Sąd Okręgowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

924
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
V Kw 536/22 2023-03-07
10:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
IV U 1022/21 2023-03-06
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 1712/22 2023-02-14
10:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 21/23 2023-03-08
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 37/23 2023-03-07
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 59/23 2023-02-13
13:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1601/22 2023-02-10
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław odwołano termin
V Kw 703/19 2023-02-21
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 1467/22 2023-02-14
13:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kz 48/23 2023-03-01
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 886/22 2023-02-09
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1649/22 2023-03-06
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 68/23 2023-02-15
10:10
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 836/21 2023-02-28
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 936/22 2023-03-10
10:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
II Kp 108/23 2023-02-23
12:50
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kzw 464/22 2023-02-13
12:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1704/22 2023-02-23
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
V Kw 661/22 2023-02-28
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
IV U 416/22 2023-02-13
12:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1090/21 2023-02-13
10:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 443/22 2023-02-10
08:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kzw 28/23 2023-02-23
12:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 18/17 2023-02-24
12:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 890/22 2023-02-15
14:15
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 38/23 2023-03-06
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Kw 897/22 2023-03-06
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
V Kw 567/22 2023-02-21
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 395/20 2023-02-16
15:00
- I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV Pa 33/22 2023-03-02
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 648/22 2023-02-10
14:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 1090/21 2023-02-27
09:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 723/22 2023-02-10
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 91/22 2023-02-13
09:00
III II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1244/21 2023-02-15
10:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kow 82/23 2023-02-14
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1378/22 2023-02-24
14:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 23/23 2023-02-13
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 871/22 2023-03-02
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1877/22 2023-02-28
14:45
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 910/22 2023-03-09
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 817/18 2023-03-08
09:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
I C 1327/21 2023-02-17
14:00
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 1666/22 2023-02-23
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 33/23 2023-03-07
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV Ua 15/22 2023-02-21
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 715/22 2023-03-07
12:15
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 82/20 2023-02-20
10:00
10 SR II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 61/22 2023-02-10
12:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 203/22 2023-02-22
08:40
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 30/22 2023-02-24
09:00
badanie II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 17/23 2023-03-10
12:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
II Ka 931/22 2023-03-02
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 825/21 2023-02-17
08:15
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1496/22 2023-03-02
13:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 80/22 2023-03-02
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Ka 896/22 2023-02-28
11:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 947/22 2023-02-16
12:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 306/21 2023-03-06
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kzw 40/23 2023-02-27
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 538/22 2023-02-14
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 1610/17 2023-02-15
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1341/21 2023-02-17
11:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 892/22 2023-02-16
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 90/23 2023-02-13
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1036/21 2023-02-16
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 338/22 2023-02-23
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Kow 30/23 2023-02-14
12:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1015/22 2023-02-27
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 880/22 2023-02-28
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Mądry Paweł,Troć Karol
II Ko 17/23 2023-02-15
11:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 39/23 2023-02-15
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 950/22 2023-02-28
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kow 29/23 2023-02-14
13:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV Pa 36/22 2023-03-02
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 903/22 2023-03-10
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
IV U 2/23 2023-02-10
11:10
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1330/22 2023-02-21
08:20
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV U 545/22 2023-03-10
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 939/22 2023-03-09
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 19/23 2023-02-09
14:40
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 85/22 2023-03-07
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 26/22 2023-02-14
12:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 873/22 2023-03-06
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 338/22 2023-02-23
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II K 362/22 2023-02-22
12:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
V Kw 681/22 2023-02-09
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
IV U 663/22 2023-02-16
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 77/23 2023-03-03
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka
II K 827/22 2023-02-22
10:45
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 950/22 2023-02-27
11:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 65/23 2023-02-22
10:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 60/22 2023-02-27
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Ca 431/22 2023-03-02
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
I C 1580/22 2023-03-07
08:50
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1468/22 2023-02-28
10:40
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Kw 80/22 2023-03-02
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 1584/22 2023-02-09
12:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1427/22 2023-02-17
14:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 95/21 2023-02-13
13:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1138/22 2023-03-02
15:25
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 13/18 2023-02-17
10:00
III II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 657/21 2023-02-28
09:00
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 909/22 2023-03-10
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
IV U 33/23 2023-03-08
12:10
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 417/21 2023-02-15
14:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 591/22 2023-03-07
13:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 51/23 2023-03-06
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV Pa 38/22 2023-02-21
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kp 91/23 2023-02-22
14:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1482/21 2023-02-21
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 839/20 2023-03-09
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 948/21 2023-03-10
09:50
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 375/22 2023-02-15
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 895/22 2023-02-09
