Sąd Okręgowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

965
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
I C 981/20 2021-10-07
13:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1192/19 2021-09-24
15:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 956/21 2021-10-14
09:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta zmieniono termin
IV U 539/20 2021-10-11
10:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 106/19 2021-10-06
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 243/21 2021-10-05
14:45
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 439/21 2021-09-24
10:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 444/21 2021-09-24
10:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 663/21 2021-10-15
14:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
V Kw 400/20 2021-09-28
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 1039/17 2021-09-24
14:35
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
II Ka 471/21 2021-09-24
08:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 415/21 2021-10-20
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 594/19 2021-10-11
09:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz,Kowalska Agata
I C 1039/20 2021-10-05
11:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kp 776/21 2021-10-07
10:20
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kow 1115/21 2021-09-29
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 464/21 2021-09-24
08:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kzw 250/21 2021-09-28
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 573/21 2021-10-08
11:00
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
I Ns 117/21 2021-09-29
14:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Kp 755/21 2021-10-07
08:40
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 704/21 2021-10-06
11:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kozaczuk Jerzy
II Ka 532/21 2021-10-01
10:30
V II Wydział Karny Troć Karol
I C 630/21 2021-10-21
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 568/21 2021-10-18
12:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 52/21 2021-10-07
11:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 365/21 2021-09-29
12:00
- II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II S 9/21 2021-09-24
11:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kowalska Agata
II Ka 370/21 2021-09-28
11:00
VII II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
II K 551/21 2021-10-08
12:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1167/21 2021-09-29
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 480/21 2021-10-20
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kow 976/21 2021-09-29
08:15
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1285/19 2021-10-07
14:00
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 777/20 2021-10-18
14:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ka 461/21 2021-10-07
13:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 834/21 2021-09-27
11:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 449/21 2021-09-24
12:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kzw 302/21 2021-10-04
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 410/20 2021-09-30
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II K 56/21 2021-10-14
09:00
III II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 278/21 2021-10-21
10:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 414/21 2021-10-07
13:40
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kzw 251/21 2021-09-28
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 722/21 2021-09-30
11:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 551/21 2021-10-07
11:45
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II K 644/21 2021-10-19
13:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 522/21 2021-10-01
10:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1230/16 2021-10-12
14:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 957/20 2021-10-14
09:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 482/19 2021-10-20
14:15
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1055/19 2021-09-28
08:30
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I Ns 99/21 2021-10-13
13:10
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kzw 324/21 2021-10-18
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 247/21 2021-10-22
10:00
VII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 561/21 2021-10-15
12:40
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 1338/16 2021-10-19
14:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1464/20 2021-10-21
14:30
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 685/21 2021-10-12
12:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 187/21 2021-10-08
14:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Kzw 286/21 2021-10-04
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 892/21 2021-10-05
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 646/20 2021-10-12
09:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kzw 261/21 2021-09-28
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1148/21 2021-09-29
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 426/20 2021-10-04
10:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 180/21 2021-10-21
09:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1281/20 2021-10-19
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 379/21 2021-10-06
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 913/20 2021-10-08
14:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 978/21 2021-10-04
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 819/21 2021-10-06
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 511/21 2021-10-21
11:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 16/21 2021-09-24
09:30
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 961/20 2021-09-30
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kz 335/21 2021-09-24
14:20
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 771/21 2021-10-06
09:10
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 849/21 2021-09-28
14:10
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 1067/21 2021-09-28
10:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 15/21 2021-09-29
09:00
VII II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 673/21 2021-10-15
09:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kop 19/21 2021-10-20
11:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kow 1058/21 2021-09-30
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 154/21 2021-10-19
10:00
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 485/21 2021-09-24
12:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 9/20 2021-10-11
10:00
10 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kow 568/21 2021-09-28
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1023/21 2021-10-05
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1149/20 2021-10-07
14:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kp 750/21 2021-10-07
08:35
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 737/21 2021-10-11
08:20
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 938/19 2021-10-15
10:00
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II K 581/21 2021-10-12
12:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 539/21 2021-10-12
10:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 646/20 2021-10-12
09:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kow 1174/21 2021-10-18
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ko 33/20 2021-10-06
11:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 740/21 2021-10-12
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 1131/21 2021-10-06
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 735/21 2021-10-05
10:10
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kzw 299/21 2021-10-11
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 766/20 2021-09-27
10:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 161/21 2021-10-14
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 539/21 2021-10-01
08:30
V II Wydział Karny Troć Karol
IV U 656/21 2021-10-12
11:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kzw 285/21 2021-09-27
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 54/21 2021-10-20
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 868/20 2021-09-30
12:10
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 646/21 2021-10-19
11:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 603/21 2021-09-30
14:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 1182/21 2021-10-06
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 25/21 2021-10-19
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 586/21 2021-10-12
11:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 541/21 2021-09-28
12:30
IV II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 571/21 2021-10-08
10:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1137/21 2021-10-06
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 977/21 2021-09-24
13:20
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 651/21 2021-10-22
14:15
VII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 657/21 2021-09-28
09:30
VII II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
I C 1132/19 2021-10-21
08:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 784/21 2021-10-11
14:05
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 62/21 2021-09-24
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 757/21 2021-10-07
08:45
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kow 1078/21 2021-10-05
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 424/21 2021-10-08
12:00
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 47/21 2021-10-13
09:00
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 382/21 2021-10-08
12:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 653/21 2021-10-15
13:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
I C 338/21 2021-10-15
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 767/21 2021-10-07
09:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 567/21 2021-10-18
11:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
V Kw 340/21 2021-10-05
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
I Ns 123/21 2021-09-29
10:00
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta odwołano termin
II Ka 643/21 2021-10-01
13:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 816/21 2021-10-12
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1312/18 2021-09-28
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 1035/21 2021-10-12
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1166/20 2021-10-08
08:40
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 132/21 2021-10-13
09:40
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II K 591/21 2021-10-06
12:00
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 466/21 2021-10-18
11:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 566/21 2021-10-08
11:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 201/21 2021-10-20
09:45
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1239/20 2021-10-06
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 592/21 2021-09-30
12:00
VI II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 219/21 2021-09-28
12:30
VII II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 287/21 2021-10-04
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 121/21 2021-10-13
12:20
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 764/21 2021-10-07
09:10
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kzw 191/21 2021-09-27
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ko2 102/21 2021-09-28
12:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 410/21 2021-10-20
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kow 1044/21 2021-10-07
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 339/20 2021-09-30
08:40
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 519/21 2021-10-12
10:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 581/21 2021-09-28
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 1154/21 2021-10-06
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 879/20 2021-10-15
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 609/21 2021-10-12
13:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kz 382/21 2021-09-29
11:30
- II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 646/21 2021-10-19
11:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 274/21 2021-10-20
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 506/21 2021-10-01
12:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 1126/21 2021-09-29
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 522/21 2021-10-01
10:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 27/21 2021-10-04
09:00
III II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV Pa 19/21 2021-09-30
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
IV Pa 35/21 2021-10-06
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 270/21 2021-09-29
12:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 507/21 2021-10-08
10:00
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
II Pen 117/21 2021-10-06
14:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 437/21 2021-10-14
10:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
IV U 212/20 2021-09-27
13:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1065/20 2021-09-30
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II K 663/21 2021-10-15
14:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II K 28/21 2021-10-22
10:00
10 II Wydział Karny
I C 580/21 2021-10-18
12:15
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kp 770/21 2021-10-06
09:00
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 428/21 2021-10-07
09:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 612/21 2021-10-18
13:40
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 697/20 2021-10-19
11:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I Ns 14/21 2021-10-13
10:00
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kow 1122/21 2021-09-29
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 940/21 2021-10-15
14:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kzw 279/21 2021-09-28
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 445/21 2021-09-24
12:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 402/19 2021-10-01
08:30
VII I Wydział Cywilny Hryciuk Jolanta
I C 529/20 2021-10-12
09:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kow 967/21 2021-10-04
11:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 597/21 2021-09-28
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 1178/21 2021-10-06
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 510/21 2021-09-24
08:30
V II Wydział Karny Troć Karol zmieniono termin rozprawy
IV U 183/20 2021-10-14
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 693/21 2021-10-12
10:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 155/21 2021-10-21
11:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Ka 462/21 2021-10-07
11:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 387/21 2021-10-07
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II K 510/21 2021-09-24
08:30
V II Wydział Karny Troć Karol zmieniono termin rozprawy
II K 649/21 2021-10-19
13:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 578/21 2021-09-28
13:30
IV II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 533/21 2021-10-08
13:00
IV II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz,Troć Karol
I C 1307/20 2021-10-12
14:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 944/21 2021-10-04
13:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1435/20 2021-10-12
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 107/21 2021-09-28
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
I C 447/21 2021-09-29
08:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV Pa 16/21 2021-09-30
14:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
II Ko 110/21 2021-09-29
09:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 653/21 2021-10-15
13:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II Ka 547/21 2021-10-18
08:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
IV Pa 37/21 2021-10-06
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 324/21 2021-10-12
12:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 901/20 2021-09-28
15:15
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 341/21 2021-10-20
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV P 8/20 2021-10-15
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Kw 156/20 2021-10-07
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
IV U 124/20 2021-10-08
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 851/17 2021-09-30
13:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 1069/19 2021-10-11
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 536/21 2021-10-01
11:30
V II Wydział Karny Troć Karol
V Kw 593/20 2021-10-05
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia
I C 675/19 2021-10-08
13:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 22/21 2021-10-19
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 160/21 2021-10-19
08:30
- II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 672/21 2021-09-27
11:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 101/21 2021-09-29
11:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
IV U 207/21 2021-10-08
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ko 114/21 2021-09-28
12:00
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1106/21 2021-10-06
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1206/21 2021-10-12
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 471/21 2021-09-24
08:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 958/21 2021-09-27
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 733/21 2021-10-20
13:45
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 524/21 2021-10-01
11:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1128/21 2021-09-29
12:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 525/21 2021-10-05
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia
IV Pa 38/21 2021-10-06
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 433/20 2021-10-11
14:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 803/20 2021-10-14
10:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 580/21 2021-10-18
09:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 546/21 2021-10-18
08:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1168/21 2021-10-06
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 391/20 2021-10-07
