Sąd Okręgowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

903
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
II Ka 90/21 2021-03-29
13:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 210/20 2021-03-19
11:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bogaj Monika,Kamińska Monika
V Ca 102/20 2021-03-25
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Sokólski Mirosław
I C 1192/19 2021-03-16
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 127/21 2021-03-08
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Kp 154/21 2021-03-09
13:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kz 99/21 2021-03-12
08:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kzw 40/21 2021-03-09
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 81/20 2021-03-16
13:00
2 II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 102/20 2021-03-25
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Sokólski Mirosław
II Ka 87/21 2021-03-26
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
IV U 592/20 2021-03-25
11:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 265/21 2021-03-10
12:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 400/20 2021-03-30
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Pawlukowska Iwona,Sokólski Mirosław
II Kz 67/21 2021-03-18
14:15
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 50/21 2021-03-08
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 131/21 2021-04-01
12:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
I C 538/18 2021-03-15
11:45
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II Kow 276/21 2021-03-17
08:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 14/21 2021-03-11
08:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 32/21 2021-03-10
09:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kp 167/21 2021-03-09
15:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I Ns 153/20 2021-03-24
10:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 84/20 2021-03-17
10:15
1 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ko 100/21 2021-04-01
14:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 129/19 2021-03-25
14:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kp 160/21 2021-03-09
14:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 522/20 2021-03-18
08:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Krup Regina,Chomać Alicja,Gut Ewa
IV U 602/20 2021-03-18
12:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 14/21 2021-03-11
08:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 24/21 2021-03-30
08:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 97/21 2021-03-31
12:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
IV U 994/19 2021-03-30
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 59/21 2021-03-19
13:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
II K 6/21 2021-03-18
10:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 1511/20 2021-03-18
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 38/21 2021-03-10
12:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 79/21 2021-03-31
11:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
I C 1505/20 2021-03-26
10:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Chmielewski Michał,Łukasiak Maria
I C 1001/19 2021-03-23
14:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
I C 775/20 2021-03-12
12:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1285/19 2021-03-08
14:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Aleksiejewicz Ewa
II Ko 96/21 2021-03-09
10:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 196/21 2021-03-16
10:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 96/21 2021-03-30
11:40
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 801/20 2021-03-23
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
V Ca 740/20 2021-03-11
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Wojtczuk Elżbieta
I C 75/20 2021-03-16
10:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 331/20 2021-03-08
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Aleksiejewicz Ewa
I C 1261/20 2021-03-22
10:00
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
II Ka 28/21 2021-03-12
13:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
II Kp 191/21 2021-03-16
10:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kp 179/21 2021-03-16
08:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 120/21 2021-03-29
11:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 69/21 2021-03-31
08:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 97/21 2021-03-10
12:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 900/19 2021-03-23
08:45
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ka 20/21 2021-03-09
09:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 90/20 2021-03-30
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1082/20 2021-03-23
13:55
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Skolimowska Janina
II K 39/21 2021-03-09
10:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 532/20 2021-03-16
14:35
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1533/20 2021-03-17
09:15
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Kp 210/21 2021-03-16
12:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ko 26/21 2021-03-11
12:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1423/20 2021-03-23
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1199/20 2021-03-31
13:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
I C 1170/20 2021-03-22
08:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 114/21 2021-04-01
10:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
I C 540/20 2021-03-09
11:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
V Kw 592/20 2021-03-11
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
I C 104/21 2021-03-11
10:35
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Krzemińska Hanna,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 645/20 2021-03-22
12:30
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
II Ko 473/20 2021-03-25
13:30
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kz 28/21 2021-03-24
11:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 408/20 2021-03-09
09:15
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II Kp 146/21 2021-03-09
13:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 395/20 2021-03-09
13:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
IV U 538/20 2021-03-11
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 582/20 2021-03-18
14:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 297/19 2021-03-11
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona,Wojtczuk Elżbieta
II Kz 473/20 2021-03-25
13:30
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 646/20 2021-03-23
12:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II K 784/20 2021-03-19
09:30
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
I Ns 167/20 2021-03-10
09:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
I C 118/21 2021-03-11
11:15
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Krzemińska Hanna,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II K 35/21 2021-03-26
14:15
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kzw 16/21 2021-03-30
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 942/19 2021-03-09
12:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 752/20 2021-03-29
09:45
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 16/21 2021-03-26
12:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II Kz 88/21 2021-03-08
13:00
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 97/21 2021-03-08
14:15
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
I C 168/21 2021-03-15
09:20
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Czyż Grażyna,Kucharuk Teresa
IV U 1178/19 2021-03-08
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 15/21 2021-03-19
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
IV U 543/20 2021-03-18
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 805/19 2021-03-12
10:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 91/21 2021-03-31
09:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 117/21 2021-03-30
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 745/19 2021-03-08
09:20
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
II K 145/21 2021-03-19
14:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 646/20 2021-03-23
12:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kzw 72/21 2021-03-29
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1153/19 2021-03-29
08:30
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 864/20 2021-03-09
09:40
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Uziębło Wanda
I C 892/20 2021-03-31
09:40
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cabaj Marzena,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Ka 82/21 2021-03-30
08:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1417/20 2021-03-29
14:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kz 95/21 2021-03-10
09:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
V Kw 485/20 2021-03-25
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Sokólski Mirosław,Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta
I C 469/19 2021-03-08
11:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Aleksiejewicz Ewa
IV U 523/20 2021-03-11
11:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 220/20 2021-03-16
11:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Broś Teresa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 821/19 2021-03-22
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 574/20 2021-03-18
12:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 54/21 2021-03-29
09:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 670/20 2021-03-16
12:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I Ns 148/20 2021-03-10
09:20
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
I C 667/17 2021-03-23
10:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
I Ns 189/20 2021-03-24
12:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 128/21 2021-03-29
13:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
IV Uo 4/21 2021-03-11
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 127/21 2021-03-08
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I Ns 89/20 2021-03-10
12:20
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
II Kp 205/21 2021-03-16
11:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 549/20 2021-03-16
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kzw 51/21 2021-03-09
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 767/20 2021-03-15
11:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
IV U 621/20 2021-03-31
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 513/19 2021-03-16
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona,Sokólski Mirosław
II K 92/21 2021-03-15
13:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
II Kow 141/21 2021-03-09
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 131/21 2021-03-11
11:50
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Krzemińska Hanna,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 465/20 2021-03-16
13:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Broś Teresa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 403/20 2021-03-16
08:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Broś Teresa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
IV U 120/20 2021-03-12
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1333/20 2021-03-15
11:20
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Czyż Grażyna,Kucharuk Teresa
II K 62/21 2021-03-09
13:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
V Ca 485/20 2021-03-25
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Sokólski Mirosław,Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta
I C 1193/19 2021-03-29
10:45
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 288/20 2021-03-18
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 69/19 2021-03-17
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 1550/20 2021-03-19
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I Ns 119/20 2021-03-24
10:40
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 672/19 2021-03-18
13:10
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 222/20 2021-03-29
13:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 47/21 2021-03-11
14:15
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 889/20 2021-03-18
10:45
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Krup Regina,Chomać Alicja,Gut Ewa
I C 1231/20 2021-03-09
13:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Kw 721/20 2021-03-30
12:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
IV U 565/20 2021-03-16
11:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 272/21 2021-03-17
08:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 759/20 2021-03-16
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Sokólski Mirosław
II K 136/21 2021-03-16
10:00
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 730/20 2021-03-22
12:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1166/20 2021-03-18
08:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV Pa 40/20 2021-03-23
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
II Kow 98/21 2021-03-15
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 569/20 2021-03-16
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 20/21 2021-03-09
09:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 95/20 2021-03-30
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kzw 64/21 2021-03-22
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 99/21 2021-04-01
11:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Mądry Paweł,Półtorak Dariusz
V Kw 782/20 2021-03-11
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
II Kp 212/21 2021-03-18
11:10
4 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 76/21 2021-03-26
12:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kz 85/21 2021-03-08
12:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 90/21 2021-03-29
13:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 381/20 2021-03-30
09:45
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1246/20 2021-03-09
08:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 94/21 2021-03-30
10:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kz 33/21 2021-04-01
13:00
- II Wydział Karny Troć Karol
I C 142/21 2021-03-15
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Czyż Grażyna,Kucharuk Teresa
I C 59/20 2021-03-29
15:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 682/20 2021-03-29
12:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 184/20 2021-03-24
09:20
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 128/20 2021-03-10
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 950/18 2021-03-09
12:30
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna odwołano termin
IV U 321/20 2021-03-25
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 749/20 2021-03-23
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
I C 1515/20 2021-03-30
10:50
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Kz 100/21 2021-04-01
14:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 144/21 2021-03-09
12:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 55/21 2021-03-23
08:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
IV U 489/20 2021-03-09
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1007/20 2021-03-16
14:15
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Broś Teresa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II K 27/21 2021-03-10
10:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 158/21 2021-03-09
14:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 145/21 2021-03-19
14:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 206/21 2021-03-16
11:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
V Kw 759/20 2021-03-16
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Sokólski Mirosław
II Kzw 55/21 2021-03-15
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 342/19 2021-03-30
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 205/21 2021-03-11
08:50
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 7/21 2021-03-16
13:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 67/21 2021-03-30
13:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kp 200/21 2021-03-17
08:30
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko2 32/21 2021-03-10
09:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 387/20 2021-03-22
08:30
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
II K 28/21 2021-03-12
13:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
I Ns 140/20 2021-03-10
11:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 488/20 2021-03-16
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 37/20 2021-03-18
11:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 260/20 2021-03-10
09:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 681/20 2021-03-17
15:00
- I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 1013/19 2021-03-15
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 38/21 2021-03-10
12:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 151/21 2021-03-11
12:20
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Krzemińska Hanna,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 529/20 2021-03-30
10:45
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 89/20 2021-03-17
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 875/20 2021-03-15
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 1553/20 2021-03-19
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 95/21 2021-03-23
10:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
II K 69/14 2021-03-25
09:00
VI II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 73/21 2021-03-30
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 907/20 2021-03-25
15:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Łoniewska Kinga,Uziębło Wanda,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Aleksiejewicz Ewa
I C 238/20 2021-03-30
09:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
V Kw 873/19 2021-03-25
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Sokólski Mirosław,Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta
IV U 841/19 2021-03-17
10:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 697/19 2021-03-26
13:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
IV U 542/20 2021-03-09
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 399/20 2021-03-18
13:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Krup Regina,Chomać Alicja,Gut Ewa
I C 107/21 2021-03-30
12:15
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 84/21 2021-03-29
12:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 263/20 2021-03-12
09:45
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Gut Ewa
II Kow 56/21 2021-03-08
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kz 102/21 2021-03-10
10:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 828/19 2021-03-17
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 633/20 2021-03-26
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II K 117/21 2021-03-23
14:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
II Ka 43/21 2021-03-15
12:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
II K 32/21 2021-03-09
08:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1252/20 2021-03-23
12:50
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Skolimowska Janina
I Ns 133/20 2021-03-10
13:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 59/20 2021-03-09
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 74/21 2021-03-30
11:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
V Ca 513/19 2021-03-16
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona,Sokólski Mirosław
II Kow 292/21 2021-03-08
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 772/20 2021-03-15
14:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1455/20 2021-03-18
12:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 65/21 2021-03-17
08:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
V Kw 593/20 2021-03-23
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
II Kzw 57/21 2021-03-16
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ko 31/21 2021-03-09
10:00
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 70/21 2021-03-29
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 297/19 2021-03-11
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona,Wojtczuk Elżbieta
II K 111/21 2021-03-29
08:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 164/21 2021-03-09
14:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 1080/19 2021-03-15
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 5/21 2021-03-12
11:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
II Kp 137/21 2021-03-09
12:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 668/20 2021-03-29
10:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 26/21 2021-03-11
10:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 58/21 2021-03-09
12:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 951/18 2021-03-09
10:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II Kz 26/21 2021-03-11
12:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1089/18 2021-03-12
14:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 185/21 2021-03-16
09:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kow 162/21 2021-03-08
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ko2 29/21 2021-03-08
13:10
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 48/21 2021-03-18
09:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1009/20 2021-03-26
12:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
I C 904/20 2021-03-31
12:10
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cabaj Marzena,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
IV U 140/20 2021-03-10
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 53/21 2021-03-26
09:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 149/21 2021-03-09
13:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 88/21 2021-03-12
14:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
V Ca 659/20 2021-03-30
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Grzybek Hanna,Przeworski Michał
II Ka 59/21 2021-03-19
13:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
I Ns 38/19 2021-03-10
14:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Chomiuk Małgorzata,Troć Agnieszka
IV U 1007/19 2021-03-25
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 604/16 2021-03-30
15:00
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 718/20 2021-03-16
08:30
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II Kow 330/21 2021-03-09
09:35
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 609/20 2021-03-31
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 108/21 2021-03-23
13:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
II K 42/21 2021-04-01
13:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
IV U 36/20 2021-03-17
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 242/21 2021-03-19
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ko2 31/21 2021-03-09
10:00
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 196/20 2021-03-19
14:00
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1290/20 2021-03-11
13:00
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Krzemińska Hanna,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ka 4/21 2021-03-12
13:45
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
I C 1546/20 2021-03-17
13:45
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
IV U 441/20 2021-03-11
12:50
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 936/17 2021-03-11
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 279/20 2021-03-22
10:45
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
IV U 1159/19 2021-03-11
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 755/20 2021-03-24
14:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 64/20 2021-03-18
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 1011/19 2021-03-15
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 79/21 2021-03-31
11:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II K 101/20 2021-03-29
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 47/21 2021-03-11
14:15
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 71/20 2021-03-16
12:15
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1405/20 2021-03-08
11:45
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
II Ka 129/21 2021-03-31
13:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 46/21 2021-03-09
14:15
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 899/20 2021-03-31
11:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cabaj Marzena,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Kp 199/21 2021-03-16
11:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kp 213/21 2021-03-16
12:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV Pa 58/19 2021-03-23
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
II Kzw 58/21 2021-03-16
09:10
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 104/21 2021-03-18
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1543/20 2021-03-17
11:10
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II K 43/21 2021-03-15
12:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
II Ka 117/21 2021-03-23
14:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 111/20 2021-03-16
11:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 819/19 2021-03-11
11:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 51/20 2021-03-18
11:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Kw 801/20 2021-03-23
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
I C 144/20 2021-03-18
14:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV Pa 30/20 2021-03-23
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
II K 55/20 2021-03-10
13:00
2 II Wydział Karny Tomasiewicz-Celińska Agnieszka
I C 1552/20 2021-03-17
10:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Ko2 15/21 2021-03-24
12:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
II Kz 98/21 2021-03-10
12:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Kw 192/20 2021-03-16
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona,Sokólski Mirosław
IV U 43/20 2021-03-11
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 160/21 2021-03-23
10:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 35/20 2021-03-18
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 98/21 2021-03-30
12:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 68/21 2021-03-26
10:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 39/21 2021-03-16
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 553/20 2021-03-16
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka odwołano termin rozprawy
I Ns 154/20 2021-03-10
11:20
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
I C 1115/19 2021-03-19
08:30
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ko 86/21 2021-03-08
12:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 202/21 2021-03-15
10:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Czyż Grażyna,Kucharuk Teresa
V Ca 593/20 2021-03-23
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
I Ns 25/21 2021-03-24
10:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 21/20 2021-03-30
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 73/21 2021-03-18
13:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Kw 264/20 2021-03-09
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Sokólski Mirosław