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 47/23 2023-02-14
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kow 83/23 2023-02-14
10:40
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1036/22 2023-02-24
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 119/22 2023-03-06
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kp 9/23 2023-02-09
12:00
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 229/22 2023-03-07
11:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
IV U 729/20 2023-02-14
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1038/21 2023-02-27
10:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 870/22 2023-02-14
12:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Kw 560/22 2023-02-20
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II K 350/22 2023-02-15
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 100/22 2023-03-01
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 709/21 2023-02-09
11:30
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta zmieniono termin
II Ka 34/23 2023-03-03
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
I C 1888/21 2023-02-13
11:00
140 I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna wysłuchanie
II Ka 921/22 2023-03-09
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 883/22 2023-02-16
13:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 40/23 2023-02-28
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Mądry Paweł,Troć Karol
II Kow 1630/22 2023-02-15
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 657/22 2023-02-09
11:50
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna zmieniono termin
I C 1447/22 2023-03-07
11:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ka 805/22 2023-03-02
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 163/22 2023-02-27
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 498/19 2023-02-09
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka zmieniono termin
I C 1734/22 2023-02-24
09:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 925/22 2023-02-22
09:45
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 1774/21 2023-03-02
10:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 828/22 2023-02-21
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 41/23 2023-02-09
14:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 375/22 2023-02-10
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 48/23 2023-03-01
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 36/23 2023-02-28
14:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 516/22 2023-03-02
10:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 872/22 2023-02-28
13:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1515/20 2023-02-28
12:45
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 603/22 2023-02-10
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1239/20 2023-02-23
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 886/22 2023-02-09
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 1571/22 2023-02-13
12:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 82/23 2023-02-22
11:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 882/22 2023-02-16
12:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 1005/21 2023-02-15
11:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
V Ca 817/22 2023-03-07
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II K 16/23 2023-03-06
13:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 930/22 2023-03-02
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 899/22 2023-02-14
13:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 513/22 2023-02-09
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Ka 918/22 2023-03-03
09:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
II Kp 75/23 2023-02-15
11:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 599/22 2023-02-21
10:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1350/22 2023-02-17
13:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 895/22 2023-03-09
12:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 657/22 2023-02-28
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 851/22 2023-02-14
12:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 27/23 2023-03-07
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 72/22 2023-02-10
10:00
- II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Ca 634/22 2023-02-20
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 842/22 2023-02-10
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1160/22 2023-03-07
13:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1709/22 2023-02-21
12:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kow 1672/22 2023-02-13
13:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 162/22 2023-02-22
10:20
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 869/22 2023-02-28
10:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kzw 18/23 2023-02-23
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 902/20 2023-02-21
08:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1717/21 2023-02-14
14:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1046/22 2023-02-16
14:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 145/21 2023-03-03
14:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 73/23 2023-02-15
12:10
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kz 37/23 2023-03-07
10:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 72/23 2023-02-22
11:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 385/22 2023-02-13
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kp 102/23 2023-02-09
08:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Kw 739/22 2023-02-21
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Kow 1197/22 2023-02-10
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław odwołano termin
I C 219/21 2023-02-21
09:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 661/22 2023-02-14
11:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 421/22 2023-02-16
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 1119/22 2023-03-02
08:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1364/22 2023-02-27
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1073/21 2023-03-02
11:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 485/21 2023-03-09
13:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 63/23 2023-02-22
10:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 866/22 2023-02-22
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 1587/21 2023-03-02
14:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 385/21 2023-03-07
08:50
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 888/22 2023-02-16
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1352/22 2023-02-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1744/21 2023-02-21
13:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 85/23 2023-02-14
11:55
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 836/22 2023-02-16
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 779/21 2023-03-02
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 11/23 2023-03-09
12:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kzw 44/23 2023-02-27
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1298/22 2023-02-24
13:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 423/22 2023-02-10
14:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 900/22 2023-02-10
09:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 914/22 2023-02-13
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 972/22 2023-03-09
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kow 37/23 2023-02-14
11:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1593/22 2023-03-07
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 54/23 2023-03-10
13:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
I C 764/22 2023-02-21
12:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 586/22 2023-02-15
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 927/22 2023-02-21
11:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 862/22 2023-02-16
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1702/22 2023-02-21
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 881/22 2023-02-16
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 642/22 2023-02-13
11:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 362/22 2023-02-13
14:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 207/21 2023-02-09
13:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 543/22 2023-03-08
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 928/22 2023-03-02
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 96/23 2023-02-23
12:00
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 528/22 2023-03-07