09:45
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 654/20 2021-10-12
11:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Kw 319/21 2021-10-19
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Ka 525/21 2021-10-01
13:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 387/21 2021-09-30
09:00
IV II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 593/21 2021-10-15
11:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II K 53/21 2021-09-24
14:00
III II Wydział Karny Mądry Paweł
V Kw 439/21 2021-10-07
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II K 494/21 2021-10-12
08:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 752/21 2021-09-28
09:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I Ns 112/21 2021-10-13
09:20
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
V Kw 356/21 2021-09-30
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II K 485/21 2021-09-24
12:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 382/21 2021-09-29
11:30
- II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Ca 237/21 2021-10-07
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
V Kw 387/21 2021-10-07
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 535/21 2021-10-01
12:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1030/20 2021-10-05
13:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 63/21 2021-10-06
08:30
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
IV U 169/19 2021-09-27
12:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 951/20 2021-10-20
10:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 832/20 2021-09-28
14:30
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 980/21 2021-09-27
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 723/21 2021-10-05
08:40
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 983/20 2021-10-18
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ko 350/21 2021-10-08
13:30
VI II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 1135/21 2021-10-06
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 101/20 2021-10-07
09:00
III II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 905/21 2021-09-29
12:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1298/20 2021-09-24
12:35
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
II Kzw 290/21 2021-10-04
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 248/21 2021-10-20
12:15
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1002/19 2021-10-07
09:45
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta odwołano termin
II Kow 1152/21 2021-09-27
09:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 239/17 2021-09-27
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1349/20 2021-10-12
11:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1257/20 2021-09-27
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 471/21 2021-10-11
13:15
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
V Kw 378/19 2021-10-07
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Kow 1127/21 2021-09-29
11:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1068/21 2021-09-28
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 296/19 2021-10-06
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 13/21 2021-10-14
13:10
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Kw 323/21 2021-10-07
14:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1014/19 2021-10-05
13:00
XI I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1133/21 2021-10-11
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 907/21 2021-09-24
11:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 346/21 2021-09-30
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1228/19 2021-10-07
11:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 7/20 2021-10-12
09:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Kw 180/21 2021-10-21
09:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 138/21 2021-09-24
13:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 836/19 2021-10-15
08:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I Ns 89/21 2021-09-29
13:00
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Kow 1175/21 2021-10-18
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 480/21 2021-10-20
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 589/21 2021-10-21
12:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 1141/21 2021-10-04
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kz 348/21 2021-10-06
14:00
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 1429/20 2021-10-07
10:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 803/19 2021-10-06
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 605/21 2021-10-05
14:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 445/20 2021-10-11
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 590/20 2021-10-05
09:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kow 1241/21 2021-10-07
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1254/20 2021-09-27
13:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 593/20 2021-10-05
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia
II K 484/21 2021-09-24
09:30
V II Wydział Karny Troć Karol zmieniono termin rozprawy
II K 562/21 2021-10-21
12:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 699/21 2021-10-12
11:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1118/21 2021-09-29
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 795/21 2021-10-14
13:20
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1598/17 2021-10-18
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 30/21 2021-10-14
14:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 547/21 2021-10-18
08:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 350/21 2021-10-07
12:10
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1381/19 2021-09-27
12:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 354/21 2021-09-28
14:00
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 140/21 2021-10-21
12:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 562/21 2021-10-21
12:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1182/19 2021-10-05
11:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 187/20 2021-10-05
14:00
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kzw 309/21 2021-10-12
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kzw 307/21 2021-10-05
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 527/21 2021-10-11
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 219/21 2021-09-28
12:30
VII II Wydział Karny Troć Karol
II K 486/21 2021-09-24
13:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kzw 252/21 2021-09-28
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Kw 167/21 2021-10-14
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
I C 518/21 2021-09-28
13:50
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 59/21 2021-09-29
11:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
V Ca 42/20 2021-10-20
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 160/21 2021-10-19
08:30
- II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 603/21 2021-10-12
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 922/20 2021-10-21
09:20
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 576/21 2021-09-30
14:15
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 556/20 2021-09-24
14:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 614/21 2021-10-12
14:15
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Ka 424/21 2021-10-08
12:00
- II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 894/20 2021-10-08
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 855/20 2021-10-14
14:30
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
V Ca 167/21 2021-10-14
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał,Wojtczuk Elżbieta,Hryciuk Jolanta
I C 903/20 2021-09-30
11:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 520/21 2021-09-24
10:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kow 1123/21 2021-09-29
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 862/20 2021-10-08
13:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 28/21 2021-10-19
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 553/21 2021-10-21
09:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV U 469/21 2021-10-12
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kz 338/21 2021-09-24
14:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 507/21 2021-10-08
10:00
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
V Ca 356/21 2021-09-30
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
I C 574/21 2021-09-28
10:05
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 567/21 2021-10-18
11:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 1201/20 2021-10-05
08:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II K 441/21 2021-10-08
09:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 601/21 2021-10-14
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 575/21 2021-10-21
08:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 484/21 2021-09-24
09:30
V II Wydział Karny Troć Karol zmieniono termin rozprawy
I C 479/21 2021-09-24
11:00
XI I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 362/21 2021-09-28
10:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Kw 72/21 2021-10-05
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia
