 2021-01-27
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
II K 344/20 2021-01-22
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
IV U 925/19 2021-01-25
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 441/20 2021-01-25
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 672/20 2021-01-27
12:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 949/19 2021-02-03
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1152/19 2021-02-09
10:30
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 57/20 2021-02-05
09:30
VI II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1108/17 2021-01-21
09:15
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 449/20 2021-01-26
14:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 926/19 2021-01-28
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 613/20 2021-01-29
14:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 344/20 2021-01-22
09:00
4 II Wydział Karny Grażyna Jaszczuk
I C 1227/20 2021-01-19
15:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I Ns 77/20 2021-01-20
12:00
IX I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 740/19 2021-02-03
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II Kp 974/20 2021-01-29
13:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 778/18 2021-01-22
10:00
IX I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I Ns 117/19 2021-01-20
09:15
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1293/20 2021-01-28
09:45
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 1178/19 2021-01-18
13:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 648/20 2021-02-03
11:30
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 630/20 2021-01-18
14:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
I C 780/20 2021-01-22
08:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 8/16 2021-02-12
09:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 205/20 2021-01-27
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1329/20 2021-01-28
11:35
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I C 800/19 2021-02-09
09:30
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kp 972/20 2021-01-29
12:00
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 508/20 2021-01-26
14:20
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
II K 66/17 2021-01-27
14:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 15/20 2021-01-21
12:45
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 35/20 2021-01-28
14:00
1 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 181/20 2021-01-22
09:00
IX I Wydział Cywilny Jolanta Hryciuk
I C 1203/19 2021-01-21
13:45
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 59/20 2021-02-15
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1217/19 2021-02-03
13:00
X I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 100/20 2021-01-21
14:45
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1240/19 2021-01-26
11:00
XI I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 439/20 2021-01-25
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 1113/19 2021-01-27
15:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 765/20 2021-02-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Ka 449/20 2021-01-26
14:00
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
IV U 988/19 2021-01-25
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1202/19 2021-02-09
11:30
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 708/19 2021-01-18
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 368/20 2021-01-19
08:30
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 208/19 2021-01-21
08:30
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I Ns 115/20 2021-01-20
13:20
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Ka 630/20 2021-01-18
14:00
4 II Wydział Karny Karol Troć
II K 64/20 2021-01-26
09:00
VI II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 244/20 2021-01-25
11:45
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kzw 390/20 2021-02-02
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 444/20 2021-01-29
13:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Kow 609/20 2021-01-25
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1015/19 2021-02-02
15:00
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 964/17 2021-02-03
11:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 897/19 2021-02-03
12:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
II K 1/19 2021-01-29
14:30
- II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1061/19 2021-01-26
10:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1339/18 2021-01-21
15:30
- I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
IV U 1064/19 2021-01-22
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 987/18 2021-02-12
15:20
- I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ka 475/20 2021-02-12
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
IV U 98/19 2021-01-19
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 232/20 2021-02-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 425/20 2021-01-25
08:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1342/20 2021-01-26
10:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
I C 1295/20 2021-01-28
14:40
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II K 346/20 2021-01-27
13:30
1 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 760/17 2021-02-12
13:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 1251/16 2021-02-09
13:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 266/19 2021-01-26
09:00
XI I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II K 531/20 2021-01-18
12:15
4 II Wydział Karny Dariusz Półtorak
II K 76/19 2021-01-21
09:00
1 II Wydział Karny Sylwia Olimpia Uszyńska
I C 385/20 2021-01-21
11:00
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Ka 508/20 2021-01-26
14:20
4 II Wydział Karny Jerzy Kozaczuk
I C 406/20 2021-02-01
14:30
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 510/20 2021-01-22
14:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 967/11 2021-01-28
14:00
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 689/20 2021-01-26
11:15
X I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
II K 42/17 2021-01-29
09:00
VI II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 1047/19 2021-01-25
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II K 92/15 2021-01-21
10:30
VI II Wydział Karny Agata Kowalska
I C 982/20 2021-01-26
10:45
X I Wydział Cywilny Joanna Kraśnik - Mazurek
I C 206/20 2021-01-29
10:50
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 89/20 2021-01-29
14:30
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 1059/19 2021-02-02
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 397/20 2021-01-19
11:15
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
IV U 405/20 2021-01-22
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
I C 303/20 2021-01-26
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
II Kp 973/20 2021-01-29
12:30
4 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
II K 475/20 2021-02-12
14:30
4 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 1249/19 2021-01-22
11:00
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 172/20 2021-02-02
11:00
VIII I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
I C 513/20 2021-01-21
14:25
X I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk-Indraszczyk
I Ns 100/20 2021-01-20
09:00
IX I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 1580/17 2021-01-21
13:30
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 417/17 2021-02-12
11:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 82/19 2021-01-18
09:30
- II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 711/20 2021-01-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 860/18 2021-02-03
12:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II K 27/20 2021-02-01
09:00
2 II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 79/20 2021-01-19
11:00
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
II Kz 452/20 2021-01-20
14:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
IV U 843/19 2021-01-28
13:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Zalasiński
IV U 948/19 2021-02-03
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1465/18 2021-01-25
10:00
IX I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 409/20 2021-01-21
12:30
XI I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
II Kow 1136/20 2021-01-25
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
I C 1214/19 2021-01-25
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka Troć
I C 935/18 2021-01-22
15:30
- I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
II Ko 452/20 2021-01-20
14:30
2 II Wydział Karny Karol Troć
II K 13/14 2021-01-19
09:30
2 II Wydział Karny Agata Kowalska
IV P 1/20 2021-01-21
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak
I C 1176/19 2021-01-26
12:30
IX I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 611/19 2021-02-08
14:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
IV U 650/20 2021-02-02
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II Kow 1333/20 2021-01-25
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mariola Krajewska-Sińczuk
IV U 207/19 2021-02-03
12:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katarzyna Antoniak odwołano termin rozprawy
I C 773/20 2021-01-22
09:15
VIII I Wydział Cywilny Andrzej Kirsch
I C 1401/18 2021-02-09
08:30
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
I C 130/20 2021-01-18
14:30
X I Wydział Cywilny Małgorzata Chomiuk
II Kzw 399/20 2021-02-02
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Mirosław Leszczyński
II K 19/20 2021-01-26
13:00
VI II Wydział Karny Anita Kowalczyk - Makuła
I C 530/20 2021-01-21
11:45
VIII I Wydział Cywilny Joanna Furmanek-Śnitko
IV U 885/19 2021-01-22
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Agnieszka Pasikowska
II K 73/19 2021-01-26
15:10
4 II Wydział Karny Paweł Mądry
do góry