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 83/22 2023-02-27
10:00
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Ca 1077/21 2023-02-21
14:15
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
IV U 558/22 2023-02-27
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I Ns 196/22 2023-02-22
12:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kz 368/22 2023-02-22
10:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 52/20 2023-02-09
14:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kp 58/23 2023-02-15
09:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I Ns 238/22 2023-02-22
11:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV P 6/22 2023-02-22
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV P 3/22 2023-03-01
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 902/22 2023-02-21
09:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kz 39/23 2023-02-15
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 24/23 2023-02-15
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Pen 4/23 2023-02-14
11:40
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 934/22 2023-03-06
13:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 149/22 2023-02-28
08:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kp 98/23 2023-02-23
12:40
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kp 3/23 2023-02-09
09:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 439/22 2023-02-27
10:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kp 78/23 2023-02-15
13:20
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 118/23 2023-02-16
09:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 242/22 2023-02-20
13:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1281/22 2023-03-07
09:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 929/22 2023-02-24
11:15
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Kw 311/22 2023-02-16
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
IV U 775/21 2023-02-20
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 641/22 2023-03-07
10:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 1135/21 2023-02-09
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
IV U 1046/21 2023-02-09
13:40
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 673/22 2023-02-16
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1764/22 2023-02-28
11:15
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kzw 21/23 2023-02-21
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 905/22 2023-03-06
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 939/22 2023-03-09
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 883/22 2023-02-16
13:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 865/22 2023-03-06
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 625/22 2023-03-10
11:20
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 67/23 2023-02-22
10:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 855/22 2023-02-10
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 800/22 2023-02-22
10:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka odwołano
V Ca 277/22 2023-03-09
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1262/21 2023-02-14
15:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Kw 610/21 2023-02-20
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I Ns 207/22 2023-02-22
12:10
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 583/22 2023-03-06
12:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 867/22 2023-02-28
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 661/22 2023-02-14
11:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 936/22 2023-03-10
10:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
II K 895/22 2023-02-09
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1356/21 2023-02-09
11:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1680/21 2023-03-07
09:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 458/22 2023-03-07
10:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 862/22 2023-02-16
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 544/22 2023-02-28
12:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 100/23 2023-02-09
11:45
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kz 421/22 2023-02-16
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 615/22 2023-02-14
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
V Kw 986/21 2023-03-09
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II K 68/18 2023-02-17
14:10
III II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 344/22 2023-03-06
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 802/22 2023-02-16
09:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 63/22 2023-02-14
14:00
II II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 4/23 2023-02-28
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kop 19/08 2023-02-09
13:00
- II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 50/23 2023-03-10
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
I C 328/22 2023-03-07
14:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1276/20 2023-02-16
14:45
- I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 484/21 2023-02-28
15:20
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1270/20 2023-02-14
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1779/22 2023-03-02
14:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 92/23 2023-03-03
12:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
II Kow 148/23 2023-02-14
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kow 13/23 2023-02-14
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kp 85/23 2023-02-22
13:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kzw 11/23 2023-03-02
09:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1801/21 2023-03-09
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 684/21 2023-02-24
15:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 470/22 2023-02-27
13:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 54/21 2023-03-08
13:45
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 869/22 2023-02-28
10:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 9/20 2023-03-03
08:30
II II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kz 6/23 2023-03-07
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 49/23 2023-02-23
10:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 672/22 2023-02-28
09:50
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 115/22 2023-02-28
14:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 20/23 2023-02-23
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kzw 24/23 2023-02-13
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 76/23 2023-02-15
10:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 870/22 2023-02-28
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kp 119/23 2023-02-10
09:30
- II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 799/22 2023-03-09
13:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I Ns 118/22 2023-02-22
13:20
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 879/22 2023-02-28
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 1/23 2023-02-15
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 54/23 2023-03-10
13:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
II K 900/22 2023-02-10
09:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 66/23 2023-02-15
09:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1569/22 2023-03-07
15:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 61/23 2023-02-15
09:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Kw 519/22 2023-02-16
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II K 57/20 2023-02-27
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 904/22 2023-02-13
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 40/23 2023-02-09
13:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1576/22 2023-03-06
14:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kp 60/23 2023-02-22
10:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1116/22 2023-03-07
11:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1579/22 2023-02-27
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 891/22 2023-03-08
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1147/21 2023-02-13
09:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 924/22 2023-03-08
10:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 26/23 2023-02-13
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 12/23 2023-03-06
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 816/22 2023-02-10
13:30
II II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 873/22 2023-03-06
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 554/22 2023-02-28
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1325/21 2023-02-28
09:45