V Kw 597/20 2021-09-28
11:10
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 1025/19 2021-09-30
08:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 565/21 2021-10-18
13:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 356/21 2021-10-08
14:30
VI II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 98/21 2021-10-06
12:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 763/21 2021-10-07
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I Ns 119/21 2021-10-13
12:40
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 546/21 2021-10-18
08:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 977/19 2021-09-30
08:50
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 6/21 2021-10-14
09:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 103/20 2021-10-08
12:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 939/18 2021-10-07
10:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1370/20 2021-10-19
13:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 1072/21 2021-09-28
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 579/21 2021-10-15
08:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
II Ka 693/21 2021-10-12
10:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1162/21 2021-10-06
11:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 580/21 2021-10-18
09:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 830/20 2021-10-19
13:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 365/21 2021-09-29
12:00
- II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I Ns 104/21 2021-10-13
11:20
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 579/21 2021-09-28
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 478/20 2021-10-19
13:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 83/21 2021-09-24
08:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kp 730/21 2021-10-05
10:00
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 927/21 2021-10-11
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 897/21 2021-10-12
08:40
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 167/21 2021-09-29
09:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 381/20 2021-10-04
12:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 533/21 2021-10-08
13:00
IV II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz,Troć Karol
II Kp 761/21 2021-10-05
10:50
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 1129/21 2021-09-29
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 556/21 2021-10-21
10:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 531/21 2021-10-01
08:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Kw 38/21 2021-10-19
09:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 757/21 2021-09-27
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 7/21 2021-10-14
12:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kp 746/21 2021-10-20
13:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kzw 260/21 2021-09-30
09:45
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1157/21 2021-10-06
11:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 223/19 2021-10-06
12:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna odwołano termin rozprawy
I C 756/20 2021-10-05
10:00
XI I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 50/21 2021-10-01
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 595/21 2021-10-22
12:00
VII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kow 1186/21 2021-10-07
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1188/21 2021-10-07
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 427/21 2021-09-24
13:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 937/17 2021-10-14
12:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1353/19 2021-09-24
10:00
XI I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1088/21 2021-09-30
12:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 736/20 2021-10-11
11:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kow 1155/21 2021-10-06
09:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kz 363/21 2021-09-28
13:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 698/21 2021-10-18
11:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 457/21 2021-09-24
09:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I Ns 113/21 2021-09-29
11:00
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Ko 315/21 2021-10-06
11:40
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 4/21 2021-09-27
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 827/21 2021-10-19
12:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 649/21 2021-10-19
13:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 429/21 2021-09-24
09:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 1085/21 2021-10-12
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1260/20 2021-10-15
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 490/21 2021-09-24
10:30
V II Wydział Karny Troć Karol zmieniono termin rozprawy
I C 422/20 2021-10-15
14:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 780/21 2021-09-29
10:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 530/21 2021-10-21
13:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1265/20 2021-10-11
08:30
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1296/20 2021-09-30
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
I C 782/21 2021-10-11
13:25
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 343/21 2021-09-24
14:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 378/19 2021-10-07
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Ka 657/21 2021-09-28
09:30
VII II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
I C 756/21 2021-10-06
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 335/21 2021-10-11
10:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV Pa 20/21 2021-09-30
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
II Ko 320/21 2021-09-24
14:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 45/21 2021-09-29
13:00
VII II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 453/21 2021-09-24
13:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 353/21 2021-10-22
13:30
VII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 568/21 2021-10-18
12:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 559/21 2021-10-18
10:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 13/20 2021-10-04
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 622/20 2021-10-21
10:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 499/19 2021-09-27
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 408/19 2021-10-15
13:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 750/21 2021-10-15
08:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko2 94/21 2021-10-06
11:50
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 467/20 2021-10-04
13:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 469/21 2021-09-24
11:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1107/18 2021-10-05
08:40
XI I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 960/17 2021-09-30
08:15
- I Wydział Cywilny Hryciuk Jolanta
II K 530/21 2021-10-21
13:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ko2 110/21 2021-09-29
09:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 6/21 2021-10-07
13:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 1402/19 2021-10-08
11:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 577/21 2021-10-18
11:00
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 837/20 2021-09-24
11:10
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 883/20 2021-09-30
10:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 370/21 2021-09-28
11:00
VII II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
II Kp 729/21 2021-10-05
08:50
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 474/21 2021-10-08
08:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
I Ns 97/21 2021-10-13
12:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1454/20 2021-10-14
11:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 871/20 2021-10-14
14:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 665/21 2021-10-12
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 957/21 2021-10-06
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 179/21 2021-09-28
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 193/20 2021-10-11
10:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 437/21 2021-09-28
14:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kp 374/21 2021-10-06
09:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kow 1084/21 2021-09-30
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1204/21 2021-10-12
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 187/21 2021-10-08
14:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
I C 771/21 2021-10-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 466/21 2021-10-18
11:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 102/21 2021-09-28
12:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko2 114/21 2021-09-28
12:00
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
V Ca 156/20 2021-10-07
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Ka 138/21 2021-09-24
13:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 955/19 2021-09-30
10:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kow 1087/21 2021-10-05