IV U 319/20 2021-03-10
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1259/16 2021-03-12
15:20
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 696/20 2021-03-19
11:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
I Ns 194/20 2021-03-24
11:50
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 129/21 2021-03-31
13:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 87/21 2021-03-08
13:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I Ns 21/21 2021-03-24
10:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 128/21 2021-03-29
13:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 704/19 2021-03-30
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
I C 1442/15 2021-03-19
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bogaj Monika,Kamińska Monika
II Kow 214/21 2021-03-10
11:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 574/19 2021-03-25
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona
I Ns 31/21 2021-03-24
13:10
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 42/20 2021-03-24
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Sokólski Mirosław,Przeworski Michał
V Ca 264/20 2021-03-09
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Sokólski Mirosław
I C 58/19 2021-03-11
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
I C 1480/20 2021-03-17
12:15
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
IV U 1110/19 2021-03-08
14:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 88/20 2021-03-16
09:00
2 II Wydział Karny Mądry Paweł
I Ns 83/20 2021-03-24
12:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 264/21 2021-03-10
12:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 66/20 2021-03-17
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1188/20 2021-03-09
10:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
II S 1/21 2021-03-15
10:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata
IV U 548/20 2021-03-11
14:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 88/21 2021-03-12
14:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
II K 52/20 2021-03-18
09:00
4 II Wydział Karny Tomasiewicz-Celińska Agnieszka
II Ka 39/21 2021-03-09
10:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kow 307/21 2021-03-08
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1064/20 2021-03-30
13:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kp 190/21 2021-03-16
10:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 101/21 2021-04-01
09:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
IV U 1090/19 2021-03-25
10:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 631/20 2021-03-31
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 209/21 2021-03-11
11:30
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 620/20 2021-03-31
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ko 15/21 2021-03-24
12:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
II Kzw 62/21 2021-03-15
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 882/19 2021-03-17
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 566/20 2021-03-16
10:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1029/20 2021-03-25
13:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 110/21 2021-03-08
13:10
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
II Ko 98/21 2021-03-10
12:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 48/21 2021-03-18
09:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV Pa 42/20 2021-03-23
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
IV U 996/19 2021-03-15
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 190/21 2021-03-08
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 34/21 2021-03-11
11:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Kw 749/20 2021-03-23
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
I C 716/20 2021-03-22
14:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 702/20 2021-03-08
13:30
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 89/21 2021-03-23
09:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 1482/20 2021-03-30
10:15
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 42/21 2021-04-01
13:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II Kzw 36/21 2021-03-30
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 103/21 2021-03-23
11:15
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
IV U 1012/19 2021-03-15
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1308/19 2021-03-16
14:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 78/21 2021-03-26
13:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 124/21 2021-03-09
08:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
V Ca 580/20 2021-03-25
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Sokólski Mirosław
I C 807/20 2021-03-29
09:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 658/20 2021-03-16
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ko2 30/21 2021-03-29
09:00
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1290/20 2021-03-11
08:30
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 15/21 2021-03-19
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II Ko 386/20 2021-03-23
12:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kow 53/21 2021-03-10
10:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 26/21 2021-03-11
10:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 296/20 2021-03-30
13:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 293/20 2021-03-08
13:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 595/20 2021-03-09
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Przeworski Michał,Sokólski Mirosław
II Ka 91/21 2021-03-31
09:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 60/21 2021-03-16
10:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 767/20 2021-03-15
11:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
I C 506/20 2021-03-31
14:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
II Kz 101/21 2021-03-09
11:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 198/21 2021-03-15
08:30
4 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 554/20 2021-03-12
11:45
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Gut Ewa
II Kow 278/21 2021-03-19
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1511/20 2021-03-30
09:15
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 136/21 2021-03-16
10:00
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 1122/20 2021-03-10
09:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1031/19 2021-03-25
09:45
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Łoniewska Kinga,Uziębło Wanda,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Aleksiejewicz Ewa
II Ka 101/21 2021-04-01
09:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II K 85/21 2021-03-31
10:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
I C 756/20 2021-03-25
11:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 50/21 2021-03-29
10:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 776/20 2021-03-24
13:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kz 86/21 2021-03-08
12:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kow 192/21 2021-03-11
11:00
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 70/21 2021-03-18
08:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 80/21 2021-03-11
13:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 97/21 2021-03-10
12:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 73/21 2021-03-18
13:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 14/21 2021-03-24
10:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
II Ka 6/21 2021-03-18
10:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 279/21 2021-03-10
10:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 4/21 2021-03-12
13:45
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
II Ka 16/21 2021-03-26
12:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II Kow 196/21 2021-03-10
08:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 364/20 2021-03-15
15:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 1010/19 2021-03-25
11:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 27/21 2021-03-10
10:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 29/21 2021-03-08
13:10
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kp 132/21 2021-03-09
12:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1296/20 2021-03-11
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Krzemińska Hanna,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ko 17/21 2021-03-24
09:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
II Kz 90/21 2021-03-24
08:30
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kzw 69/21 2021-03-29
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 175/20 2021-03-24
09:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 33/21 2021-03-18
12:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 303/20 2021-03-18
13:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 910/20 2021-03-18
09:30
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II Ko 28/21 2021-03-24
11:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 126/21 2021-03-29
12:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 202/21 2021-03-16
11:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kow 199/21 2021-03-11
10:30
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 7/20 2021-03-10
15:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1502/20 2021-03-17
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 85/21 2021-03-31
10:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
IV U 313/20 2021-03-08
14:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 424/18 2021-03-15
14:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
V Kw 807/18 2021-03-24
12:00
V II V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Hryciuk Jolanta,Przeworski Michał
I C 895/20 2021-03-25
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Łoniewska Kinga,Uziębło Wanda,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Aleksiejewicz Ewa
IV U 32/20 2021-03-10
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 181/21 2021-03-09
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 195/20 2021-03-09
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I Ns 111/20 2021-03-24
11:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I Ns 170/20 2021-03-10
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 604/20 2021-03-18
13:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 234/21 2021-03-11
12:00
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 87/21 2021-03-26
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II Kp 136/21 2021-03-09
12:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kp 161/21 2021-03-09
14:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 69/21 2021-03-31
08:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
IV U 494/20 2021-03-25
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 91/20 2021-03-22
09:00
2 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kow 1497/20 2021-03-23
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 97/21 2021-03-31
12:30
1 II Wydział Karny Troć Karol
II K 74/21 2021-03-30
11:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 94/20 2021-03-08
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ko 102/21 2021-03-10
10:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I Ns 173/20 2021-03-24
11:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ko2 13/21 2021-03-24
09:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Kowalska Agata
I C 1224/18 2021-03-15
13:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II Ko 20/21 2021-03-24
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
IV U 77/20 2021-03-31
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 76/21 2021-03-26
12:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kzw 429/20 2021-03-22
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 298/20 2021-03-08
13:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 46/20 2021-03-24
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 386/18 2021-03-29
09:00
IX I Wydział Cywilny Hryciuk Jolanta
I C 1251/20 2021-03-29
14:30
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 878/20 2021-03-09
10:45
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Uziębło Wanda
I C 1285/20 2021-03-30
08:30
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1492/20 2021-03-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 99/21 2021-03-12
08:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 67/21 2021-03-18
14:15
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 567/20 2021-03-16
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 324/21 2021-03-10
14:45
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 784/20 2021-03-19
09:30
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 468/19 2021-03-30
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ko 95/21 2021-03-10
09:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1095/20 2021-03-31
10:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
IV U 535/20 2021-03-09
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 70/21 2021-03-18
08:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 101/21 2021-03-09
11:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 494/20 2021-03-16
10:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Broś Teresa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
IV U 162/20 2021-03-31
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 80/21 2021-03-11
13:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 182/21 2021-03-08
10:50
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 102/21 2021-03-10
08:40
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 82/21 2021-03-30
08:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1255/19 2021-03-11
10:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
I C 805/20 2021-03-16
11:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 991/19 2021-03-25
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 169/21 2021-03-09
14:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 23/21 2021-03-18
11:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 52/21 2021-03-09
11:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 9/20 2021-03-25
12:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 940/20 2021-03-29
13:45
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 553/19 2021-03-25
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 403/20 2021-03-11
12:10
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1539/20 2021-03-09
14:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 855/19 2021-03-30
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I Ns 152/20 2021-03-24
10:50
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I Ns 190/20 2021-03-10
10:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 1141/19 2021-03-08
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 34/21 2021-03-11
11:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 37/21 2021-03-10
11:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1048/20 2021-03-30
12:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
II K 2/21 2021-03-22
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 7/21 2021-03-10
14:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kow 144/21 2021-03-08
11:20
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 412/20 2021-03-30
08:15
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
I C 82/21 2021-03-30
10:35
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 313/21 2021-03-08
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 126/21 2021-03-29
12:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kz 75/21 2021-03-16
09:00
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 759/19 2021-03-16
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kzw 61/21 2021-03-15
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kop 5/21 2021-03-16
11:00
2 II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 580/20 2021-03-25
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Sokólski Mirosław
IV U 573/20 2021-03-25
12:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 80/20 2021-03-09
09:15
2 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 78/21 2021-03-26
13:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko2 14/21 2021-03-24
10:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
I C 1274/19 2021-03-26
14:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II Ka 806/20 2021-03-10
13:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 18/18 2021-03-08
09:00
10 II Wydział Karny Troć Karol
IV U 593/20 2021-03-25
12:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 67/21 2021-03-30
13:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
V Ca 873/19 2021-03-25
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Sokólski Mirosław,Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta
I C 199/21 2021-03-15
10:45
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Czyż Grażyna,Kucharuk Teresa
I C 245/20 2021-03-16
09:15
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Broś Teresa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ka 62/21 2021-03-09
13:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kz 83/21 2021-03-09
10:00
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I Ns 53/20 2021-03-10
11:50
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
II Kp 155/21 2021-03-09
13:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 1157/19 2021-03-15
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Kw 720/20 2021-03-30
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
I C 898/20 2021-03-31
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cabaj Marzena,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1355/19 2021-03-16
11:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kz 96/21 2021-03-09
10:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 197/21 2021-03-16
10:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 451/20 2021-03-22
11:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 166/21 2021-03-10
08:50
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 29/21 2021-03-11
12:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 578/18 2021-03-22
14:00
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
II Kzw 71/21 2021-03-30
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 84/21 2021-03-29
12:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 806/20 2021-03-10
13:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1477/20 2021-03-26
08:25
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kp 194/21 2021-03-16
10:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 169/20 2021-03-31
09:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
I C 27/21 2021-03-26
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Chmielewski Michał,Łukasiak Maria
I C 1020/20 2021-03-30
10:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
II Kz 84/21 2021-03-17
09:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 1422/19 2021-03-19
12:15
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bogaj Monika,Kamińska Monika
II K 131/21 2021-04-01
12:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II Ka 32/21 2021-03-09
08:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV Pa 37/20 2021-03-23
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
I C 114/21 2021-03-30
13:00
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 50/21 2021-03-29
10:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 703/20 2021-03-26
11:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
I C 721/20 2021-03-29
09:45
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 227/20 2021-03-10
11:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Kw 659/20 2021-03-30
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Grzybek Hanna,Przeworski Michał
I Ns 3/21 2021-03-24
14:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 120/21 2021-03-22
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 159/20 2021-03-17
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 509/20 2021-03-31
12:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 674/20 2021-03-23
13:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
I C 1596/17 2021-03-15
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
V Ca 720/20 2021-03-30
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Kp 148/21 2021-03-09
13:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1476/18 2021-03-18
11:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 572/20 2021-03-30
08:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Ko 90/21 2021-03-24
08:30
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 271/21 2021-03-10
09:20
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 194/21 2021-03-11
09:00
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 97/20 2021-03-24
10:30
2 II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Kw 740/20 2021-03-11
12:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Onisko Zofia,Wojtczuk Elżbieta
II Ka 260/20 2021-03-10
09:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 95/21 2021-03-23
10:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 974/19 2021-03-16
12:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II Kow 92/21 2021-03-16
11:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 853/19 2021-03-17
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 634/20 2021-03-31
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1283/18 2021-03-09
08:30
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 764/20 2021-03-16
10:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 1312/20 2021-03-08
13:35
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
I C 1297/20 2021-03-08
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
II Kp 207/21 2021-03-16
12:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kow 229/21 2021-03-11
08:40
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 32/19 2021-04-01
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 512/20 2021-03-09
08:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
IV U 887/19 2021-03-30
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Kw 595/20 2021-03-09
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Przeworski Michał,Sokólski Mirosław
I C 1156/20 2021-03-25
14:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1176/20 2021-03-12
11:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 82/20 2021-03-11
09:30
10 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kzw 44/21 2021-03-08
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 776/20 2021-03-25
12:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 33/21 2021-04-01
13:00
- II Wydział Karny Troć Karol
I Ns 9/21 2021-03-24
09:40
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1200/18 2021-03-30
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
I C 599/19 2021-03-26
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II Kp 178/21 2021-03-16
08:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 120/21 2021-03-29
11:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
IV Pa 1/21 2021-03-23
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
II Kp 204/21 2021-03-15
08:40
4 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ko 13/21 2021-03-24
09:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Kowalska Agata
II K 100/20 2021-03-08
09:00
2 II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 86/21 2021-03-09
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 37/21 2021-03-10
11:00
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 58/21 2021-03-09
12:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kp 201/21 2021-03-16
11:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1052/20 2021-03-22
13:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 110/21 2021-03-18
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 10/21 2021-03-11
09:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko2 28/21 2021-03-10
08:30
1 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 60/21 2021-03-29
09:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 177/21 2021-03-16
08:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 405/19 2021-03-11
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 581/20 2021-03-18
14:20
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kzw 22/21 2021-03-30
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 110/20 2021-03-24
11:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 33/21 2021-03-18
12:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 98/21 2021-03-30
12:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1548/20 2021-03-23
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Skolimowska Janina
II Kp 135/21 2021-03-09
12:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kzw 56/21 2021-03-15
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 786/20 2021-03-12
08:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
II Ko 46/21 2021-03-09
14:15
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 96/21 2021-03-29
11:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 592/20 2021-03-11
10:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
II K 40/21 2021-03-15
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
I C 326/20 2021-03-25
11:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Łoniewska Kinga,Uziębło Wanda,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Aleksiejewicz Ewa
II Kp 189/21 2021-03-16
09:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 10/21 2021-03-11
09:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 126/21 2021-03-30
13:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
II Ko 66/21 2021-03-17
09:00
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 52/21 2021-03-09
11:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 22/20 2021-03-18
12:15
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Krup Regina,Chomać Alicja,Gut Ewa
II Kz 65/21 2021-03-17
08:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
IV U 612/20 2021-03-31
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 56/20 2021-03-11
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1034/20 2021-03-30
11:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
II K 55/21 2021-03-23
08:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
II K 772/20 2021-03-15
14:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
V Ca 807/18 2021-03-24
12:00
V II V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Hryciuk Jolanta,Przeworski Michał
II Kow 1416/20 2021-03-08
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 128/21 2021-03-09
12:00
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 520/20 2021-03-16
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 92/21 2021-03-15
13:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
II Kow 200/21 2021-03-10
11:00
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola odwołano termin
I C 1545/20 2021-03-26
12:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Chmielewski Michał,Łukasiak Maria
IV U 114/20 2021-03-10
13:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 696/20 2021-03-19
11:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
I C 881/19 2021-03-22
10:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 720/18 2021-03-31
13:20
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
II Ka 702/20 2021-03-08
13:30
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 43/21 2021-03-08
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 400/20 2021-03-30
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Pawlukowska Iwona,Sokólski Mirosław