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kow 1683/22 2023-02-14
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 670/22 2023-02-28
12:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1265/22 2023-03-06
12:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I Ns 138/22 2023-02-22
09:40
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 114/23 2023-02-23
13:10
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 29/23 2023-03-07
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 35/23 2023-03-06
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 889/22 2023-02-10
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 523/22 2023-02-14
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 344/22 2023-02-23
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 1455/22 2023-03-06
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ko2 17/23 2023-02-15
11:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 37/23 2023-03-07
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 884/22 2023-02-14
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Kw 70/22 2023-03-02
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
I C 987/20 2023-02-14
11:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 1655/22 2023-02-10
08:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław odwołano termin
I C 160/22 2023-02-24
10:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kp 42/23 2023-02-09
14:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 857/22 2023-02-16
12:00
II II Wydział Karny Troć Karol
IV U 729/22 2023-02-10
10:20
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 397/22 2023-02-14
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kp 39/23 2023-02-09
13:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 50/23 2023-03-10
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
II Kow 1673/22 2023-02-21
12:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1228/21 2023-03-09
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 362/22 2023-02-22
12:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kow 10/23 2023-02-23
13:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 840/21 2023-02-28
14:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 816/22 2023-02-10
13:30
II II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 193/22 2023-03-09
11:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 152/22 2023-02-28
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 21/23 2023-03-08
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 67/22 2023-02-22
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1845/21 2023-03-09
10:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ko 44/23 2023-02-15
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 918/22 2023-03-03
09:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
IV U 54/21 2023-03-06
12:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 864/22 2023-02-10
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 871/22 2023-03-02
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 2/22 2023-02-20
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 26/23 2023-02-09
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 603/22 2023-02-10
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 767/22 2023-02-09
09:30
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta zmieniono termin
II Kzw 450/22 2023-02-27
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 538/22 2023-02-14
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 843/21 2023-03-06
09:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ko 97/22 2023-03-06
12:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1401/22 2023-03-03
13:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1706/22 2023-03-09
09:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Kw 615/22 2023-02-14
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
IV Pa 25/22 2023-02-09
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kz 46/23 2023-03-07
08:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 59/23 2023-02-22
09:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1781/22 2023-03-03
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 429/22 2023-02-23
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 70/23 2023-02-15
10:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 922/22 2023-03-09
11:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 23/23 2023-02-13
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 131/22 2023-03-02
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk Makuła Anita
V Ca 610/21 2023-02-20
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kzw 463/22 2023-02-13
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 38/23 2023-02-14
11:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 905/22 2023-03-06
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 817/21 2023-03-06
15:20
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 560/22 2023-02-20
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kzw 41/23 2023-02-27
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kop 21/22 2023-03-02
11:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 77/22 2023-02-28
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 44/23 2023-03-06
11:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 95/23 2023-02-22
14:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1641/21 2023-02-15
13:00
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 803/21 2023-03-07
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 136/21 2023-02-15
14:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kow 88/23 2023-03-02
09:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1209/21 2023-02-09
11:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 937/22 2023-02-13
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 368/22 2023-02-22
10:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 355/20 2023-03-06
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1201/22 2023-03-03
11:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 555/22 2023-03-02
11:20
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 633/18 2023-03-07
12:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 48/21 2023-02-09
11:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 5/23 2023-02-09
10:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 192/22 2023-03-07
10:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 909/22 2023-03-10
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
II K 861/22 2023-02-16
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I Ns 73/22 2023-02-22
10:40
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kow 101/23 2023-02-15
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 54/23 2023-02-15
08:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1989/22 2023-03-08
11:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 897/22 2023-03-06
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
V Kw 277/22 2023-03-09
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 787/22 2023-02-17
09:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 761/22 2023-02-22
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Mądry Paweł
V Kw 822/22 2023-03-07
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
V Ca 696/22 2023-02-14
13:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kp 36/23 2023-02-09
13:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 919/22 2023-02-13
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 891/22 2023-03-08
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko2 97/22 2023-03-06
12:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 51/23 2023-02-22
08:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 326/22 2023-02-13
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 102/23 2023-03-03
12:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
II Kp 62/23 2023-02-15
10:10
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 515/22 2023-03-02
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
V Ca 504/22 2023-02-16
10:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Ka 899/22 2023-02-14
13:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1231/21 2023-02-09
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1319/22 2023-03-07
10:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ka 823/22 2023-02-14
11:45
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 599/22 2023-02-14
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 450/22 2023-02-09
15:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna zmieniono termin
II Kzw 20/23 2023-02-23
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1042/22 2023-02-27
11:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kp 93/23 2023-02-16
08:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 186/21 2023-02-20
09:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 86/23 2023-02-23
08:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 853/22 2023-02-21
14:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Ca 752/22 2023-02-21
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 31/23 2023-03-06
10:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 938/22 2023-03-09
13:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 727/22 2023-03-02
12:20
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 319/22 2023-03-09
12:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kzw 42/23 2023-02-27
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 575/22 2023-02-15
12:00
- I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II K 33/23 2023-03-07
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 436/22 2023-02-09
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II K 36/17 2023-03-09
13:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 934/22 2023-03-06
13:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 29/23 2023-03-07
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 17/23 2023-03-01
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko2 67/22 2023-02-22
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 957/22 2023-02-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 291/22 2023-02-23
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Ka 880/22 2023-02-28
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Mądry Paweł,Troć Karol
II K 14/20 2023-03-06
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 683/22 2023-03-07
12:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 8/23 2023-03-03
10:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
II K 828/22 2023-02-21
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 938/22 2023-03-09
13:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 782/22 2023-03-02
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 14/23 2023-02-21
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 671/22 2023-02-15
12:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 829/22 2023-02-28
12:00
II II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 852/22 2023-03-07
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1766/21 2023-02-24
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1149/22 2023-02-15
13:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 682/20 2023-02-16
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 355/22 2023-02-09
12:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ko 20/22 2023-03-06
13:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 882/22 2023-03-02
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1352/21 2023-03-06
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 35/19 2023-02-23
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 426/22 2023-02-24
11:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 34/23 2023-03-03
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
I C 498/20 2023-03-08
12:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 595/21 2023-02-27
13:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 685/22 2023-03-10
10:20
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1336/22 2023-02-24
12:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 890/22 2023-02-16
08:30
II II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 567/22 2023-02-21
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 1628/22 2023-03-08
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Ka 924/22 2023-03-08
10:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1751/21 2023-02-23
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 8/23 2023-03-03
10:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
I C 1716/21 2023-02-28
14:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1550/20 2023-02-09
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 915/22 2023-02-13
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 926/22 2023-02-21
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 36/23 2023-03-08
12:15
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1417/22 2023-03-03
10:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kow 1692/22 2023-02-23
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
V Ca 664/22 2023-02-28
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 12/23 2023-03-06
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1063/19 2023-02-09
09:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 26/23 2023-02-14
12:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 765/19 2023-02-24
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 432/22 2023-03-03
09:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 92/23 2023-03-03
12:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
II K 870/22 2023-02-14
12:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 823/22 2023-02-17
13:00
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1140/22 2023-02-21
11:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 972/21 2023-02-20
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kp 69/23 2023-02-22
11:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 72/23 2023-02-21
13:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 843/22 2023-02-16
13:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 487/22 2023-02-23
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Ka 827/22 2023-02-22
10:45
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Kw 652/22 2023-03-07
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
V Ca 663/22 2023-02-14
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II K 823/22 2023-02-14
11:45
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 146/21 2023-02-20
12:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 404/21 2023-02-13
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
I C 976/22 2023-02-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko 442/22 2023-02-28
14:15
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 812/21 2023-02-09
10:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 867/22 2023-02-28
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 892/22 2023-02-16
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 117/23 2023-02-16
09:10
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1238/18 2023-02-24
09:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1802/21 2023-02-15
12:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 1515/21 2023-02-09
10:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 494/21 2023-02-09
11:15
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 562/22 2023-02-09
14:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna zmieniono termin
II K 852/22 2023-03-07
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 407/21 2023-02-21
14:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 23/22 2023-02-09
15:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I Ns 78/22 2023-02-22
11:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 391/22 2023-02-16
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 395/22 2023-03-06
14:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 510/22 2023-02-13
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 22/18 2023-02-21
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 452/22 2023-03-02
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 29/20 2023-03-02
13:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kp 1217/22 2023-03-09
08:30
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I Ns 221/22 2023-02-22
12:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 279/21 2023-03-03
13:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kzw 25/23 2023-02-13
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1900/21 2023-02-09
10:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna zmieniono termin
I C 418/22 2023-03-02
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 95/23 2023-02-16
08:50
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1177/22 2023-02-28
11:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 4/23 2023-02-28
11:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
II Kzw 465/22 2023-02-21
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 4/23 2023-02-28
11:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
II Kop 13/22 2023-02-15
10:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 947/21 2023-03-08
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 931/22 2023-03-02
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 14/23 2023-02-21
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1077/22 2023-02-28
10:45
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 836/22 2023-02-16
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Ca 986/21 2023-03-09