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 340/21 2021-10-05
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
V Ca 319/21 2021-10-19
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
I C 753/21 2021-10-07
12:50
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV U 454/20 2021-09-27
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna odwołano termin rozprawy
II Kz 320/21 2021-09-24
14:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 1119/21 2021-09-29
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1418/19 2021-09-29
11:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 516/21 2021-10-08
13:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1082/21 2021-10-05
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Kw 133/20 2021-10-14
12:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Wojtczuk Elżbieta,Przeworski Michał
I C 1002/20 2021-10-07
12:15
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 705/20 2021-09-27
08:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 287/21 2021-10-07
14:00
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 128/21 2021-10-21
11:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1296/17 2021-10-07
09:00
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
V Kw 631/21 2021-10-19
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Ka 443/21 2021-10-19
14:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1177/21 2021-10-18
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 500/20 2021-10-21
12:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 725/21 2021-10-15
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kow 1199/21 2021-10-07
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Kw 415/21 2021-10-20
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 494/21 2021-10-12
08:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I Ns 114/21 2021-10-13
11:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1500/20 2021-10-14
12:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 373/21 2021-10-12
10:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 245/20 2021-10-14
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 815/19 2021-09-28
13:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kow 1142/21 2021-10-11
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 423/21 2021-10-06
10:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kozaczuk Jerzy
II K 575/21 2021-10-21
08:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 431/21 2021-10-07
10:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1142/19 2021-10-19
11:15
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 48/21 2021-10-14
10:20
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 1182/19 2021-10-08
10:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 557/21 2021-10-18
10:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 1147/21 2021-09-29
10:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1511/17 2021-09-30
12:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
II K 524/21 2021-10-01
11:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 464/21 2021-09-24
08:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 406/21 2021-10-08
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 556/21 2021-10-21
10:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 441/21 2021-10-08
09:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 927/20 2021-10-05
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kz 352/21 2021-10-06
13:50
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
IV U 514/20 2021-10-11
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kzw 284/21 2021-09-27
10:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ko 59/21 2021-09-29
11:00
VII II Wydział Karny Kowalczyk Makuła Anita
IV U 413/20 2021-10-04
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 343/21 2021-09-24
14:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 611/21 2021-10-15
12:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
I C 439/21 2021-10-20
11:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 567/21 2021-10-15
13:45
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 720/21 2021-10-11
14:35
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta odwołano termin
II Kow 1163/21 2021-09-29
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 229/20 2021-10-14
11:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kz 235/21 2021-10-06
10:00
- II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 591/21 2021-10-06
12:00
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 894/21 2021-10-14
11:45
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 456/20 2021-10-15
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 486/20 2021-09-27
14:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 431/21 2021-10-07
10:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 644/21 2021-10-12
12:30
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 555/21 2021-10-18
09:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II K 443/21 2021-10-19
14:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1240/21 2021-10-06
09:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 881/21 2021-10-21
14:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 1004/21 2021-09-30
11:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kp 736/21 2021-10-05
10:15
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 5/21 2021-10-14
10:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 80/20 2021-09-28
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 700/21 2021-10-19
08:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 501/21 2021-09-28
08:30
VII II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
I C 765/19 2021-09-24
11:45
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 586/21 2021-10-12
11:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Ka 537/21 2021-09-24
09:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 612/21 2021-10-06
13:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 557/21 2021-10-05
11:30
XI I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1012/20 2021-09-24
10:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka odwołano termin
V Kw 410/20 2021-09-30
13:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
I C 625/21 2021-10-12
11:15
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1034/21 2021-10-05
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 245/20 2021-10-12
12:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II K 573/21 2021-10-08
11:00
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
I C 675/20 2021-10-21
09:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I Ns 90/21 2021-09-29
10:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
I Ns 142/21 2021-09-29
14:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Kop 24/21 2021-09-24
13:30
III II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1056/21 2021-10-07
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1117/21 2021-10-04
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 437/21 2021-10-14
10:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 830/20 2021-10-06
14:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I Ns 110/21 2021-10-13
09:00
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 747/21 2021-10-15
11:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kp 752/21 2021-10-07
08:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 35/21 2021-10-19
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II K 604/21 2021-10-15
10:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
I C 729/21 2021-10-18
12:15
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kp 724/21 2021-10-05
08:30
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 156/19 2021-09-24
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1462/20 2021-10-05
12:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kp 768/21 2021-10-06
08:40
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 896/20 2021-09-30
13:45
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 278/21 2021-10-21
10:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 428/21 2021-10-07
09:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 843/18 2021-10-14
12:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kow 1108/21 2021-10-04
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kz 315/21 2021-10-06
11:40
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kow 1071/21 2021-09-28
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 730/21 2021-10-14
11:10
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 444/21 2021-09-24
10:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 997/18 2021-10-21
15:30
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 122/21 2021-09-29
13:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
I C 1332/20 2021-10-19
10:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 500/21 2021-09-24
11:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1001/21 2021-09-30
11:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 208/21 2021-09-28
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 426/21 2021-10-07
08:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Ka 612/21 2021-10-06
13:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kzw 278/21 2021-09-28
08:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1187/21 2021-09-30
09:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 497/21 2021-09-24
12:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 357/21 2021-10-21
12:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 570/21 2021-10-06
09:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kozaczuk Jerzy
II Ka 506/21 2021-10-01
12:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 350/21 2021-10-08
13:30
VI II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 844/20 2021-10-14
10:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 833/20 2021-09-28
14:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Ko 235/21 2021-10-06
10:00
- II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 552/20 2021-10-11
13:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 1181/19 2021-10-08
11:15
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1553/20 2021-10-18
09:15
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 302/21 2021-10-11
09:00
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 461/20 2021-10-12
08:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
V Ca 106/21 2021-10-12
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ka 520/21 2021-09-24
10:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 574/21 2021-09-28
09:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 493/21 2021-10-01
09:30
V II Wydział Karny Troć Karol
I C 474/21 2021-10-21
13:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 590/21 2021-10-05
11:45
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 101/21 2021-10-19
15:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 497/21 2021-09-24
12:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 462/21 2021-10-07
11:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 930/20 2021-10-05
14:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV Pa 22/21 2021-09-30
11:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
II Kow 966/21 2021-09-27
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kzw 240/21 2021-09-27
12:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 575/21 2021-09-28
11:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1114/21 2021-10-18
08:20
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 80/21 2021-09-24
14:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 517/20 2021-10-11
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 38/21 2021-10-19
09:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II K 439/21 2021-09-24
10:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1356/19 2021-09-24
12:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 704/21 2021-10-06
11:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kozaczuk Jerzy
I C 867/20 2021-10-12
09:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 592/21 2021-09-30
12:00
VI II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1079/20 2021-09-29
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 587/21 2021-10-05
09:00
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kp 774/21 2021-10-07
10:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ko 352/21 2021-10-06
13:50
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Ka 570/21 2021-10-06
09:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kozaczuk Jerzy
II K 24/21 2021-10-18
10:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 685/21 2021-10-12
12:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 963/21 2021-09-27
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 287/21 2021-10-07
14:00
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 350/18 2021-09-28
11:00
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kzw 295/21 2021-10-11
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 581/21 2021-10-12
12:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kow 973/21 2021-09-27
10:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1092/19 2021-10-19
10:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II K 686/21 2021-10-12
13:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1140/21 2021-09-29
12:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 899/20 2021-10-08
10:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 991/21 2021-10-11
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 95/21 2021-09-29
13:50
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Ka 423/21 2021-10-06
10:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Kozaczuk Jerzy
II Ka 449/21 2021-09-24
12:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 517/21 2021-10-01
09:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I Ns 145/21 2021-09-29
14:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II K 648/21 2021-10-19
12:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 467/21 2021-10-07
12:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 1066/21 2021-09-30
13:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 603/21 2021-10-07
12:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ko 348/21 2021-10-06
14:00
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 312/21 2021-10-11
12:00
IX I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
V Kw 106/21 2021-10-12
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 82/20 2021-10-04
10:00
10 II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 448/21 2021-09-24
11:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ko 387/21 2021-09-30
09:00
IV II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 1060/21 2021-10-05
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kz 282/21 2021-10-01
13:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 301/21 2021-10-04
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 724/20 2021-10-07
09:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II K 535/21 2021-10-01
12:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 536/21 2021-10-01
11:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 878/21 2021-09-30
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 373/20 2021-10-11
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 611/21 2021-10-15
12:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
II Ka 493/21 2021-10-01
09:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II K 500/21 2021-09-24
11:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 457/21 2021-09-24
09:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 593/21 2021-10-15
11:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Troć Karol
V Ca 631/21 2021-10-19
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Kow 895/21 2021-09-30
08:40
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 10/21 2021-09-27
14:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 99/21 2021-10-07
08:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kow 952/21 2021-09-27
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 467/21 2021-10-07
12:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1171/18 2021-10-19
14:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
V Ca 439/21 2021-10-07
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I Ns 138/21 2021-09-29
10:00
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
IV Pa 28/21 2021-09-30
12:20
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
I C 1313/18 2021-10-21
14:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 726/20 2021-09-27
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 566/21 2021-10-08
11:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 465/21 2021-10-07
08:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 490/21 2021-09-24
10:30
V II Wydział Karny Troć Karol zmieniono termin rozprawy
II K 643/21 2021-10-01
13:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 786/20 2021-09-28
14:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kzw 303/21 2021-10-04
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 426/21 2021-09-28
11:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kow 1173/21 2021-10-06
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1134/21 2021-09-29
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kzw 254/21 2021-09-28
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 686/21 2021-10-12
13:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 40/21 2021-10-21
09:00
IV II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 559/21 2021-10-18
10:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 517/21 2021-10-01
09:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 648/21 2021-10-19
12:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 1077/21 2021-10-05
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kz 386/21 2021-10-13
09:00
III II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 98/21 2021-09-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 1094/21 2021-10-19
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1171/21 2021-10-13
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 725/21 2021-10-05
10:30
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 502/21 2021-10-15
11:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
IV U 206/21 2021-10-12
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 1217/21 2021-10-12
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 762/20 2021-10-14
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka odwołano termin rozprawy
V Ca 133/20 2021-10-14
12:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna,Wojtczuk Elżbieta,Przeworski Michał