I C 195/20 2021-03-19
13:45
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bogaj Monika,Kamińska Monika
II Kp 183/21 2021-03-16
09:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kzw 53/21 2021-03-09
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 126/20 2021-03-16
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 141/21 2021-03-30
14:25
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 196/20 2021-03-19
14:00
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1123/18 2021-03-12
10:00
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II K 29/21 2021-03-11
12:30
2 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 575/18 2021-03-23
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
II Kow 262/21 2021-03-10
09:10
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 750/20 2021-03-25
10:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 30/21 2021-03-29
09:00
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 5/21 2021-03-12
11:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
II Kp 203/21 2021-03-16
11:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 359/20 2021-03-12
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 655/20 2021-03-31
10:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 94/21 2021-03-30
10:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Ko 75/21 2021-03-16
09:00
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1146/20 2021-03-22
11:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 184/21 2021-03-16
09:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I Ns 10/20 2021-03-24
11:40
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 66/21 2021-03-30
09:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 111/21 2021-03-30
12:50
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
I Ns 177/20 2021-03-10
08:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
I C 348/16 2021-03-12
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Gut Ewa
I C 1122/19 2021-03-16
09:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ko2 16/21 2021-03-24
11:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
II Kzw 49/21 2021-03-09
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław zmieniono termin
I C 104/20 2021-03-31
08:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
II Ka 68/21 2021-03-26
10:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 433/19 2021-03-11
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 813/19 2021-03-11
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ko2 18/21 2021-03-24
12:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II K 86/20 2021-03-17
10:45
1 II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 547/20 2021-03-11
14:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 918/20 2021-03-31
15:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cabaj Marzena,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Kp 211/21 2021-03-18
11:00
4 II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 133/21 2021-03-30
13:45
XI I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1067/20 2021-03-30
13:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
I C 1461/18 2021-03-09
11:15
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna odwołano termin
II Kp 139/21 2021-03-09
12:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 655/19 2021-03-25
10:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1001/20 2021-03-17
14:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
I C 57/20 2021-03-18
13:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 186/21 2021-03-16
09:40
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 51/21 2021-03-29
08:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 193/21 2021-03-16
10:20
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ko2 20/21 2021-03-24
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
I C 318/20 2021-03-18
15:20
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 159/21 2021-03-09
14:10
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ko 19/21 2021-03-24
11:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
II Ko2 17/21 2021-03-24
09:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
I C 1164/20 2021-03-26
09:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Chmielewski Michał,Łukasiak Maria
V Kw 574/19 2021-03-25
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona
II Kzw 52/21 2021-03-09
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I Ns 197/20 2021-03-10
10:20
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
II Kz 386/20 2021-03-23
12:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kzw 37/21 2021-03-15
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 786/20 2021-03-12
08:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Mądry Paweł,Troć Karol
I C 860/20 2021-03-09
08:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Uziębło Wanda
II Kow 309/21 2021-03-11
09:20
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kz 66/21 2021-03-17
09:00
4 II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1152/20 2021-03-22
09:15
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
IV U 482/20 2021-03-16
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kp 153/21 2021-03-09
13:30
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 251/18 2021-03-23
08:30
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
IV U 614/20 2021-03-25
12:50
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 629/20 2021-03-23
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
IV Pa 33/20 2021-03-23
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Pasikowska Agnieszka,Zalasiński Jerzy
V Ca 782/20 2021-03-11
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
II Kow 186/21 2021-03-16
13:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 54/21 2021-03-29
09:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 592/18 2021-03-19
15:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bogaj Monika,Kamińska Monika
II Ka 60/21 2021-03-29
09:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 17/20 2021-03-10
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 18/21 2021-03-26
11:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 83/21 2021-03-09
10:00
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 644/20 2021-03-31
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 103/21 2021-03-23
11:15
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
IV U 545/20 2021-03-11
12:50
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 86/21 2021-03-29
10:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 53/21 2021-03-26
09:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1360/19 2021-03-29
15:15
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 44/20 2021-03-25
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 161/21 2021-03-09
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 370/19 2021-03-18
08:30
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 812/20 2021-03-09
09:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Bartoszuk Agnieszka,Syzdół Ewa
I C 938/17 2021-03-15
08:30
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I Ns 64/20 2021-03-10
09:40
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 511/20 2021-03-16
14:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kp 145/21 2021-03-09
12:50
4 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 96/21 2021-03-29
11:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 175/21 2021-03-11
09:10
zk i 6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 753/20 2021-03-29
11:30
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II K 89/21 2021-03-23
09:30
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
II Ka 66/21 2021-03-30
09:30
1 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Pen 19/21 2021-03-18
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 241/19 2021-03-30
14:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Kamińska Monika,Bogaj Monika
II Ko 88/21 2021-03-08
13:00
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 46/21 2021-03-09
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 40/20 2021-03-18
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1279/20 2021-03-12
08:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 87/21 2021-03-08
13:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1488/20 2021-03-17
13:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Laszuk Barbara,Wyczółkowska Małgorzata
I Ns 23/21 2021-03-10
13:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
V Ca 721/20 2021-03-30
12:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 618/18 2021-03-11
15:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
II Ka 23/21 2021-03-18
11:30
2 II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV Uo 6/21 2021-03-18
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kzw 54/21 2021-03-08
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 755/20 2021-03-24
14:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1184/20 2021-03-31
12:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Stańska Aneta
I C 392/20 2021-03-15
10:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II Kow 3/21 2021-03-09