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
V Kw 664/22 2023-02-28
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1365/22 2023-02-28
12:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 179/22 2023-02-16
15:20
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kzw 7/23 2023-02-13
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 79/23 2023-02-21
11:30
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1235/22 2023-02-17
10:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 882/22 2023-02-16
12:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 74/23 2023-02-22
11:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kop 13/20 2023-02-09
09:30
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1084/22 2023-02-24
11:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1057/22 2023-03-09
13:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 70/22 2023-03-02
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
IV U 19/23 2023-02-27
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Ca 703/19 2023-02-21
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
IV U 1067/21 2023-02-13
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 863/22 2023-03-02
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 842/22 2023-02-10
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 847/18 2023-03-08
12:00
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 554/22 2023-03-06
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1610/22 2023-02-28
13:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 802/22 2023-02-16
09:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 868/21 2023-03-03
09:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 99/23 2023-02-09
11:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Kw 431/22 2023-03-02
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
I C 1135/22 2023-02-27
14:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
IV U 585/22 2023-02-28
13:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 896/22 2023-02-28
11:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 37/23 2023-03-07
10:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 50/22 2023-02-24
09:30
III II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 863/22 2023-03-02
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 802/20 2023-03-06
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 910/22 2023-03-09
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 937/22 2023-02-13
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 519/22 2023-02-16
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 171/21 2023-02-21
15:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 56/23 2023-02-15
08:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 436/22 2023-02-10
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 17/23 2023-03-10
12:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
I C 364/20 2023-03-06
11:45
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ko 6/23 2023-03-07
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1023/18 2023-03-08
10:30
VIII I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
IV U 638/22 2023-02-15
08:50
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 150/22 2023-02-22
10:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Kw 504/22 2023-02-16
10:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Kow 54/23 2023-02-23
10:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 405/22 2023-02-21
08:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 724/21 2023-02-27
10:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 101/23 2023-02-09
12:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Ca 822/22 2023-03-07
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ka 7/23 2023-02-09
11:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1261/21 2023-03-08
09:45
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV U 563/22 2023-03-06
10:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 1135/21 2023-02-09
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Ko2 20/22 2023-03-06
13:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1186/22 2023-03-02
10:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 885/22 2023-02-14
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1434/22 2023-02-24
09:45
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 761/22 2023-02-22
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II K 904/22 2023-02-13
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1530/22 2023-02-23
13:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 375/22 2023-02-10
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 858/18 2023-02-14
10:00
IX I Wydział Cywilny Furmanek-Śnitko Joanna
II Ka 26/23 2023-02-09
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 525/21 2023-02-14
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 843/22 2023-02-16
13:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1682/22 2023-02-20
10:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 51/23 2023-03-06
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 52/23 2023-03-08
11:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 7/23 2023-02-09
11:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 930/22 2023-03-02
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko2 135/22 2023-03-03
11:45
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kowalska Agata,Troć Karol
IV U 23/23 2023-02-15
09:50
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Kw 303/22 2023-02-14
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kow 23/23 2023-02-23
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kzw 32/23 2023-02-23
12:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 805/22 2023-03-02
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 532/21 2023-03-06
11:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 922/22 2023-03-09
11:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1747/22 2023-02-21
13:15
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1178/22 2023-02-28
12:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1627/22 2023-03-02
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 502/22 2023-03-02
09:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 899/22 2023-02-20
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 872/22 2023-02-28
13:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 573/22 2023-03-08
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 589/22 2023-03-02
09:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 402/20 2023-03-02
15:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1483/18 2023-03-08
11:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
V Cz 270/22 2023-02-14
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 606/21 2023-02-10
15:20
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV Ua 39/21 2023-02-13
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 926/22 2023-02-21
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I Ns 186/22 2023-02-22
09:20
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 800/22 2023-02-22
10:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka odwołano
II K 82/22 2023-02-23
08:45
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kzw 27/23 2023-02-23
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 29/23 2023-03-08
11:10
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 784/22 2023-02-10
09:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kz 44/23 2023-02-15
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1630/22 2023-03-08
11:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 1727/22 2023-03-08
09:20
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 619/22 2023-02-09
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 681/22 2023-02-09
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ka 851/22 2023-02-14
12:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 30/23 2023-02-20
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 59/23 2023-02-28
14:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata,Hryciuk Jolanta,Przeworski Michał
I C 1769/21 2023-02-27
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 55/23 2023-02-22
09:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kz 442/22 2023-02-28
14:15
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 1235/16 2023-03-06
12:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Kw 291/22 2023-02-23
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Kp 84/23 2023-02-22
13:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 82/19 2023-02-21
12:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 90/22 2023-03-08
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Ca 487/22 2023-02-23
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