II Kzw 293/21 2021-10-11
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 605/21 2021-10-06
12:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 537/21 2021-09-24
09:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 335/21 2021-09-24
14:20
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 968/20 2021-10-12
11:00
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II K 49/21 2021-10-20
09:30
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ko 105/21 2021-10-20
12:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk Makuła Anita
II K 605/21 2021-10-06
12:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 498/19 2021-10-12
13:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 644/21 2021-10-19
13:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 675/21 2021-10-12
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1058/20 2021-10-11
10:00
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 571/21 2021-10-08
10:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 880/20 2021-10-21
09:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ko2 98/21 2021-10-06
12:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 525/21 2021-10-05
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia
II K 469/21 2021-09-24
11:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kzw 215/21 2021-09-27
08:45
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kz 356/21 2021-10-08
14:30
VI II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 645/19 2021-09-27
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko2 33/20 2021-10-06
11:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 387/20 2021-10-04
10:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 157/21 2021-10-21
14:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 11/21 2021-10-14
12:40
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
I C 386/21 2021-09-29
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 619/20 2021-10-05
13:20
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 990/20 2021-10-05
09:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1446/20 2021-09-24
10:05
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko2 59/21 2021-09-29
11:00
VII II Wydział Karny Kowalczyk Makuła Anita
IV U 329/21 2021-10-18
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 46/21 2021-10-21
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 474/21 2021-10-08
08:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Troć Karol,Mądry Paweł
V Ca 400/20 2021-09-28
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 848/20 2021-09-28
09:40
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kp 726/21 2021-10-05
10:40
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 916/20 2021-10-14
11:00
6 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka odwołano termin rozprawy
IV U 421/20 2021-10-06
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 116/21 2021-09-29
11:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Ko 386/21 2021-10-13
09:00
III II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 431/21 2021-09-29
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1035/19 2021-10-19
08:30
XI I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I Ns 150/21 2021-09-29
14:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II Ka 429/21 2021-09-24
09:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1014/20 2021-10-11
13:45
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 724/20 2021-10-07
09:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II Kp 769/21 2021-10-06
08:50
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 525/21 2021-10-01
13:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 509/21 2021-09-28
12:00
VII II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 1075/21 2021-09-30
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 74/14 2021-10-01
14:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Pen 129/21 2021-10-07
09:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 528/19 2021-10-20
11:20
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kzw 321/21 2021-10-18
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1205/20 2021-09-29
14:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ko 363/21 2021-09-28
13:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 1143/21 2021-09-29
10:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 173/20 2021-10-14
09:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kzw 249/21 2021-09-28
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1133/17 2021-10-07
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 155/21 2021-10-21
11:00
5 V Wydział Cywilny Odwoławczy Onisko Zofia
II Kow 1172/21 2021-10-11
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 662/21 2021-09-28
13:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1225/20 2021-10-12
12:45
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kzw 288/21 2021-10-04
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Kw 166/21 2021-09-30
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
I C 900/20 2021-10-06
12:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II K 448/21 2021-09-24
11:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kzw 313/21 2021-10-12
09:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1263/16 2021-10-14
09:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 108/21 2021-09-29
11:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
V Ca 354/21 2021-10-12
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1294/20 2021-10-05
09:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 433/21 2021-09-28
11:35
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko 338/21 2021-09-24
14:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 501/21 2021-09-28
08:30
VII II Wydział Karny Kowalska Agata,Troć Karol,Mądry Paweł
I C 529/21 2021-09-30
11:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
I C 851/21 2021-09-28
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 60/19 2021-10-18
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 699/20 2021-10-19
13:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 471/20 2021-10-04
13:10
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 532/21 2021-10-01
10:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 310/21 2021-10-12
10:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 997/19 2021-10-12
08:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 759/21 2021-10-07
08:25
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kow 1116/21 2021-10-11
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 461/21 2021-10-07
13:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 638/21 2021-10-18
13:35
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 621/21 2021-10-20
13:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 597/20 2021-09-28
11:10
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 600/21 2021-09-24
08:30
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV Pa 26/21 2021-09-30
11:40
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
II K 565/21 2021-10-18
13:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 909/21 2021-10-12
10:15
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 125/21 2021-10-13
11:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 551/21 2021-10-08
12:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 766/21 2021-10-07
09:40
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV Pa 2/21 2021-09-30
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna,Furmanek - Śnitko Joanna,Zalasiński Jerzy
V Ca 72/21 2021-10-05
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta,Wojtczuk Elżbieta,Onisko Zofia
II Ka 427/21 2021-09-24
13:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 194/21 2021-10-06
13:45
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 773/21 2021-10-07
09:50
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kow 1151/21 2021-10-06
10:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 959/21 2021-10-11
14:35
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 343/21 2021-09-29
13:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 1/21 2021-09-24
14:30
III II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 786/20 2021-09-28
14:30
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 614/21 2021-10-12
14:15
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Ka 516/21 2021-10-08
13:00
VI II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 635/21 2021-09-28
10:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 286/21 2021-09-28
10:50
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kzw 211/21 2021-09-27
11:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 617/21 2021-09-28
12:15
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Kw 237/21 2021-10-07
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
II Kow 1109/21 2021-09-27
09:15
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1257/21 2021-10-11
12:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 50/21 2021-10-19
14:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka odwołano termin
II Ka 531/21 2021-10-01
08:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kz 354/21 2021-09-28
14:00
VII II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 539/21 2021-10-01
08:30
V II Wydział Karny Troć Karol