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1/21 2021-03-09
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 302/21 2021-03-11
14:40
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 192/20 2021-03-16
09:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Pawlukowska Iwona,Sokólski Mirosław
II Ko 18/21 2021-03-24
12:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kow 93/21 2021-03-09
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław inne załatwienie
II Ka 114/21 2021-04-01
10:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II Kz 73/21 2021-03-19
10:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 84/21 2021-03-17
09:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 1177/20 2021-03-11
13:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
II Ka 108/21 2021-03-23
13:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 693/20 2021-03-26
10:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Bobryk Anna
II Ko 73/21 2021-03-19
10:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kzw 432/20 2021-03-16
11:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kzw 65/21 2021-03-29
09:45
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 35/21 2021-03-26
14:15
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 13/18 2021-03-22
09:30
10 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 86/21 2021-03-29
10:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 209/21 2021-03-15
08:50
4 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 299/21 2021-03-18
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 263/21 2021-03-10
08:30
zk II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 42/20 2021-03-24
11:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Sokólski Mirosław,Przeworski Michał
I C 908/20 2021-03-31
13:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cabaj Marzena,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 109/21 2021-03-08
12:35
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Gut Ewa,Wasilczyk Kazimiera
I C 609/20 2021-03-08
12:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Aleksiejewicz Ewa
II Ka 99/21 2021-04-01
11:00
4 II Wydział Karny Troć Karol,Mądry Paweł,Półtorak Dariusz
I C 183/20 2021-03-16
13:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 51/21 2021-03-29
08:30
1 II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 111/21 2021-03-29
08:30
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko2 19/21 2021-03-24
11:00
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
V Ca 629/20 2021-03-23
13:00
VII V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia,Hryciuk Jolanta
IV U 129/20 2021-03-10
14:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko 16/21 2021-03-24
11:30
4 II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
II Kzw 42/21 2021-03-08
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 100/21 2021-03-23
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 622/20 2021-03-25
13:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1016/19 2021-03-12
10:45
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Gut Ewa
I C 253/20 2021-03-18
15:20
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Krup Regina,Chomać Alicja,Gut Ewa
II K 776/20 2021-03-24
13:00
4 II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
V Kw 658/20 2021-03-16
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ko 85/21 2021-03-08
12:00
4 II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 18/21 2021-03-26
11:30
1 II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1197/20 2021-03-09
11:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 40/21 2021-03-15
08:30
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka
I C 47/20 2021-03-12
14:30
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 910/19 2021-03-08
12:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 232/20 2021-03-11
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 117/20 2021-03-29
08:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 438/19 2021-03-25
08:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 834/19 2021-03-22
10:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 21/20 2021-03-08
11:00
2 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 87/20 2021-03-29
09:00
2 II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 86/15 2021-03-15
09:00
10 II Wydział Karny Troć Karol
II K 22/18 2021-03-17
11:15
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 537/20 2021-03-11
12:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
II K 78/20 2021-03-09
09:30
2 II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1015/17 2021-03-15
08:45
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 400/19 2021-03-16
13:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 298/20 2021-03-09
14:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 374/20 2021-03-18
10:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Krup Regina,Chomać Alicja,Gut Ewa
II K 23/20 2021-03-15
14:00
1 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 344/20 2021-03-08
09:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Półtorak Dariusz
IV U 949/19 2021-03-15
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 12/19 2021-03-26
09:00
10 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 57/20 2021-03-24
09:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1108/17 2021-03-22
14:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 344/20 2021-03-08
09:00
4 II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Półtorak Dariusz
IV U 260/19 2021-03-08
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 127/20 2021-03-09
12:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Uziębło Wanda odwołano termin
II K 60/20 2021-03-10
10:20
2 II Wydział Karny Tomasiewicz-Celińska Agnieszka
I C 1430/19 2021-03-25
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1178/19 2021-03-08
08:30
- I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II K 79/20 2021-03-24
11:00
2 II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 205/20 2021-03-29
13:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 15/20 2021-03-12
12:30
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 471/20 2021-03-09
14:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Uziębło Wanda
II Kzw 59/20 2021-03-29
11:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 100/20 2021-03-12
11:30
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 765/20 2021-03-29
12:45
XI I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 708/19 2021-03-10
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 115/20 2021-03-10
12:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Chomiuk Małgorzata,Kirsch Andrzej,Kraśnik - Mazurek Joanna,Furmanek-Śnitko Joanna
II K 64/20 2021-03-17
09:00
2 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1161/19 2021-03-12
13:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Cegiełka Kazimiera,Krup Regina,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Gut Ewa
I C 1015/19 2021-03-11
14:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Bobryk Anna,Romaniuk Danuta
IV U 1064/19 2021-03-09
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1295/20 2021-03-23
11:05
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Skolimowska Janina
II K 46/20 2021-03-10
09:30
2 II Wydział Karny Tomasiewicz-Celińska Agnieszka
II Ka 640/20 2021-03-09
09:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II K 67/20 2021-03-10
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 385/20 2021-03-22
12:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 406/20 2021-03-22
15:20
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1047/19 2021-03-29
11:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 206/20 2021-03-25
13:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Łoniewska Kinga,Uziębło Wanda,Chomać Alicja,Skolimowska Janina,Aleksiejewicz Ewa
IV U 405/20 2021-03-09
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 172/20 2021-03-08
13:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata,Romaniuk Danuta,Aleksiejewicz Ewa
II K 640/20 2021-03-09
09:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II K 82/19 2021-03-15
09:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 711/20 2021-03-16
13:45
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 27/20 2021-03-09
09:00
1 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 409/20 2021-03-16
14:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka odwołano termin
II K 13/14 2021-03-30
09:30
VI II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1176/19 2021-03-16
10:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 26/20 2021-03-19
09:00
2 II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 67/18 2021-03-23
10:00
2 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 773/20 2021-03-16
08:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kzw 399/20 2021-03-16
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 530/20 2021-03-12
13:30
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 116/20 2021-03-09
10:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 73/19 2021-03-29
09:00
10 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
do góry