I C 1303/20 2023-03-09
15:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 881/22 2023-02-16
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 102/23 2023-03-03
12:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
I C 1542/22 2023-02-10
14:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 644/19 2023-03-07
14:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1676/22 2023-02-14
13:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 658/22 2023-02-16
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 44/23 2023-02-21
11:00
- II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 418/22 2023-03-08
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 77/23 2023-02-15
13:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 911/22 2023-03-07
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
V Kw 950/22 2023-02-28
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 183/22 2023-02-28
12:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 1649/22 2023-02-27
12:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1109/22 2023-02-21
12:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 607/22 2023-03-08
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Kw 570/22 2023-02-23
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Kp 81/23 2023-02-22
12:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
V Kw 634/22 2023-02-20
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kp 120/23 2023-02-09
12:30
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 914/22 2023-02-13
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 878/22 2023-02-10
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 829/22 2023-02-28
12:00
II II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 44/23 2023-03-06
11:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Ca 652/22 2023-03-07
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I Ns 20/23 2023-02-22
09:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Ca 835/22 2023-03-06
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I Ns 151/22 2023-02-22
11:15
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1292/20 2023-02-24
15:20
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1056/22 2023-02-13
14:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1015/21 2023-02-15
15:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ka 887/22 2023-02-14
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1176/22 2023-03-08
10:40
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 289/22 2023-02-10
09:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 436/22 2023-02-10
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1604/22 2023-02-22
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 594/22 2023-03-01
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1529/22 2023-03-08
13:15
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 857/22 2023-02-16
12:00
II II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 16/23 2023-03-06
13:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Ca 1109/21 2023-02-13
09:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
V Ca 739/22 2023-02-21
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Kp 80/23 2023-02-15
13:40
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 87/22 2023-03-02
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 919/22 2023-02-13
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 22/23 2023-02-22
11:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
IV U 56/22 2023-03-06
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 811/22 2023-02-24
10:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Kw 515/22 2023-03-02
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
I C 1236/21 2023-02-27
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ko2 131/22 2023-03-02
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk Makuła Anita
II Kzw 22/23 2023-02-13
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1401/20 2023-02-15
08:20
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
IV U 424/22 2023-02-13
13:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kp 53/23 2023-02-22
09:10
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 15/23 2023-03-08
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 4/21 2023-03-09
09:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 27/23 2023-03-07
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 95/22 2023-02-10
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 64/23 2023-02-15
10:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1063/22 2023-03-06
12:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 152/22 2023-02-28
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 890/22 2023-02-16
08:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 1701/22 2023-03-08
10:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kp 12/23 2023-02-09
10:00
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1452/21 2023-03-07
13:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kow 19/23 2023-02-23
09:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 921/22 2023-03-09
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 194/22 2023-02-10
12:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 32/23 2023-02-09
12:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Kw 1109/21 2023-02-13
09:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
V Ca 344/22 2023-02-23
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Kp 1236/22 2023-02-09
08:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 100/23 2023-02-15
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Co 83/19 2023-02-21
08:30
V I Wydział Cywilny Hryciuk Jolanta
II Ka 52/23 2023-03-08
11:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 911/22 2023-03-07
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1393/21 2023-03-02
13:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 615/21 2023-02-27
15:00
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 71/23 2023-02-15
11:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 838/22 2023-03-03
14:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1463/22 2023-02-14
11:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 889/22 2023-02-10
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 1001/19 2023-03-01
11:15
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 223/22 2023-02-22
14:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kzw 39/23 2023-02-27
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 855/22 2023-02-10
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 55/19 2023-02-20
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 924/22 2023-02-16
10:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 661/22 2023-02-28
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
V Kw 436/22 2023-02-09
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Kp 97/23 2023-02-23
12:20
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I Ns 141/22 2023-02-22
13:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 991/22 2023-03-03
14:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 961/22 2023-02-16
13:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 637/22 2023-03-07
11:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ka 885/22 2023-02-14
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 100/21 2023-02-15
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ka 903/22 2023-03-10
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł zmieniono termin rozprawy
I C 332/22 2023-02-15
11:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 63/22 2023-02-14
14:00
II II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 67/23 2023-02-14
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 732/22 2023-03-06
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 663/22 2023-02-14
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II K 38/23 2023-03-06
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V RNsm 270/22 2023-02-14
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I Ns 189/22 2023-02-22
13:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1803/21 2023-03-06
09:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV U 935/21 2023-02-09
13:50
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 611/12 2023-02-24
14:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 570/22 2023-02-23
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Kow 17/23 2023-02-23
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
V Kw 599/22 2023-02-14
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II Ka 732/22 2023-03-06
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 951/21 2023-02-20
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 1706/22 2023-02-14
13:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek odwołano termin
I C 840/22 2023-02-15
11:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 643/22 2023-02-28
10:00
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 350/22 2023-02-15
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 374/22 2023-02-17
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 15/23 2023-03-08
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 888/22 2023-02-16
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1737/21 2023-02-17
00:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 865/22 2023-03-06
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 1077/21 2023-02-21
14:15
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1893/21 2023-02-27
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 31/23 2023-03-06
10:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 61/23 2023-02-13
10:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1696/22 2023-02-14
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 864/22 2023-02-10
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 66/22 2023-03-09
12:30
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Ca 536/22 2023-03-07
10:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
V Kw 404/21 2023-02-13
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Ka 35/23 2023-03-06
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 817/22 2023-03-07
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
V Ca 554/22 2023-02-28
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1287/21 2023-02-16
15:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1078/19 2023-02-16
13:40
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 303/22 2023-02-14
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kz 422/22 2023-02-16
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 30/22 2023-02-24
09:00
badanie II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 66/21 2023-03-10
09:45
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Kw 513/22 2023-02-09
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
IV U 62/22 2023-02-14
12:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 839/19 2023-02-16
13:50
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kp 94/23 2023-02-23
08:30
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1206/22 2023-02-21
13:40
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1317/22 2023-03-09
11:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Kw 696/22 2023-02-14
13:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II K 928/22 2023-03-02
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1519/22 2023-03-07
10:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 30/23 2023-02-09
14:20
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1475/21 2023-02-09
14:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 775/22 2023-02-21
11:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1426/21 2023-03-03
14:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 573/22 2023-03-08
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 243/22 2023-02-20
08:50
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 927/22 2023-02-21
11:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
V Ca 59/23 2023-02-28
14:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata,Hryciuk Jolanta,Przeworski Michał
II K 879/22 2023-02-28
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 40/23 2023-02-28
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Mądry Paweł,Troć Karol
I C 978/22 2023-02-28
09:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 606/22 2023-03-07
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 838/22 2023-03-03
14:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kp 21/23 2023-02-09
11:00
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 11/23 2023-03-09
12:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 6/23 2023-02-23
13:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1553/21 2023-02-09
10:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 451/20 2023-02-13
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 787/22 2023-02-27
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 506/22 2023-03-06
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1780/21 2023-02-28
08:30
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 866/22 2023-02-22
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 93/20 2023-02-24
14:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 925/22 2023-02-22
09:45
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
I C 1016/21 2023-02-15
13:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 640/19 2023-02-09
11:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 95/23 2023-02-22
14:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 52/23 2023-02-22
08:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 492/22 2023-02-16
14:00
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kp 37/23 2023-02-09
13:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 985/22 2023-03-07
13:15
VII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 878/22 2023-02-10
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1420/22 2023-02-17
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Kw 835/22 2023-03-06
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II Kzw 23/23 2023-02-13
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1410/22 2023-02-20
11:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 884/22 2023-02-14
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 336/21 2023-03-06
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Kw 899/22 2023-02-20
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1778/21 2023-02-10
13:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 90/23 2023-02-22
13:50
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia,Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kzw 29/23 2023-02-21
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Kw 870/22 2023-02-28
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 861/22 2023-02-16
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kz 36/23 2023-02-28
14:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 758/22 2023-02-28
10:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 3/23 2023-02-09
08:30
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 652/22 2023-02-14
13:10
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 1605/22 2023-02-24
10:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 88/22 2023-03-10
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 22/23 2023-02-22
11:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz
II Kp 23/23 2023-02-09
12:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 791/21 2023-03-06
12:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 691/21 2023-03-09
12:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1884/21 2023-02-23
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 92/23 2023-03-10
08:30
VI/I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kp 57/23 2023-02-15
09:10
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 413/22 2023-02-13
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1697/22 2023-02-17
10:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1207/21 2023-02-09
08:30
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ko 422/22 2023-02-16
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 98/22 2023-02-27
09:00
I II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ko 46/23 2023-03-07
08:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1714/22 2023-02-14
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 915/22 2023-02-13
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 695/21 2023-02-14
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 902/22 2023-02-21
09:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 77/23 2023-03-03
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka
I C 791/22 2023-02-17
11:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ko 135/22 2023-03-03
11:45
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kowalska Agata,Troć Karol
V Ca 311/22 2023-02-16
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II K 887/22 2023-02-14
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 831/22 2023-03-02
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 5/23 2023-02-09
10:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Kw 695/21 2023-02-14
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
IV U 412/22 2023-02-20
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 375/22 2023-03-06
13:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Kw 752/22 2023-02-21
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 29/22 2023-03-08
09:30
10SR II Wydział Karny Manowiec Marek
do góry