IV U 602/21 2021-09-28
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1362/20 2021-09-30
11:45
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka odwołano termin
I C 304/21 2021-10-07
12:50
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta odwołano termin
I C 1058/18 2021-10-01
12:00
VII I Wydział Cywilny Hryciuk Jolanta
V Ca 166/21 2021-09-30
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Grzybek Hanna
IV U 27/21 2021-10-19
12:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
II Kow 1110/21 2021-09-27
09:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 13/21 2021-09-27
11:40
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1431/19 2021-09-27
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 199/20 2021-10-14
11:15
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 364/20 2021-10-12
14:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 509/21 2021-09-28
12:00
VII II Wydział Karny Troć Karol
I Ns 82/21 2021-09-29
14:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II K 594/19 2021-10-11
09:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz,Kowalska Agata
IV U 473/19 2021-09-27
10:30
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 8/21 2021-10-11
12:30
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Kw 603/21 2021-10-12
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
IV U 500/20 2021-10-11
12:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 1038/21 2021-09-28
13:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 700/21 2021-10-19
08:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1141/20 2021-09-30
08:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka odwołano termin
II Kow 1185/21 2021-10-07
08:30
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I Ns 47/21 2021-10-13
14:10
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 44/20 2021-09-27
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 624/21 2021-10-21
11:00
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I Ns 198/20 2021-09-29
09:30
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta wysłuchanie
II K 426/21 2021-10-07
08:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
I C 427/21 2021-10-06
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kzw 245/21 2021-10-12
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 453/21 2021-09-24
13:30
V II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 754/21 2021-10-07
14:40
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 86/21 2021-10-14
14:00
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kow 1203/21 2021-10-12
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1164/21 2021-09-29
11:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 511/21 2021-10-21
11:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kp 772/21 2021-10-06
09:20
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Kow 1096/21 2021-10-05
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 366/20 2021-10-22
08:30
VII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 555/21 2021-10-18
09:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 316/21 2021-10-19
08:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 445/21 2021-09-24
12:00
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 775/21 2021-10-07
10:10
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 604/21 2021-10-15
10:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
IV U 568/20 2021-10-11
13:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 675/21 2021-09-28
12:45
IX I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 46/21 2021-10-11
15:15
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kop 8/21 2021-09-27
08:45
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1450/20 2021-10-19
09:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 541/21 2021-09-28
12:30
IV II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 553/21 2021-10-21
09:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 31/21 2021-10-20
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 1015/21 2021-10-05
13:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ko 94/21 2021-10-06
11:50
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II Kzw 298/21 2021-10-04
14:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 1091/21 2021-10-05
11:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 539/18 2021-09-27
12:00
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 765/21 2021-10-07
09:20
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I Ns 49/21 2021-10-13
13:40
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 699/21 2021-10-12
11:30
IV II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 147/20 2021-10-04
14:50
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 668/21 2021-09-24
09:45
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 565/20 2021-10-11
12:45
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 139/21 2021-10-14
11:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 657/21 2021-10-08
13:00
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1101/21 2021-10-07
08:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 898/20 2021-10-08
11:50
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pasikowska Agnieszka
IV U 263/19 2021-10-06
10:35
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Kw 208/21 2021-09-28
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 965/21 2021-10-14
08:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 214/20 2021-10-06
10:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kp 762/21 2021-10-05
11:00
IV II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 557/21 2021-10-18
10:30
4 II Wydział Karny Troć Karol
I C 149/21 2021-10-21
13:45
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 1273/21 2021-10-07
09:50
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 145/19 2021-10-06
09:45
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 579/21 2021-10-15
08:30
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kozaczuk Jerzy
II K 645/21 2021-10-19
10:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 13/18 2021-10-19
09:30
10 II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 609/21 2021-10-12
13:30
VI II Wydział Karny Kozaczuk Jerzy
II K 465/21 2021-10-07
08:30
IV II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Kw 354/21 2021-10-12
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
V Kw 42/20 2021-10-20
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 486/21 2021-09-24
13:00
VI II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ko2 105/21 2021-10-20
12:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk Makuła Anita
II Kzw 259/21 2021-09-28
12:00
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 269/20 2021-09-27
09:00
5 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 1194/21 2021-09-30
10:00
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1245/20 2021-10-20
08:30
IX I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 323/21 2021-10-07
14:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 51/21 2021-10-20
11:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 818/21 2021-10-19
08:40
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 645/21 2021-10-19
10:30
IV II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 950/21 2021-10-11
10:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 926/20 2021-09-28
12:15
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Kw 346/21 2021-09-30
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Kow 1048/21 2021-09-30
09:20
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Kow 1047/21 2021-10-07
10:10
ZK II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1383/20 2021-10-11
11:15
XI I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1419/20 2021-10-05
10:30
VII I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kow 1212/21 2021-10-12
11:30
6 II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 578/21 2021-09-28
13:30
IV II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 18/21 2021-09-29
12:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ko 282/21 2021-10-01
13:30
V II Wydział Karny Troć Karol
II K 83/19 2021-09-28
10:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 14/20 2021-09-30
09:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 22/18 2021-10-06
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 76/20 2021-10-08
09:00
III II Wydział Karny Tomasiewicz-Celińska Agnieszka
II K 12/19 2021-09-24
09:00
10 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia odwołana
II K 57/20 2021-10-14
09:30
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 24/20 2021-10-21
08:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 67/20 2021-09-27
13:45
- II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1580/17 2021-10-19
10:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 417/17 2021-10-12
12:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 82/19 2021-10-15
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 24/20 2021-09-29
14:30
VII II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
I C 1176/19 2021-10-08
10:00
VII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 26/20 2021-10-22
09:00
VI II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 73/19 2021-10-01
09:00
10 II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
do góry